Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

böylelerine o kadar çok kızıyorumm ki hiç kalbini bozmıycaksın bozduğun an aklına ne getirirsen başına gelir zatennn.onu sana veren rabbim gün olur inş.. bizlerede verirr....

Amin inş. canım.
Ben çok korkarım zaten nazar değdirmekten. Hep de okudum içimden he :)

Ah biz bir araya gelsek hastaneyi birbirine katarız
Canım onlar o gözle bakıyor ne yapacaksın. Maşallah demekten dilimde tüy bitmişti ama kadın somurtmaya devam etti

Ayy ne kadar sabır gerektiren bir iş. Maşallah ya.

Tamam canım. En kısa zamanda ararlar inş.

kalbine kötülük değdiriyor böyle insanlar, başka birşey değil. Rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar nasip eder..

valla eşim de gelemiyor benimle. ben tek başıma öyle kös kös oturuyorum :)

Kızlar ben son zamanlar nefesim açılsın, kan dolaşımı daha iyi olsun diye sabah yürüşüne çıkıyorum, hafif koşu yapıyoruz eşimle. Sizce tedavi sırasında sorun olurmu??

hormon tahlillerimin sonucuna gore şekerim 74-106 olması gerekirken 141 çıktı.bu durum da ne olacak acaba kızlaar bilginiz varmı.nur hanıma göndermiştim sonuçları dahiliye ile görüş diye cevap yazmış.dr.gitmeden size sorayım dedim.

kalbine kötülük değdiriyor böyle insanlar, başka birşey değil. Rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar nasip eder..

Amin inş.
Ben de ben de
Eşimi bilerek getirmiyorum, stres oluyor adam.

Kızlar ben son zamanlar nefesim açılsın, kan dolaşımı daha iyi olsun diye sabah yürüşüne çıkıyorum, hafif koşu yapıyoruz eşimle. Sizce tedavi sırasında sorun olurmu??

Şimdilik sorun olmaz ama tedavi sırasında bırakmalısın.

Bir fikrim yok maalesef canım.

Tamam canım. En kısa zamanda ararlar inş.

inş.. canım bekliycezzzz

benim eşim de hiç gelememişti canım hep tek gitmiştimmm(

canım en doğru bilgiyi sana doktorun verecektir biz ne desek boşş

kızlarr yemekk yiyip geliyorummmm

inş.. canım bekliycezzzz

benim eşim de hiç gelememişti canım hep tek gitmiştimmm(

canım en doğru bilgiyi sana doktorun verecektir biz ne desek boşş

kızlarr yemekk yiyip geliyorummmm

Afiyet olsun. Ben de bir markete gideyim. Pek gelemem artık. Yarın için hazırlık yapmam lazım :) Bir de yazılarıma bakayım.
Öpüyorum herkesi
Mikro, happy'nin sonucu gelince ve ararlarsa mesaj çekiver bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…