Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım zeytin kusmanın anlamına bak :) Bazı alimler şöyle tabir ederler: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu hünere, zamanla kavuştuğu berekete, zorluklarla mücadele ederek beklediği nimete, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği refaha işarettir.

DILEGI: @ yasuyasu (aişe elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU.....
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674-
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

merhabalar nasılsınız?
CNM SIRA SENDE......................
DILEGI: @ yasuyasu (aişe elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU.....
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674-
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

günaydın hatunlar.nasılsınız? geçmiş olsun elalmami,aman dikkat et kendine.çalışmıyorsan yat hiç kalkma boşver.bende de lekelenme vardı,düşük riskin var demişti doktor.evden-işe gidip geliyorum,oturarak çalışıyorum başka hiçbir iş de yapmıyorum. ALLAH ım bebeklerimizi bize bağışlasın.dikkat et yinede
canımm dikkat et aman yat bişe yapma dinlen
Teşekkür ederim kızlar dikkat ediyorum.Yatakla iç içe olacağım artık. Rabbim oğluşumuzu korusun inş. Sadece dua edebilirim elimden başka bişey gelmiyor.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş.

heee bu arada örgü bilenlerimiz varmış,çok sevindim.bende örgü yapmasını severim.buraya da örnek atar mısınız ?
Ben battaniye yaptım bi arkadaşım ve yengem için şimdi kendime yapıyorum atabilirsem resimlerini atayım.bu sarı morlu olan daha bitmedigi için böyle çektim.
20150211_203353.jpg
20150211_203353.jpg

Eklentiler

• Screenshots_2015-02-26-11-12-55.png
    Screenshots_2015-02-26-11-12-55.png
    1.021,2 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshots_2015-02-26-11-12-16.png
    Screenshots_2015-02-26-11-12-16.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 64
iyiyiym aşkım ben bu gece rüyalarımı anlatayım ama sen yoktun:KK43: bu gece yine yatacağım kuzum..........
Canim eğer Ezel e niyet ederek yattiysan zaten onu ruyanda gormesen bile ona yorumlayacakmissin.bende çok yatardim istihareye ama hiç yattigim kişiyi gormezdim.cami hocamız kişiyi gormene gerek yok niyet etmen yeterli demişti.bide perşembe gecesi yatmaya başlamak daha hayırlı derler.

İyi geceler kızlar.Benim yine çok derdim var.bugün kusmaktan bitap düştüm gece zaten hiç uyumamistim.kasigimin tam ortasına bıçak saplanir gibi sürekli ağrı giriyordu.bi vcye gideyim dedim bide ne göreyim kan.hemde çokk.eşim evdeydi.hemen doktoruma gittik.bbebeğim çok şükür iyi.kusarken kendimi çok zorladığım için olabilir Dedi.serum iğne yiyip eve geldik.hiç kalkma yat dinlen dedi.Dualarınızı bizden esirgemeyin kızlar. Hepinizi öpüyoruz:KK60:
CANIM çok geçmiş olsunnn dikkat et kendine doğumun çok kolay olcak Allahın izniyle bi avazda doğurcan inşallah :KK19:

günaydın kızlar..

leylacım kişiyi görmene gerek yok istiharede yeşil beyaz hayırlı kırmızı siyah hayırsız olarak yorumlanır bide yorumlamak önemli yani neye yorarsan o inşallah Allahın izniyle..

banada yarın akşam gene misafir gelio evim toz içinde bu akşam temizlik pasta börek uğraşcam elişimi elamıcam elime :) ellerinize sağlık kızlar bende tunus işi battaniye örmek istiyorum

Çok hoş battaniyeler,bende bekarken hamile arkadaşlara örer hediye ederdim.telefonumda varsa model eklerim. bu arada bende bulantılarımı ayva ile geçirdim.midem bulanmaya başlar başlamaz bir iki dilim ayva yiyorum ve bastırıyor.

battaniye cok güzel olmuş canımm renkleri cici ay bende bi battanie gördüm çok hoşuma gitti ama baykuşlu annemde kızdı bebeği baykuşamı sarıcan die ama ben baykuşun uğursuzluğuna inanmıyorum ya sizce?

X