Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahahahaha dogru söylüyorsun level atlamissin iyi olmuş ama tutmasi icin ne yapmak lazim mis ki acaba yada yumurta oluşsun diye millet 3.yu 4.yu yapiyor ben birini yapamazken
Haha doğru valla ay bi de şey düşünüyorum sürekli köyde çalışıyorum ben herkesin üçer beşer çocuk var diyorum bunlar böyle takip makip etmeden nasıl yapıyolar bu çocukları. Biz yok bilmem ne günü yok ıvır günü yok zıvır günü

Hehhhhh tam üstüne bastın ayağını çek tamda onu diyecektim yahuu arkadas millet ne doğurganmiş millet surekli ovulasyon doneminde demekki ki surekli hamile 2 3 tanede kesmiyor 5 e dogru gidiyor bende burda yumurta ariyorum aşağıda hehehehe ne cok yumurta varmis millette vala helal olsun kist mist de yok ama olmuyor daha cok adet olacak gibiyim şuan masanin ustunde duran halley vardı bu büyük boylardan icinde 8 10 tane oluyor ya.....işte onun hepsini bitirdim debin ....hayırlısı olsun... bakalm nolcak hamile kalirmiyim bilmiyorum ama yuvarlak olacagim kesinleşti şuan

Hahah hayırlısı ya ben de dün gece 12 de döner istiyorum diye ağladım eşim diyo ki sen şimdiden böyleysen düşünemiyorum olursa çocuk millet salıyo demek ki ya düşünmeden etmeden öyle mi oluyor acaba

Hehehe cocuk istiyorsa katlansın senin isteklerine canim heheh vala ven eşime soyledim canim cekmese bile isticem dedim aman yeter ki olsunda diyor oda.elinde olsa kendi dogurcak keske o dogursa aman...bi hamile kalirsam var ya kesin yuvarlak olucam kesin hastaneye yuvarlanarak giderim doğuma artik.simdiden başladım biseyler yemeye ...gerçi adet yaklasincada oluyor bu bendede nebilim.. doner demisken sanirim suan acıkmisim ben ya onu fark ettim hehehe aşermesem bile asericem eşim hak etti bunu hehehe

Hahah canımız sağolsun be kolay mı yaşadıklarımız

Çalıştığım için haftaiçi devlet hastanesine gidemiyorum yoksa zeynep kamil de tedavi sürecini başlattım kısırlık için ama gidemiyorum ki. Bu dr hsg den öte başka maliyetli şeyler isterse eylüle ertelerim tedavi işini devlette devam ederim artık napim, ama hsg den sonra hamile kalan da çok oluyor ondan da bi ümitliyim ya.. teyzem ikinci bebiş için tedavi oluyordu hsg den sonra hamile kaldı hemen..hayırlısı olsun hepimiz için ya

Bende hsgden hemen sonda gebe kaldım canım. düşükle neticelendi ama. O da bi tedavi yöntemi zaten. Hem teşhis hem tedavi

Erkeğe vitamin olayını kim sordu hatırlamıyorum ama.. eşime de ürplpji dr u tavsiye etti. Daha demin sipariş verdim promen k. Bakalım nolacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…