Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Cnm valla bende vazgececegim galiba ...Masallah anne bebege
canım doktorumla konuştukta,üçlü testi yaptırman en doğrusu dedi. çünkü üçlü de organlarına bakılıp hangisinin az ya da hiç çalışmadığını tespit edip,doğum olayını ona göre planlıyorlarmış.yine de sen bilirsin,doktoruna danış derim.

canım doktorumla konuştukta,üçlü testi yaptırman en doğrusu dedi. çünkü üçlü de organlarına bakılıp hangisinin az ya da hiç çalışmadığını tespit edip,doğum olayını ona göre planlıyorlarmış.yine de sen bilirsin,doktoruna danış derim.
4 martta randevun var bakalim ne diyecek doktor bende 2 liyi yaptirmayinca 3 luye bakmiyolarmis diye duymustum

DILEGI: @ yasuyasu (aişe elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU.....
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674-
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

günaydın hatunlar nasılsınız? benim dün evde temizlik vardı,ben yapmadım ama ayakçı gibi dolandığım için çok yorulmuşum,işe dinlenmeye geldim :)

DILEGI: @ yasuyasu (aişe elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU.....
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674-
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665

2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--OKUNDU....

Biliyorum. Dua kapı çalmaktır. Sonrasına karışmak haddi aşmaktır. İçimden geçeni bilen sensin. Ben hayır nedir şer nedir bilmem. Gaybıda en iyi bilensin. "Gevşeklik göstermeyin, üzüntüye kapılmayın. Eğer inanmışsanız, üstün gelecek olan sizsiniz." Ayetine sığınıyorum. Şeksiz şüphesiz inanmış kapına dayanmışım. Üzülmüyorum. Açılan her yarama, her hüznüme "Vardır bunda'da bir hayır" Melhemini sürüyorum. Duâyla yama yapılmış bir kalbim var. Kırıklıklarımı yeni bir sevdayla kapatmadım, duâya bıraktım. Kalbim sana emanet Allahım. Emaneti zai etmeyene teslim et. Diyorumya ben hayrı şerri bilmem isterim. Sen hayırlısını ver. Allahım sen bil beni. Çünkü ben anlatmadım kimseye kendimi. Bana beni anlayan yürek ver, verirsen hayırlısını ver. Senin Hayırın nerede ise bana onu tâkdir ve nâsib et, sonra beni ona râzı kıl.
Yusuf Duman

..................ne güzel bir dua.............................

aman tatlım yorma kendini benimde perdelerim falan mutfak temizliğim vardı ALLAH razı olsun komşum geldi yardım etti.....
kendin yapmasanda ev senin,herşeyin yerini sen biliyorsun.o orda şu şurda demek bile yoruyor insanı.şükür işim ağır değil de işde yorulmuyorum çok.ne güzel yardım eden komşuların olması.ben üst kattaki ev sahibinden başka kimseyi tanımıyorum :KK43:

kendin yapmasanda ev senin,herşeyin yerini sen biliyorsun.o orda şu şurda demek bile yoruyor insanı.şükür işim ağır değil de işde yorulmuyorum çok.ne güzel yardım eden komşuların olması.ben üst kattaki ev sahibinden başka kimseyi tanımıyorum :KK43:
sağolsun bu sene rabbim kalbime göre bir komşu gönderdi bana çok iyidir kardeş gibi olduk çalışmadığı zamanlarda kahvaltı hazırlar çağırır çok iyidir sağolsun....bende bayağı yorulmuştum ama zaten yorgunluk konusunda çok hassas dönemdeyiz cnm....mutfağa gidip gelince yoruluyorum bırak iş yapmayı......

X