Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım belirtilerinden bahsedebilir misin biraz yumurtlama sonrası kaçıncı günden itibaren belirtin başladı gebeliğini hissettin mi tebrik ederim canım bu arada
Canim surpriz olduğu icin hic saymadim ama bktimda ovulasyon zamani olmus olabilir tahminim. Belirti dersen sık idrara cikma uyku sicak basmasi ozelliklw gece sicak basiyordu. Bel ve kasik ağrısı ama hafif birde istahim acildi cok..kızımda da boyle olunca acaba dedim test yaptım sonuç boyle canim

Allah yardımcın olsun.Amh ne kadar?

Ya ben erken evlendim 20 yasinda evlendim 21 ve 25 de anne oldum evlat baska bisey Rabbim biran önce yasatsin sana bu duyguyu cok zorlu cocukta büyütmedim ve tek büyüttüm cocuklarimi yardim olmadan,arada bi eve büyük temizlige yardimci aliyordum sadece.. 3 bucuk yas var aralarinda benim cocuklarimin neredeyse pes peşe büyüdüler.. insallah bu olursa bundada zorlanmam

Çok fazla tüketmek zararli sanırım kafein olduğu için ama günde 1 bardaklada birşey olmaz Allah nasip ettiyse her türlü olur bence çok takmamak gerek yani bana göre.
Genel anlamda zararlı ama bu hamilelik sürecinde ekstra sıkıntısı mı oluyo acaba diye merak ettim. Ben 1 bardak ne ki o hoooooo

Hanımlar adetimin son günü bitti sayılır. Ama sağ kasığımda cok batmalar falan olunca bi ovulasyon deniyim dedim bu markayı ilk kez kullanıyorum merak da ettim (gerçekten cok hassas) baya koyu çıktı. Bu ay erken mi yumurtlama olur acaba, inşallah öyle olur

Eklentiler

• 16521020237567832227313415449831.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 48
Kuzum bu çok silik göstermez çok iyi ölçüyor valla benimde böyle koyu cikar hep ama her an yumurtlaman olabilir tabi

M Mavimiresl kuzum sen geçen hafta bana diğer topikten yazmıştın ama nerdeyse 10 gündür giremedigim için kkya cevap veremedim. Dün bat günümdü regl olmadım. Bugün test yaptım test bozuk çıktı şansıma. Yarın internetten sipariş verdiğim testler gelicek. Yine yapacağım inşallah pozitifleri görürüz. Sanırım seninle aynı bizim tarihler.

Evet kuzum ben test yaptim negatif cikti dün smdide lh yaptim sonki lh testim yumurtlamadan sonra hep silik çıkıyordu simdi biraz daha koyulasmis ama bence regl den dolayi olcam heralde ben sende sans var hala negatif gormedin insallh pozitif sindir gecenlerde bi arkadas yapmisti regl ken lh testi oda koyuydu

Eklentiler

• image.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 41
Sende regl olmadıysan belli olmaz kuzum daha. Benim ovulasyon testim yok o yüzden bunu deneyemiyorum şuan. Ama seninki inşallah boşuna koyulasmiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…