Mayis Anneleri Listesi Ve Doğum Yapanlar

kızlar benim biraz geç oldu ama taşındığımız için internetimiz daha yeni bağlandı kızım annesi gibi çok dakik ve tam gününde doğdu yani 3 mayıs adıda ikra rabbim hepimizin bebeklerini sağlıklı sıhatlı analı babalı buyutsun inşallah:emir_bebek:

eylülcüğüm hayırlı olsun allah anlı babalı büyütsün. ekledim listeye tebrik ederim normal doğumu başarmışsın:)))) kupayı hakkettin:))))

esracığım hoş geldin tekrar aramıza. Allah analı babalı büyütsün. anladığım kadarıyla seninde normal doğum oldu sanırım gününde geldi dediğine göre. valla normal olduysa tebrik ederim sende kupayı hakkettin :)))))))

esracığım hoş geldin tekrar aramıza. Allah analı babalı büyütsün. anladığım kadarıyla seninde normal doğum oldu sanırım gününde geldi dediğine göre. valla normal olduysa tebrik ederim sende kupayı hakkettin :)))))))

saol canım hoşbulduk,evet doğumum normal oldu ama sancılarımı anlatmayayım hamile arkadaşlar okursa vazgeçebilirler:bbo: allahım hamile olan bütün arkadaşlarımızı kurtarsın inşallah:nazar:

saol canım hoşbulduk,evet doğumum normal oldu ama sancılarımı anlatmayayım hamile arkadaşlar okursa vazgeçebilirler:bbo: allahım hamile olan bütün arkadaşlarımızı kurtarsın inşallah:nazar:

canım bende bilirim doğumhaneye kadar gittim de yaşadım herşeyide sezeryana alın dedim yalvar yakar. içimde söylemek istediğim çok şeyvar hani ebeler gelip gidip bakıyor doğum hanede olanlar filan bende doğum yapacak arkadaşlaşlar okur diye dökemiyorum içimi. kafamçokkarıştı neyse sağlık olsun Allah bebişlerimize hayırlı uzun ömür versinŞeniz

canım bende bilirim doğumhaneye kadar gittim de yaşadım herşeyide sezeryana alın dedim yalvar yakar. içimde söylemek istediğim çok şeyvar hani ebeler gelip gidip bakıyor doğum hanede olanlar filan bende doğum yapacak arkadaşlaşlar okur diye dökemiyorum içimi. kafamçokkarıştı neyse sağlık olsun Allah bebişlerimize hayırlı uzun ömür versinŞeniz

amin canım cümlemize sağlıklı uzun ömürler versin rabbim.bende dökemiyorum içimi bi anlatsam roman olur yerimseniben neyse çok şükür sağsağlım kucaklarımıza aldık yavrularımızı

hem normal yapanlar belirgin olsun diye hemde onca sezeryanlının içinde normali başardıkları için kupayı verdik. sezeryanılar kupayı hakketmediği için değil...!

bütün doğum yapan annelere geçmiş olsun.bebeklerinizi güle güle büyütün ben sizden daha kıdemliyim sanırım geçen sene 28 mayıs 2007 de doğum yaptım 13 aylık bir kızım var zaman çok çabuk geçiyor daha yeni doğum yapmış gibiyim inanın

as1cA200g410010Nzc3MTIwenwwMDA4Mzg5ZHxwYXBhdHlhbSBjYW5pbSBlcnZhbQ.gif

Son düzenleme:
01- deryaman2008..................1mayıs-Erkek
02- esraesra...........................3mayıs-Kız -(İkra)..........................................3 MAYIS - NORMAL:hooray:
03- mercan_dilara....................3mayıs-Kız -(Kayra Ada)....................18 NİSAN - SEZERYAN
04- ayperin..............................3mayıs-Kız -(Nehirsu) .......................10 NİSAN - SEZERYAN
05- ravzaülker..........................3mayıs-Kız -(Ravza)............................3 MAYIS - SEZERYAN
06- leylam-15..........................3mayıs-Erkek -(Taha Mert)
07- burcuye............................5 mayıs- Kız.......................................28 NİSAN - SEZERYAN
08- @kardelen@.....................6mayıs-Erkek -(Hüseyin Buğra)..................12 MAYIS - SEZERYAN
09- eda_eda...........................7mayıs-Erkek -(Kıvanç Ata)............................1 MAYIS - NORMAL :hooray:
10- avebru..............................8mayıs-Erkek -(Yunus Emre).....................16 MAYIS - SEZERYAN
11- rida...................................9mayıs-Erkek -(Muhammed).......................15 MAYIS - SEZERYAN
12- happy_spk.......................10mayıs-Erkek............................................5 MAYIS - SEZERYAN
13- güzelresim.......................10mayıs-Erkek -(Polat Efe).........................14 MAYIS - SEZERYAN
14- pelinakın...........................10mayıs-Erkek -(Mete)...............................11 MAYIS - SEZERYAN
15- murgiz.............................11mayıs-Erkek -(Arda)..................................1MAYIS - SEZERYAN
16- ranam1............................12mayıs-Kız
17- nakgöz61........................12mayıs-Erkek -(Oğulcan Baran).............................?
18- adacık.............................13 mayıs-Kız -(Ada).............................13 MAYIS - SEZERYAN
19- çiğdem-özal.....................13mayıs-Erkek -(Metehan).............................5 MAYIS - SEZERYAN
20- saadet demirci.................14mayıs-Erkek -(Fırat).................................11 MAYIS - ?
21- selens.............................14mayıs-Kız...........................................5 MAYIS - SEZERYAN
22- dilekom...........................15mayıs-Kız -(Damla)...........................14 MAYIS - SEZERYAN
23- sekertas..........................15mayıs-Erkek ..............................................12 MAYIS - NORMAL :hooray:
24- tülay................................16mayıs-Erkek............................................9 MAYIS - SEZERYAN
25- hamiyet.yuce...................16mayıs-Erkek
26- cananmert........................16mayıs-Kız -(Ecrin)...........................22 MAYIS - SEZERYAN
27- be-be-be...........................16mayıs-Kız -(Begüm)..............................20 MAYIS - NORMAL :hooray:
28- özlems.............................17mayıs-Kız -(Işıl)...............................15 MAYIS - SEZERYAN
29- melikeşan........................17mayıs-Erkek -(Şan)........................................9 MAYIS - NORMAL :hooray:
30- rosinetta...........................19mayıs-Kız -(Lal)..............................19 MAYIS - SEZERYAN
31- yaseemin.........................19mayıs-Erkek -(Mert)...............................13 MAYIS - SEZERYAN
32- yaren...............................19mayıs-Erkek -(Egemen)
33- neysen.............................21mayıs-Kız -(Damla Dila).........................12 MAYIS - NORMAL:hooray:
34- sevde.kayrak....................22mayıs-Erkek...........................................9 MAYIS - SEZERYAN
35- kardelennnn......................22mayıs-Erkek -(Burak).............................30 MAYIS - SEZERYAN
36- ervus................................24mayıs-Erkek -(Doruk)............................14 MAYIS - SEZERYAN
37- kayra alin.........................24mayıs-Kız -(Bersu alin)......................13 MAYIS - SEZERYAN
38- aslış................................25mayıs-KIz
39- merzeynep.......................25mayıs-Erkek.........................................25 MAYIS - SEZERYAN
40- naze................................26mayıs-Kız -(Ecrin)...............................5 MAYIS - SEZERYAN
41- yarenim_ben....................26 mayıs-Kız.......................................26 MAYIS - SEZERYAN
42- paspal.............................27mayıs-Kız.........................................27MAYIS - SEZERYAN
43- gokcenYIL.......................27mayıs-Erkek -(Kuzey).............................27 MAYIS - SEZERYAN
44- eylul ecrin........................27mayıs-Erkek -(Efe)................................26 MAYIS - NORMAL :hooray:
45- eminey............................29mayıs-Erkek -(Melih)
46- berçem............................30mayıs-Erkek
47- silver32............................31mayıs-Kız.......................................31 MAYIS - SEZERYAN

Kardelencim benim oğluşun doğumu 16 Mayıs sana zahmet düzeltirsen sevinirim canım tşk. a.s.

normal yapan doğurmus sayılıyoda sezeryanla yapan doğum yapmamısmı sayılıyo ne ayrıcalığı varki sonuçta ikisindede insanın canından can çıkıyo...bence sezeryanlılar kesilip biçilip dikildiği için çifte kupa hakediyo :)

normal yapan doğurmus sayılıyoda sezeryanla yapan doğum yapmamısmı sayılıyo ne ayrıcalığı varki sonuçta ikisindede insanın canından can çıkıyo...bence sezeryanlılar kesilip biçilip dikildiği için çifte kupa hakediyo :)

evet canım haklısın ama özellikle ben okadar sancıyı çekip açılmamıda tamamlayıp doğum hanedede okadar uğraştıktan sonra sezeryana alındığım halde normal için 2 sezeryan için 2 kupa hakediyorum:lepi: ama ben onca sezeryanlının içinde belirgin olsun diye koymak istedim bişeyler yanına ve kupayı uygun gördüm büyük bi başarı olduğunu gördüğüm için kendi doğumumdan sonra.ikiside eşit normalde öncesinde zorluğu sezeryanda sonrasında fark yok yani. biz mayıs anneleri olarak rahatsız olan varsa değiştirebilirim tabi.

AAAAyy kız Kardelen o kupalar ne :))) ben zaten çok üzülüyorum sezeryan olduğum için halaaaa dikişlerim şişiyor ve ağrı yapıyor....Sen gel bide oraya kupaları yerleştir....Görünce dikişlerim acıdı kıss :))))))))))))

tamamdır kızlar düzelttim başka koydum. bende dahil bütün sezeryanlılara yettiği kadar buyrun kupa:))))))
:hooray: :hooray: :hooray::hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:

zaten 10 taneyi geçselerdi normallerede bişey olmicaktı:)))))))))

X