``Mecbur evleneceksin ``dediler

adam iyiyse,işi varsa,Allahtan korkan,dürüst,efendi,saygı değer biriyse tanımaya çalış,ama yoook kanım ısınmadı diyorsan birşey diyemem belki aşık olacağın tek adamdır o.

ben buna maruz kalan kişilerden biriyim!anladılar hatalarını ama geç kaldılar....benden gitti giden yani umutlar, hayeller,berklentiler,polanam ve herşey şimdi bir enkaz var birkaç parçası kalan.ama yinede herşeye rağmen hayat güzellllllllllll.Bu günümüze bin şükür.

Ne mi yapardım? Daha doğrusu ne mi yaptım? Boynum bükük kabul ettim, ne olduğunu anlayamadan oldu bittiye getirildi herşey. Evli bir kadındım artık ve öyle de kalmalıydım. Ama yapamadım. Ailemin ısrarına rağmen 1,5 ay içerisinde bitirdim bu zoraki evliliği, artık başımı kaldırmanın, bana yapılanlara dur demenin vaktiydi ve artık benim için yeni bir hayat başlıyordu. Siz siz olun kesinlikle ama kesinlikle tanımadığınız ve sevmediğiniz biriyle evlenmeyin, kısmet meselesi bunlar, evlendiğiniz kişi çok iyi de çıkabilir, size hayatı çile haline getiren biri de....

Tabiki daha mutluyum, bu olay 7 yıl önce gerçekleşti, zor da olsa toparlandım. Kendime başka bir şehirde başka bir hayat kurdum kendime. Şimdi yaraları sardım, her ne kadar geçmişim yüzünden geleceğim bir türlü olmuyorsa da, mutluyum ailemle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…