Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bi mutluyum bhugun ewet canım cuma ya ondan herlade sen nasılsın
cuman mübarek olsun,mutluluğum daim arkadaşım.bende sabah işe gelirken o kadar güzel güneş vuruyordu ki yüzüme , o mutlulukla çalışmaya başladım ama tedirginim biraz.bugün ikili tarama testim var.

cuman mübarek olsun,mutluluğum daim arkadaşım.bende sabah işe gelirken o kadar güzel güneş vuruyordu ki yüzüme , o mutlulukla çalışmaya başladım ama tedirginim biraz.bugün ikili tarama testim var.
seninde cuman mübarek olsun canımm.. neden tedirgin oluyosun herşey yolunda pozitif ol

sanada hayırlı cumalar sevgi. ikili testte down sendromunu kontrol etmek için bebeğin ense kalınlığını ölçüyorlar ya tedirginliğim ondan...

Canim inş çok iyi çıkacak test sonuçların.şahsen ben 2li testi yaptirmadim.3lü yaptirmayi da düşünmüyorum.sadece organ taraması yaptıracağim.zaten down sendromu olsa bile tedavisi yok.öyle düsunüyorum.rabbim sağlıklı bebisler versin hepimize inşallah .

inşallah kızlar,cumanın yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olur inşallah. bu arada polyanna bugün hiç uğramadı,neden biliyormusunuz?

günaydın hatunlar, ben dün doktora gidince ikili testten vazgeçtim.doktor sadece ense kalınlığını ölçtü ve normal dedi,ikimizde sağlıklıymışız çok şükür . siz nasılsınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…