Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Happy'den de güzel haberi aldığıma göre inci kaçar :)
Darısı yarın Almina'nın başına inş.
Öpüyorum sizi :KK19:

Happy :KK16::KK16::KK16: Rabbim doğurduğunu da müjdelemeği nasip etsin. Amin.

Ben randevu alamdım. Semra hanımın mart programı daha belli olmadığı için pazarertesi arayın dediler. Şimdilik kimseye randevu vermiyolarmış :44::44::44:

hepinizden Allah razı olsun..

mikrom sen hangi numaraya faxlamıştın sonucunu, mustafa beyi aradım cevap vermedi..

Son düzenleme:
hormon tahlillerimin sonucuna gore şekerim 74-106 olması gerekirken 141 çıktı.bu durum da ne olacak acaba kızlaar bilginiz varmı.nur hanıma göndermiştim sonuçları dahiliye ile görüş diye cevap yazmış.dr.gitmeden size sorayım dedim.:KK50:

dıyabet olabılırsın canm
dahılıyeyle gorus mutlaka
duzene koyarlar
yedıklerıne dıkkat et
sık sık az az ye
abur cubur yeme
taammı

kızlar selam tekrar :)

aradılar beni, yarın tekrar çağırdılar.
tüm sıkıntılarımı söyledim. ya telefona çıkan hemşire o kadar tatlıydı ki, Allah razı olsun valla. içimi rahatlattı.

sürecinizde herşey yolunda gidiyor, biraz dozu artırıyoruz falan dedi sağolsun.
ben dedim bugünkü doktoru bir daha istemiyorum. aynur hanım olmazsa funda hanımı istiyorum dedim. nur hanım izinliymiş.
önce yer yok dedi ama bunları anlatınca beni araya sıkıştırdı aynur hanıma aldı.

en önemlisi sizin huzurlu ve stressiz olmanız bizim için, lütfen tüm şikayetlerinizi söyleyin ve siz hiç canınızı sıkmayın falan dedi. kıza dua ediyorum şu an.

canim tekrardan tebrikler, gercekten hamilesin buna inan artik:)))
bu mübarek günün hürmetine rabbim dualarimizi kabul etsin

tüm sıkıntılarımı söyledim. ya telefona çıkan hemşire o kadar tatlıydı ki, Allah razı olsun valla. içimi rahatlattı.

ben dedim bugünkü doktoru bir daha istemiyorum. aynur hanım olmazsa funda hanımı istiyorum dedim. nur hanım izinliymiş.
önce yer yok dedi ama bunları anlatınca beni araya sıkıştırdı aynur hanıma aldı.

en önemlisi sizin huzurlu ve stressiz olmanız bizim için, lütfen tüm şikayetlerinizi söyleyin ve siz hiç canınızı sıkmayın falan dedi. kıza dua ediyorum şu an.

doktun ıcını yanı..ben baslamadan once evrak doldururken belırttım bana nur hnm musaıt olmadıgında baska dktor gırebılır dedı..bende eger o olmazsa ben baslamam dedım ..tamam tamam dedıler not ettıler ve nur hnm sadece 1 defa benım muayeneme gırmedı ondada aynur hnm gırdı oda cok sekrdı ama nur hnm daha ıyı tabııı:KK16:

Canım çok sevindim adına :) Hadi gözün aydın :)
Doğru kızlar yazmıştı Nur Hanım cuma cumartesi yok diye.

Sizce ne yapmaliyim???
Ben 28 yasinda 10 yillik evliyim esimde Olgiosperm teshisi koyuldu 5 Tüpbebek denedik hepsi basarisiz. Yurdisinda yasiyorum biri haric 4 dünü almanyada yaptirdik sizin anlatiklarinizin dörte biri burda benim tedavilerimde uygulanmadi rast gele transfer yapildi burdakiler sansa bagliyor herseyi transferden 10 dak. sonra kaldiriyorlar hatta doktorum bana maroton bile kosa bilirsin dedi. Türkiyedeki kadar ilgi ve bilgilerinin olmadigini düsünüyorum. Aralik 2012 de 5 tüpbebegi yaptirmistik bundan 9. embriyoyu dondurdular, 5. tüpbebekde transfer gerceklesmedi cünki 22 yumurta toplanmis ohss olma ihtimali yüzünden transfer ocak ayinda dondurulmuslarla yapildi. Suan 6 tane daha var Kryo. Kararimi verdim Memorialde tedavi olmak istiyorum (sayenizde umut oldunuz bana).
Simdi sorum size: bu 6 donmus embryo icin yarim senelik kira ödeniyormus 600 Euro kadar, son kez altisinida dondurtup en iyi olanlari transfer edilse olurmu Memoriale baslamadan önce? Belki sacma düsünüyorumda cöpe atmamak icin ziyan olmasin diye böyle bisey yaptirayimmi? Benim yerimde siz olsaniz yaptirirmiydiniz kafam karisik biraz? sizin transferde kullandiginiz igneleri kullanip bide bebek aspirini kullansam olurmu?
burdaki doktora kalsa hic birseye gerek yok 12. denemeye kadar normalmis öyle diyor.
Ya kusura bakmayin biraz fazla uzun oldu, ama yardiminiza ihtiyacim var. Nisanin 12 de istanbuldayim insallah semra ve nur hanimla görüsmem olacak. Randevuda önce öyle bi delilik yapayimmi cöpe gitmesin yumoslar diye.

X