Mayis Anneleri Listesi Ve Doğum Yapanlar

kardelen canım benim bebek senin tarihten bir gün sonra doğdu yani 13 mayıs birde normal doğum yaptım canım epey zamandır giremiyom hiç malum bende 2 tane var başımı kaşyacak zamanım olmuyo 2 tane birden bakmak çoooooooooooooooooooooook zoooooooooooooor da ben normal bulamıyom bu sayfayı adı ne ki canım sayfanın:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :nazar:

tuğbacım canım ben 11 mayıs da değil 10 mayıs da doğum yaptım. kupa istiyorum :)))) normal oldu çünkü.

canım düzelttim. bravo sana ama üzgünüm önceden kupa veriyordum ama artık veremiyorum. sezeryanlıların zoruna gidiyor biz kesilip biçiliyoruz daha zor oluyor biz doğurmuyormuyuz diye. kız ama benden kupa sana ben denedim beceremedim doğum masasından alındım sezeryana yalvar yakar. oyüzden biliyorum onun zorluğunu ve kötü taraflarını. giden el atar gelen el atar. annnnnnnaaaam hatırlatmayınkafamçokkarıştı hele o karnına basılması ölüüüm ölüüm. senin nasıl oldu yazsana doğum hikayeni madem?
dur kupanıda vereyim :hooray::hooray::hooray:

Tuğbacım akşam üzeri hasteneye gittim suyum hafif hafif gelmeye başlamıştı. Kontrol olayım dedim birde bebeiş içerde susuz kalır diye. gittim ki 2 cm açılma varmış aldılar beni hemen sancı bölümüne taktılar serumu koluma iğneler felan yaptılar ama bende bir gıdım sancı yok. nst çıkıyo sancı ama bende yok. neyse suni sancı vermişler benim sancılarım gece 11 de bi başladıııııı.. anaaammm yok böyle bişii gece saat 4:15 e kadar sürdü hele o son bir saat dedim ki tamam artık bayılıcam. neyse saat:4 de aldılar masaya 15 dk sonra bebeğimi gördüm ne sancı kaldı ne ağrı :) sanki biraz önce o ızdırabı ben çekmemişim gözlerim açıldı ağzım kulaklarımda. 1 saat sonra bebeğimi getirdiler yanıma. Ne kadar zor olsada o minicik yavrumu kucağıma aldığımda anda herşey değişti.

X