Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar 1 senedir gebelik istiyorduk fakat olmadı. Aralık ayında aşılama olduk. Ondan önce de bir tedavi olmuştum fakat gebelik elde edememiştik. Rahatsızlığım polikistik over ve hasimato. Clife macunu kaç aydır görüyordum fakat başlamak nasip olmamıştı. Bu ay bı deniyeyim dedim dedikleri gibi kullandım bu ay nasıl oldu anlamadık ve ben hamileyim rabbim o macunu vesile etmiş. Benim gibi sadece poliskistigi olan arkadaşlara umut olur belki diye yazmak istedim

Haydaaaa kuzum acaba sen kan mı versen ya bu testler bi pozitif bi negatif
Ben bı anlamadım anlasam sinirlerim bozuldu sancım var ara ara sağ kasıkta batma vs oluyo beyaz akıntı geliyo göğüsler aynı şekilde artı Med kullananlar çubuk test yanılma payı olabilir mi ilkkez kullandım birde yarın sabah ilk idrarla yapcam bid eoyke bakcam yoksa kist mi oluştu ya aglayacam

ben ediyordum ama artık bıraktım. Kahve içmemek bende strese sebep oluyor çalıştığım için odaklanamıyorum.
1 fincan kahve için sorun yok diyor doktorlar ama bu süreçte içmemeyi tercih ediyorlar genelde.
Genel kahve zararından ötürü o zaman. Ben kahvesiz yapamam. Çaysız da. E sigarasız da.

Nerde zararlı şey var bende hepsi

Genelde bitene kadar kullan diyorlar zaten kuzum. Normalde bıraktıktan 4-5 gün sonra regl olurdum hep. Bu sefer sonuncu tableti içtim 2 saat sonra regl oldum. Daha en az 4 gün vardı regl olmama ilaca göre
Anladım canım kullanayım bakalım bitene kadar.
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende pkoluyum c life bende düşünüyorum aşılama tutmazsa

Sakın bir daha yumurtluyorum deme
Bebiş mi sinyal veriyor yoksa.. azcık kaldı test mi yapsan
Yahu vallahi bilmiyorum acayip kasık ağrım oluyor. Bir de sabah WC lerden sonra zonkluyor resmen biraz çişi tutuyorum uykudan kalkmıyorum. Belirti saymalı mıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…