Mayis Anneleri Listesi Ve Doğum Yapanlar

Kardelen2434

Hayat 1 Gün Oda Bugün
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
1.027
4
40
deryaman2008..................1mayıs-Erkek
esraesra...........................3mayıs-Kız -(İkra)................................3 MAYIS - NORMAL:emir_bebek:
mercan_dilara....................3mayıs-Kız -(Kayra Ada)....................18 NİSAN - SEZERYAN
ayperin..............................3mayıs-Kız -(Nehirsu) .......................10 NİSAN - SEZERYAN
ravzaülker..........................3mayıs-Kız -(Ravza)............................3 MAYIS - SEZERYAN
leylam-15..........................3mayıs-Erkek -(Taha Mert)
burcuye............................5 mayıs- Kız.......................................28 NİSAN - SEZERYAN
@kardelen@.....................6mayıs-Erkek -(Hüseyin Buğra)..................12 MAYIS - SEZERYAN
eda_eda...........................7mayıs-Erkek -(Kıvanç Ata)........................1 MAYIS - NORMAL:emir_bebek:
avebru..............................8mayıs-Erkek -(Yunus Emre).....................16 MAYIS - SEZERYAN
rida...................................9mayıs-Erkek -(Muhammed).......................15 MAYIS - SEZERYAN
happy_spk.......................10mayıs-Erkek............................................5 MAYIS - SEZERYAN
güzelresim.......................10mayıs-Erkek -(Polat Efe).........................14 MAYIS - SEZERYAN
pelinakın...........................10mayıs-Erkek -(Mete).............................................11 MAYIS - SEZERYAN
murgiz.............................11mayıs-Erkek -(Arda)..................................1MAYIS - SEZERYAN
ranam1............................12mayıs-Kız
nakgöz61........................12mayıs-Erkek -(Oğulcan Baran).............................?
adacık.............................13 mayıs-Kız -(Ada)...........................................13 MAYIS - SEZERYAN
çiğdem-özal.....................13mayıs-Erkek -(Metehan).............................5 MAYIS - SEZERYAN
saadet demirci.................14mayıs-Erkek -(Fırat)...............................10 MAYIS - NORMAL:emir_bebek:
selens.............................14mayıs-Kız..........................................5 MAYIS - SEZERYAN
dilekom...........................15mayıs-Kız -(Damla)...........................14 MAYIS - SEZERYAN
sekertas..........................15mayıs-Erkek .........................................12 MAYIS - NORMAL :emir_bebek:
tülay................................16mayıs-Erkek............................................9 MAYIS - SEZERYAN
hamiyet.yuce...................16mayıs-Erkek
cananmert........................16mayıs-Kız -(Ecrin)...........................22 MAYIS - SEZERYAN
be-be-be...........................16mayıs-Kız -(Begüm).........................20 MAYIS - NORMAL :emir_bebek:
özlems.............................17mayıs-Kız -(Işıl)...............................15 MAYIS - SEZERYAN
melikeşan........................17mayıs-Erkek -(Şan)...................................9 MAYIS - NORMAL :emir_bebek:
rosinetta...........................19mayıs-Kız -(Lal)..............................19 MAYIS - SEZERYAN
yaseemin.........................19mayıs-Erkek -(Mert)...............................13 MAYIS - SEZERYAN
yaren...............................19mayıs-Erkek -(Egemen)
drydeniss........................20mayıs-Kız (Hatice Ceren)...................20 MAYIS -SEZERYAN
neysen.............................21mayıs-Kız -(Damla Dila)...................12 MAYIS - NORMAL :emir_bebek:
sevde.kayrak....................22mayıs-Erkek...........................................9 MAYIS - SEZERYAN
kardelennnn......................22mayıs-Erkek -(Burak).............................30 MAYIS - SEZERYAN
ervus................................24mayıs-Erkek -(Doruk)............................14 MAYIS - SEZERYAN
kayra alin.........................24mayıs-Kız -(Bersu alin)......................13 MAYIS - SEZERYAN
aslış................................25mayıs-KIz
aozli................................25 mayıs-Kız -(Pelin)...........................25 MAYIS -SEZERYAN
merzeynep.......................25mayıs-Erkek.........................................25 MAYIS - SEZERYAN
naze................................26mayıs-Kız -(Ecrin)...............................5 MAYIS - SEZERYAN
yarenim_ben....................26 mayıs-Kız.......................................26 MAYIS - SEZERYAN
paspal.............................27mayıs-Kız.........................................27MAYIS - SEZERYAN
gokcenYIL.......................27mayıs-Erkek -(Kuzey).............................27 MAYIS - SEZERYAN
eylul ecrin........................27mayıs-Erkek -(Efe)................................16 MAYIS - NORMAL :emir_bebek:
eminey............................29mayıs-Erkek -(Melih)
berçem............................30mayıs-Erkek
silver32............................31mayıs-Kız.......................................31 MAYIS - SEZERYAN

TOPLAM 49 KİŞİ

Son düzenleme:
Arkadaşlar Yeni Listemiz Hayirli Uğurlu Olsun Allah Sonunu Sağ Sağlim Getirmeyi Nasip Etsin... Amin...

ay amamnın ayperinin ismini görünce bir garip oldum ya bide dün gece rüyamda hep onla ve bebekle uğraştım durdum aramızdan birirnin doğum yapması beni çok etkieldi herhalde

ayyy kızzlarrrr benimde içim bir garip oldu acaba nasıl geçti ayperin için doğum süreci... herşey yolundadır inşallah... :dance: darısı bizlerin başınaaa :icecream:

amanıııın ayperin doğum yapmış, bebişine kavuşmuşşş.
Ayperincim geçmiş olsun..Allah analı babalı büyütsün sağlıkla inş.

deniz bebek doğdu demekki allah sağlıkla uzun ömür versin.ayperinin mutluluğunu görmeyi çok isterdim darısı başımıza aminnnn

Ayperin gözün aydın ne güzel sağlığıyla bebeğine kavuştun darısı bizlerin başına..
Allah analı babalı büyütsün inşallah. En kısa zamanda yaşadıklarını bizimle paylaş merak ediyoruz.

@KARDELEN@cim listemiizi ne guzel renklendirdin.Ayperini orda gormek benide cok duygulandirdi.Darisi hepimiizn basina...Acab aayperin ne zaman tekrar yazmaya baslar....Herseyi cok merak ediyorum.

kardelen ellerine sağlık harika bi liste yaptın
AYPERİNinde gözü aydın darısı bizlerin başına

ayperincim sen ilk mayıs annesi oldun nisanda doğum yapsanda sen bizdensin .)) 10 nisan hemde benim doğum günümde doğdu kızın ne güzeelllll benimkide mayıs ayını bekler umarım daha baya küçük ama dünyaya erken gelmek gibi çabası var nedense :))

ayperincim sen ilk mayıs annesi oldun nisanda doğum yapsanda sen bizdensin .)) 10 nisan hemde benim doğum günümde doğdu kızın ne güzeelllll benimkide mayıs ayını bekler umarım daha baya küçük ama dünyaya erken gelmek gibi çabası var nedense :))

Yaseminciğim demek seninle aynı güne denk geldi bebişimin doğumu:)..buarada geçmiş doğum günün kutlu olsun canım..nice keyifli dilendiğince geçireceğin günlere..a.s.
inş zamanında gelir oğluşun :)

Kizlaaaar Listemizi Ikinci Doğum Yapanimizi Ekledim:teytey:

mercan dilara ve küçük bebeği kayra ada'mızı kutkuyoruza.s.a.s.

(liste formun ilk sayfasında)

kizlar alakasiz olacak belki ama cinsiyet belirleme siteleri vardi hamile iken cok bakiyordum simdi unutmusum hepsini :) benimki dogru cikmisti sizin bildikleriniz varmi arkadasa lazimda :)

arkadaşım anladım kadarıyla çin takvimindenmi bahsediyorsun. gogleden çin takvimi diye yaz bulursun.ok

aramıza ardada katıldı hoşgeldiiii allahım sağlıkla güzel günlerde uzun ömürler versin ...

Kizlar bu arada gecen hafta burcunun dogum yapmis olmasi lazim,,,,,Sanirim 3.bebegimiz onun ki olmasi lazim.....Gerci hala haber yok ama...Gizemden de haber alsakda rahatlasak

X