Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

dentur kutuna bak canımm.ya eşim benle dalga geçiyoo mikro nedir mikrop mikropp diyoo:)))kızıyorum ona arkadaşalrın diyince yanlışlıkla kızmıyosun onlara diyooo

eyvahhh mikro korkumdan ben şimdi yazamamda enişte izin vermedi galiba

ayy nasıl seviyorum şu evde olmayı iş kadını olmak hiç bana göre değil artık kariyerimi ev hanımlığı üzerinde yapmak istiyorum :KK1:

bende açıkaçası çalışmayı pek sevmiyordumm.ablam öğretmen bana sürekli sınava gir diyordu bende demişimki ona ya abla ben kahvaltılara gidiyorum arkadaşlarımla çocuk doğurcam inş.. bırak yakamı :)))demişim kaç sen önce oda bayaa söylenmişti ki hala da söylenirrr.

yaz kuzum oda kıyamaz bize :KK1::KK1:

dentur kutuna bak canımm.ya eşim benle dalga geçiyoo mikro nedir mikrop mikropp diyoo:)))kızıyorum ona arkadaşalrın diyince yanlışlıkla kızmıyosun onlara diyooo

eee muhasebeyle uğraşınca ister istemez bazı terimleri üzerimize yapışıyor benimde bazı sitelerde üyelikliklerin makroydu :)))

bende açıkaçası çalışmayı pek sevmiyordumm.ablam öğretmen bana sürekli sınava gir diyordu bende demişimki ona ya abla ben kahvaltılara gidiyorum arkadaşlarımla çocuk doğurcam inş.. bırak yakamı :)))demişim kaç sen önce oda bayaa söylenmişti ki hala da söylenirrr.

yaz kuzum oda kıyamaz bize :KK1::KK1:

mikro eğer işim doktorluk yada öğretmenlik olsaydı sonuna kadar çalışırdım ama ben işletme okudum en başta hata yaptım onun içinde bir türlü çalışmayı sevemedim ablanın mesleği çok güzel haklı söylenmekte :)

mikro eğer işim doktorluk yada öğretmenlik olsaydı sonuna kadar çalışırdım ama ben işletme okudum en başta hata yaptım onun içinde bir türlü çalışmayı sevemedim ablanın mesleği çok güzel haklı söylenmekte :)

rehber öğretmeni özel bir kolejde çocukları da aynı okulda.bencede keşke bende okusaydımm öğretmenlik ama o zaman farklı düşüncelere sahip oluyor insan

hilburr ne güzel kokuyolardır o canlar şimdi dimiii :KK16::KK16::KK16:annen naptıı torunlarını görünce

ya o koku ne öyle ya deliyorum evde aklıma geldikçe...benzeri yok...parfüm değil.süt değil.bebe yağı değil...cennet heralde....

annem hala camın arkasından görüyor...çıldırcak artık yazık...

rehber öğretmeni özel bir kolejde çocukları da aynı okulda.bencede keşke bende okusaydımm öğretmenlik ama o zaman farklı düşüncelere sahip oluyor insan

nasibimizde yokmuş ne yapalım geç değil aslında yapmak isteyen yapabilir ama ben istemiyorum yaşım 26 ama şimdiden kendimi 46 gibi hissediyorum :KK1: benim işlerden dolayı

X