Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Nasip deyip kabullenmek, kısmet deyip avunabilmek, sonrada hayırlısını dilemek en güzeli. Hz Yusuf a.s mirasıdır sabır. -Başı zindan sonu hükümdarlık olan. Kanayan yaram çok. Her kanayan yarama elhamdulillah melhemini sürüyorum şimdi. Canıma can kalbime ferman ver. Ellerimi uzattım sana nolur bırakma beni bana. Bana sen yetersin. Ben kendi kendime yetemem. Ellerimi bırakma. Kalabalıklar içinde yalnızım. Sen hem imtihan eder hemde yardım edersin. Dert verdiğinde dermanı içinde bulmama yardım et. Kabul edeceğin duaları kalbime ilham et. Ömrümün kalan kısmını geçen kısmından hayırlı et. Ey suskunluğumun mimarı. Onar ucu açık yaralarımı. Gecelerin örtemediği, baharın gelmediği şu içime selamet ver. İstikamet ver. Ben inşallah diyorum sen inşa et Mevlam
Yusuf Duman

Günaydın güzel hatunlar.Güneşli bir hafta diliyorum hepinize.Bizim bebişin ismi emiray olacak kocam emir olsun diye tutturdu bende ozaman emiray olsun dedim.sizce nasıl ? Bu arada The Calender duayı bitirdim Allah kabul etsin inş.

DILEGI: @ yasuyasu (aişe elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU.....
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--OKUNDU....
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

merhaba hatunlar,bugün işyerim çok yoğundu ancak nefes alabildim.nasılsınız? ben iyiyim çok şükür.mide bulantılarım geçti ama bu seferde mide yanması başladı,cayır cayır yanıyor resmen.bulantıyı en son ayvayla kesmiştim,mide yanmasını da belki keser diye ayva yedim yine.umarım geçer.ben dün akşamda oturduğum yerde uyumuşum ama bu akşam duayı bitireceğim inşallah

Leylacım okudum ben canım

günaydın kızlar elektrik kesikti bu saaate kadar yav:))))
günaydın nasılsın? elektrik olmayınca hayat duruyor sanki değil mi?
bende iyiyim canım bu aralar rüyalarımda bebek görüyorum.. senin yanman devam ediyomu? memurmusun bu arada özeldemi çalışıyosun
hayrolsun inşallah,bende hamile kalmadan önce rüyamda bebek görmüştüm bir rüya daha görmüştüm ama çok ilginçti,yorumuna baktım netten ,en kısa zamanda hamile kalacaksınız yazıyordu. mide yanmam son sürat devam ediyor ama bulantım azaldı çok şükür. malesef özelde çalışıyorum canım...

sorma kuzum aynende öle........çok şüküür iyiyim cnm kızkardeşim geldi yanımdaydı dün, bugün gitti sağolsun bayağı yardımcı oldu malum misafir var ve ben taşındığımdan beri herşeyin yeri sürekli değişiyor....sen nasıl oldun bulantılar geçtimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…