``Mecbur evleneceksin ``dediler

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
aileniz size bir es secti ve istemiyorsunuz sizi zorladi ve siz ne yapardiniz.........Kötü KazenKötü KazenKötü Kazen

• Konu Sahibi EU1
hangi devirde yasiyoruz yaaa!!!!????? boyle seyler hala varmi acaba???
Ben bu soruya nasil cevap vereyim, ben kendim sectim tabi ailemde onayladi. Ama istemedigim kisiyle hayatta evlenmem zaten nasil bir omur boyu onunla ayni evde yasarsin ki???onu sevmiyorsun istemiyorsun ayni evde onunlasin, o sana dokunabiliyor.....

• Konu Sahibi EU1

ailene karsi zeziksen malesef boyle seyler halen yasanabiliyor bir suru ornekler gordum mesela
hemde istanbulda:1no2::1no2:

• Konu Sahibi EU1
menekşe ile halil dizisinde bu konu işleniyor bence hala var böyle şeyler

• Konu Sahibi EU1
menekşe ile halil dizisinde bu konu işleniyor bence hala var böyle şeyler

evet sana katiliyorum
benim istanbuldaki arkadasimida boyle evlendirdiler
gebertiriz seni falan evden kacti buldular hatta ve hatta belediye baskaninabile soyledi doktorlardan yardim istedi ama kimse elini uzatmadi ve suan evli cokta mutsuz onun icin bisey yapamadigima cok uzuluyorum

• Konu Sahibi EU1
Gulsemin ne kadar kotu birsey ailesi ne bicim insanalr bunlar anlamiyorum kizi mutsuz annesi ne yapiyor acaba????? ne insanlar varyaaaa Allah kimsenin basina vermesin....amin.....gozlerim doldu yuaaa acayip oldum Allah arkadasina yardimci olsun simdi de ayrilmaya kalksa kimbilir ne olur!!!!!

• Konu Sahibi EU1

babasi mazlum bir adamdi
ayrilmaya kalksa anasi keser onu
mecburkalacak kocasinin yaninda
bir anasi var yedi dunyaya bedel
sanki hitit tohumu tövbe tövbe

• Konu Sahibi EU1
öyle bir aileye bir şey yapılmaz maalesef kader dediğimiz şeyde zaten burada devreye giriyor,bizim başımıza öyle birşey gelse gelenler ne yapıyorsa onu yaparız karşı çıkarız dayak yeriz,kaçarız ,yakalanırız derken,kaçmaca kovalamaca bir yere kadar polise şikayet savcılığa şikayetide ekleyelim ama onlar da hiiiç bişey yapamıyorlar arkadaşlar bende o arkadaşlar gibi evlenir mutlu olmaya çalışırdım dua etmelikiiii koca aranıpta bulunamıyacak kadar iyi çıksa bari diye o zamanda severdim eşimi ne yapayım

• Konu Sahibi EU1
evet bu konuda KADER devreye giriyor ne yapsan ne etsen ondan kacamazsin...

:1no2:
haklisin devlet birsey yapmiyorki
kendi siginma evlerinde tutsa tutsa en fazla 6 ay tutuyor
bizim bir komus vardi zorla evlendirilmis
kocasindan dayak yiyordu
bir gun polise gidiyor sikayet ediyor
polis ne diyor biliyormusunuz
biz kocani hapise alsak ne olcak yarin salivercez
yarin seni dunkunden daha fena dover hadi kizim evine git demis
almanyada olcak
sürüye sürüye goturuyorlar adami be hey gidi turkiye heyy

cok aci bi durum, icim bi fena oldu, Allah kimsenin basina vermesin, sevmedigin biriyle ayni evde bi ömür nasil gecer?? aklim almiyor, cok feci

Allah korusun ama benim basima gelse böyle bisey kacardim herhalde ve ne olursa olsun evlenmezdim sevmedigim kisiyle...

allahtan benim ailem böyle değildi istediğim insanla evlendim hiçbir zamanda beni zorlamadılar başkası için.yaaaa insan sevdiği insana bile zor alışıyor evlilik bambaşka bişey.istemediğin tanımadığın bir insanla nasıl yaşanırki.allah böyle duruma düşenlerin yardımcısı olsun

evet aci ama gercek, böyle seyler malesef hala var
Cok sükür benim ailem öyle degil...
Istedigim kisiyle evliyim
Ama burdaki (ALMANYA) arkadasimi ailesi zorla evlendirdiiii
Hemde baskasini sevdigini bile bile
Kizcagiz herseyi denedi gercekten HER yolu sevdigi adamla evlenebilsin diye ama yinede sevmedigi birisiyle evlendirdilerrrr Kötü KazenKötü Kazen
Simdi esi benimle görüsmesinide yasakladi cok mutsuz arkadasim coookkkksenağlama

şartlar ne bilmek lazım .Ailem kesinlikle böyle birşey demezdi.Ha şuan olaki dedi hayatta kabul etmem çok şükür öyle bir ailem yok ve çok şükür kendi ayaklarımın üzerinde duracak güç ve karakterdeyim...sengözlerimebaksanab

............................................

Son düzenleme:
zorla hiçbir şey olmaz desekte malesef oluyor, herşey güllük gülistanlık değil insanlar zorla evlendiriliyor evlenmezsen cezalandırılıyorsun, eğitim eğitim eğitim diyorum başka bir şey demiyorum.

benim siz genc kıslara bi tavsiyem var ailenizin sectigi kişilerede itici bakmayın bence tanımaya calışın, severek evlenenler ailesine sormadan sectigi insanla evlenenler ne kadar mutlu ??? sorarım

benim siz genc kıslara bi tavsiyem var ailenizin sectigi kişilerede itici bakmayın bence tanımaya calışın, severek evlenenler ailesine sormadan sectigi insanla evlenenler ne kadar mutlu ??? sorarım

öyle diyorsun canim ama insan istemedigiylede nasil yapabilirki
haklisin aslinda cevremede bir baktigimda yada duyduklarim kizlar kaciyor evleniyor aileye kjarsi gelip evleniyor ama sonuc nedense fazlalikla hüsran oluyor
kuzennim kacarak evlendi simdi annesine yalvariyor beni burdan kurtarin diye ama annesi asla kabul etmiyor buda cok kotu bir durum annesi diyorki ona sen kocanin evine benimle mi geldin kizim benimle gelmis olsaydin ben seni burdan cikartip alirdim dedi ve asla affetmiyor o hatasini cekecek mecbur diyor
zor coook zor

BENDE RASTLADIM. HATA İSTEMEDEN EVLENIBDE COK MUTLU OLAN IYIKI ZORLA VERDILER BENI DIYENE DE RASTLADIM. aMA BEN EVLENMEZDİM SEVMEDIYIMLE

BENDE RASTLADIM. HATA İSTEMEDEN EVLENIBDE COK MUTLU OLAN IYIKI ZORLA VERDILER BENI DIYENE DE RASTLADIM. aMA BEN EVLENMEZDİM SEVMEDIYIMLE

dogrudur inanirim sana
benim amcamin kizini ornek vereyim size
universite sinavina girmisti ama kagitlari gelmeden evlendirmislerdi tam evlendi 1hafta sonra geldi kagitlari hukuk fakultesini kazanmisti kocasi almanyadaydi kocasina demisti ne olur gideyim diye zaten iki sene kocasi alamamisti almanyaya kocasi hayir dedi gidememisti 4yillik hukuk fakultesine ama simdi konusuyoruz icimde uhde kaldi der durur ama birde diyorki ben esimle evlenmeseydim bukadar mutlu olamazdim belkide diyor halbuki aile istegiyle evlenmisti kendisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…