Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

valla artık takmıyorum sekerım.bızım ev suan satılık satıldıgı zaman baska bır ev alıcaz sıte aıdatları magduru olduk cok yuksek rakamlar bızde daha genıs bır eve tasınmayı dusunuyoruz kısmet olursa mustakıl bır eve bırazda o yuzden gıtmıyoruz

hakkınızda hayırlısı olsun canımm gönlünüzdeki muratları nasip etsin inş...

Almina'yı o kadar iyi anlıyorum ki...
Bir yandan yaptırmak istiyor diğer yandan korkuyor.
Keşke kan verdikten sonra sonucu 1 dakika içinde veren bir sistem olsa :KK1:

kızlar ayıptır sorması ya da sorması ayıp mı bilmiyorum :) tedavi sırasında, yani iğneler olurken ilişki yasak mı?

mrb kızlar ya sorum olcak yine siz tecrübelisinz bu konularda. bnde tüpe başladım başka merkezde uzun protokol uygulanıyo dün lucrinin 8. iğnesini oldm dün akşam wcde pemve leke geldi ama daha gelen giden yok napmam lazım arasammı doktoru adetin gelmesini mi bekleyeyim

canım merhaba. öncelikle tedavin hayırlın olsun. neden uzun protokol başlandı?

valla artık takmıyorum sekerım.bızım ev suan satılık satıldıgı zaman baska bır ev alıcaz sıte aıdatları magduru olduk cok yuksek rakamlar bızde daha genıs bır eve tasınmayı dusunuyoruz kısmet olursa mustakıl bır eve bırazda o yuzden gıtmıyoruz

Allah gönlünüze göre versin inş. :KK31:

kızlar ayıptır sorması ya da sorması ayıp mı bilmiyorum :) tedavi sırasında, yani iğneler olurken ilişki yasak mı?

canım ne ayıp olacak aramızda ayıpmı kaldıı ama biz hiç yaşamadıkkk birliktelikk.bildiğim kadarıyla ilk başlarda yasak değil.yasak başlayınca uyarıyorlar zatenn

hakkınızda hayırlısı olsun canımm gönlünüzdeki muratları nasip etsin inş...
hepımız ıcın hayırlısı bakalımm

valla bız tedavıye basladıktan doguma kadar hıc oyle seyler yasamadık dıyebılırım...hamıleyken belkı ama tedavıdeyken yok.ama yasak mı degıl mı bılmıyorum..sanırım degıldır...amma cokyazdım yaaa:KK52:

hakkınızda hayırlısı olsun tuğçecim. mustakil ev herzaman daha rahat bencede.

bak ben şimdi buna da çok sinirlendim! bir Allah'ın kulu demedi ki bana ilişki yasak diye. bugün reglim bitti, insan bir der ya. dur bunu da söyleyeyim hemşireye. hatta not alayım unutcam yoksa çirkeflik yapacağım konuları :)

:) Sinirlenme :) Senin opu yakındır zaten bu saatten sonra kesinlikle yasak. Opu günü için bir şey söylendi mi? Aradıklarında eşinin perhiz durumunu da sor. 3 gün kuralı var.

hepımız ıcın hayırlısı bakalımm

valla bız tedavıye basladıktan doguma kadar hıc oyle seyler yasamadık dıyebılırım...hamıleyken belkı ama tedavıdeyken yok.ama yasak mı degıl mı bılmıyorum..sanırım degıldır...amma cokyazdım yaaa:KK52:

:)) ben en iyisi ilişkiye de girmeyeyim. riske gerek yok.

X