Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

:) Sinirlenme :) Senin opu yakındır zaten bu saatten sonra kesinlikle yasak. Opu günü için bir şey söylendi mi? Aradıklarında eşinin perhiz durumunu da sor. 3 gün kuralı var.

valla benim daha yumurtacıkları 9 mm'yi geçemediği için sanırım opu ya daha var. bugün onu da hemşireye sordum doktor hanım tenezzül edip oturup bilgilendirmediğinden.
normalde 12. gün çatlatma iğnesi olur dedi kız. ben daha 6. günümdeyim ama sizin daha uzun sürebilir dedi, pkoyum ya yavaş gidiyorlar epey. çatlatmadan hemen sonra mu opu?

Bu benim en sevdiyim işlerimden birisi ve hala örmeğe devam ediyorum. Yazda çimlerin üzerine serip oturmak için ve ya yağmurda namaz kılmak için. Tamamı kullanılmış poşetten örüldü ve nerdeyse 60-70 arası poşet kullandım. Doğaya destek yani

Eklentiler

• $Fotoðraf - 01-02-2013 19.41.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 23
  • $Fotoðraf - 04-02-2013 23.45 #2.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $Fotoðraf - 04-02-2013 23.45.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 23
  • $Fotoðraf - 14-02-2013 15.15 #2.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 28
  • $Fotoðraf - 14-02-2013 15.15.jpg
    171,7 KB · Görüntüleme: 30
  • $Fotoðraf - 14-02-2013 15.16.jpg
    171,6 KB · Görüntüleme: 28
  • $Fotoðraf - 21-01-2013 16.54.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 19

36 saat sonra canım.

canım ben nur hanıma özellikle sormuştum bana yasak demişti. yumurtalar olgunlaştığında basınçtan çatlama riski varmış...

çok güzeller maşallahhhh ellerine sağlıkkk

hahahah çok güldüm ya ben bu akşam az kalsın çiğniyodum bak :)

İyi ki sormuşsun

ayyy benim de aklıma geldi... :))
bir de orda hastalar dahil herkes ciddi ve gergin, o durum aklıma gelince burası iyice komik geliyor :))

Evet ya orada herkes gergin gerçekten.

Ben size anlatmış mıydım. Annem ve eşimle kan vermeye gittiğimiz bir gün asansörde ikizler gördük bir kız bir erkek. Yaşlı bir teyze vardı ya anneanne ya babaanne. Bir de anneleri vardı. Biz annemle bayıldık, tabi sürekli maşallah diyoruz. İşte ne kadarlık olduklarını falan sorduk. Annelerinin suratı sirke satmaya başladı. Korktu her halde nazarımız değecek diye. İçimden okuyorum bir yandan da. Eşim de diyor ki e tabi kadın gördü hangi kattan bindiğimizi doğal olarak kızdı

böylelerine o kadar çok kızıyorumm ki hiç kalbini bozmıycaksın bozduğun an aklına ne getirirsen başına gelir zatennn.onu sana veren rabbim gün olur inş.. bizlerede verirr....

kendime gevezelik edecek hasta arıyorum, bulamıyorum ya :) herkes ciddi. tabi insanların morali bozuk oluyor.

böyle insanlara da çok kızıyorum ya! çocuğun yoksa kesin nazarın değer. ne alakası var. sen o kadar iyi niyetle okuyorsun. ya çok ayıp.

Sümeyye hepsi süper. Ellerine sağlık.
Poşetle yaptığın işe bayıldım ya. Nasıl yaptın?

Poşetleri tek tek iplik gibi kestim, sonra da tığla ördüm. Çok zevkli. Şimdilik renkli poşet bulma sorunu yaşıyorum. Baküye gitmeyi 4 gözle bekliyorum. Annemlere benim için poşet briktirmelerini söyledim de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…