Her ay hamile miyim konularımdan bıktınız biliyorum:(

Arkadaşlar kusura bakmayın bi gün tutturduğumda bu regl dönemi açtığım konularım bitecek :))))
Şimdi benim geçen ay regl im hayatımda ilk kez 2 gün gecikti . O yüzden şuan ümitlenemiyorum ama bu ay o ay olabilir mi🤣
Regl günüm bugün. Herhangi bir lekelenmem ya da belirtim yok . Bir kaçgündür gün içinde 3-4 dakikalık hafif regl olcakmışım gibi ağrılr gelip geçiyor . Şiddetli göğüs ağrılarım var normalde de regl öncesi olur ama bu denli değil. Geçen syda çok şiddetliydi ama bu ay daha da şiddetli. Yani özellikle gece yatarkan uykudan uyandırıyor yanma gibi alevlerin içindeymiş gibi bazen .
Asıl merak ettiğim şu, bu sabah mide bulantım var. Normalde okudupum yazılardan mide bulantısının 7/8 haftadan sonra olduğudur o yüzden bunu çok belirti oşarwk göremedim ama böyle gebeliğini öğrenmeden 1-2 gün önce mide bılamtısı uaşayan oldu mu?
Yumurtlamamı test ile takip ediyordum bugün yumurtlamamın 16. Günü . Ama regl döngüm 30 günde bir olduğu için regl günüm bugün aslında . Ayrıyetten yumurtlamamın 9. Günü yani regl imin 24. Günü progesteron için kan verdim 13 çıktı değerm .
Umutlanmaktan bıtkığım için reglim 3 hüm en az gecikmeden test yapmayı düşünmüyorum . Geçen ay ilk kez gecikme olunca test yaptım ve çok ağladım. Bu kez cesaret edemiyorum test e :KK43: bulantı mümkün mü?
Umarım istediğin olur.bende ağrı birden bicak saplanır gibiydi. 1 hafta sürdü zaten. Mide bulantısı da 1aylikken cikti çok azdi

Bence test yapıp rahatlayın. Yumurtlamadan 14 gün sonra erken testte çıkar. Çıkmaması bana göre istisnai bir durum. Adetiniz de düzenliymiş. Geç döllenme durumlarında belki olur ama sizin yumurtlama tarihiniz belli ve üzerinden 14 gün geçmiş. Benim adete 2 gün var negatif mesela ben şu an eminim gebelik olmadığına çünkü küçük de olsa bir değer oluşması lazımdı. Yani adetten 1-2 gün önce veya bat günü negatif çıkıp gecikmede pozitif görenlerin geç yumurtladığını düşünüyorum. Siz tarihlerden eminseniz veya 2 kere yumurtlama olmadıysa test yapın varsa çıkar. Umarım hamilesinizdir🙏

Bence test yapıp rahatlayın. Yumurtlamadan 14 gün sonra erken testte çıkar. Çıkmaması bana göre istisnai bir durum. Adetiniz de düzenliymiş. Geç döllenme durumlarında belki olur ama sizin yumurtlama tarihiniz belli ve üzerinden 14 gün geçmiş. Benim adete 2 gün var negatif mesela ben şu an eminim gebelik olmadığına çünkü küçük de olsa bir değer oluşması lazımdı. Yani adetten 1-2 gün önce veya bat günü negatif çıkıp gecikmede pozitif görenlerin geç yumurtladığını düşünüyorum. Siz tarihlerden eminseniz veya 2 kere yumurtlama olmadıysa test yapın varsa çıkar. Umarım hamilesinizdir🙏
Teşekkür ederm. Maalesef her ay hayal kırıklığı yaşayınca srtık 3-5 gün gecikmeden yapmayayım dedim. Çünkü regl olduğunda da üzülüyorum fakat testte negatifi görmek çok daha fazla üzüyor beni. Yani hamile değilsem de regl ile öğrenmek istiyorum. Test beni çok fazla strese sokup üzüyor . Haftasonuna kadar beklemeyi düşünüyoeum. Zaten ne kadar geç öğrenirsek o kadar daha iyiymiş hamile arkqdaşlar öyle söylüyor . Çünoü sonr kalp atışını değer artışıjı beklemek çok zor oluyormuş erken öğrenince .

Bir de şöyle bir şey oluyor bende. Geçen ay reglim zamanı test yaptım negatif çıkınca çok üzüldğm çok stres yaptım ve regl im gecikti . Şimdi diyorum ki regl olunca öğreneyim en qzından regl olmuş olurum stresten gecikme vs yaşamamış olurum

Bir de şöyle bir şey oluyor bende. Geçen ay reglim zamanı test yaptım negatif çıkınca çok üzüldğm çok stres yaptım ve regl im gecikti . Şimdi diyorum ki regl olunca öğreneyim en qzından regl olmuş olurum stresten gecikme vs yaşamamış olurum
Evet duygusal anlamda size hak veriyorum. Ben çıkmaz diye yapmıyorsunuz sanmıştım. Ben de negatif görünce moralim çöküyor adet olunca psikolojik olarak rahatlıyorum resmen

Evet duygusal anlamda size hak veriyorum. Ben çıkmaz diye yapmıyorsunuz sanmıştım. Ben de negatif görünce moralim çöküyor adet olunca psikolojik olarak rahatlıyorum resmen
Evet bir deşuan regl im 1 gün gecikti eğer testte negatifi görürsem refl im neden gecikti diye strese girip daha kötü regl gecikmesi yaşarım stresten diye cesaret edemiyorum. Regl olursam en azından sorun yok diye rahatlarım ama gelen giden yok hala. Geçen ay refl im 2 gün gecikmiş olmasaydı baya ümitlenirsim de şuan şeyin derdine girdim gebe değilsem regl im neden böyle gecikti 😭

Benim anlamadıpın şey eğer regl im gecikecek olsaydı progesteron hormonunun kötğ öıkması gerekmez miydi? Ya da yumurtlamamda sorun olması gerekmez miydi ya da çatlamada. Hepsi iyiyce bi insanın regl i nasıl gecikir ki. Geçen ay 2 gün gecikti ama geçen ay yumurtlMam da 2 gün geç olmuştu .normalde 15. Gün yumurtlamam olur. Geçen ay 17. Günde yumuetlama oldu reglimde iki gün geciktş. Ama bu ay 15. Gün yumurtladım

Benim anlamadıpın şey eğer regl im gecikecek olsaydı progesteron hormonunun kötğ öıkması gerekmez miydi? Ya da yumurtlamamda sorun olması gerekmez miydi ya da çatlamada. Hepsi iyiyce bi insanın regl i nasıl gecikir ki. Geçen ay 2 gün gecikti ama geçen ay yumurtlMam da 2 gün geç olmuştu .normalde 15. Gün yumurtlamam olur. Geçen ay 17. Günde yumuetlama oldu reglimde iki gün geciktş. Ama bu ay 15. Gün yumurtladım
Yumurtlamadan tam 14 gün sonra adet olmanız gerekir normal şartlarda. Gebelik olabilir ya bence🥰

Yumurtlamadan tam 14 gün sonra adet olmanız gerekir normal şartlarda. Gebelik olabilir ya bence🥰
Allahım amin 🤣 ama bu akşam regl sancım var hafiften maalesef. Sanırım yarın regl olurum. Ah ah hangi ay alcam o mutlu haberi acaba . Sanırım o ay geldiğinde bu kez ben teste vs hiöbir şeye inanamicam🤣

X