Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kahve ve çay tüketimine nedrn dikkat ediyorsunuz? Neye ne gibi zararı var?
ben ediyordum ama artık bıraktım. Kahve içmemek bende strese sebep oluyor çalıştığım için odaklanamıyorum.
1 fincan kahve için sorun yok diyor doktorlar ama bu süreçte içmemeyi tercih ediyorlar genelde.

İlacın bittikten sonra mı olmuştu canım kafam karıştı doktor şu g0n fitili bırak gibi bişey demedi bana bende test yapana kadar yada regl gelene kadar içerim diyordum zaten üç günlük kalmış
Genelde bitene kadar kullan diyorlar zaten kuzum. Normalde bıraktıktan 4-5 gün sonra regl olurdum hep. Bu sefer sonuncu tableti içtim 2 saat sonra regl oldum. Daha en az 4 gün vardı regl olmama ilaca göre

Sende bi sorun yoktu dimi kuzum
Bende 4 yıldır çikolata kisti var canım 2 kez ameliyat oldum yumurtalar hasar gördü o yüzden olmuyor
Aşkım yıpratma kendini nolur ya Rabbim inşallah bizi de bir gün anne yapacak. Bu bizim imtihanımız sabretmemiz dayanmamız lazım. Kötü düşünceleri de at kafandan olumlu düşün her zaman. Rabbim bizim için en doğru zamanda gönderecek mucizelerimizi. Ve yine burdan mutluluğumuzu paylaşıcaz birbirimizle. Beşik emzik kıyafet konularını konuşucaz daha dur. O klasiği söylemeden edemeyeceğim "Dobarlan bırakma kendini" 🤣

Valla kendine odaklan sana iyi gelen şeyleri yap bakım yap. Bebe de neymiş ağlak zırlak şey bak ne güzel mis gibi sessiz sakin. Misafirliğe gittiğinde ağlayan yok dışarı çıktığında hayatı zehir eden yok. Bu günlerim tadını çıkar aşko. Vallahi ben artık bebeğin kötü yönlerini düşünüp motive oluyorum. Cuma günü kahvaltıya çıktık dışarı kadın gelmiş 5 6 aylık bebeğiyle ne yediğinden bişey anladı ne içtiğinden çocuk bi dk durmaz🤣 Elbet o çileyi bizde çekicez ama azcık daha tadını çıkaralım henüz gelmemişken 🤣🤣
Canım toplamaya çalışıyorum yavaş yavaş ne yapayım başka çaremiz yok ne olacaksa olsun valla o kadar çabaya rağmen olmuyorsa vardır allahım bir bildiği 🙏🏻
Birazda kendi haline birak bakalim ne olacak cok uzuluyosun seni anliyorum 😔 ama suan hersey okadar ilerlediki zamanla belki farkli yöntem denersin asilama turu tedavilerin tutma olasiligi cok düşük bunun icin uzulme gününde girilen iliskiden bi farki yok hatta banada aşılama dedi ya doktor tüp filmi cektireyim baktirayim ona göre belki yaptirmam
Canım bence yaptır aşılama bi şansını dene. Ya şöyle bir sıkıntı var aslında benim zamana bırakamam gerekiyor çünkü çikolata kisti çok çabuk yenileyen bişe ve şu anda 1 cm oldu bile amh zaten 1 in altına düştü ve büyürse tekrar ameliyat ta olamam tüp bebek de sıkıntı ama artık hiç bişey yapmak istemiyorum
Kizlar ben hala regl olmadim en son aksam yaptim test negatif, yumurtlama uzerinden 15 gun gecti bugun takvime göre 1 gun gecikme diyor ama gecen ay erken oldum 5 gun ve uzun sürdü 7 gün sanirim onun etkisi. Normaldede zaten ya 28. Gün oluyorum yada 32. Gün beklmedeym.. hafif mide bulanti tiksintim hafif bas donmelerim var. Akintim vs yok ama ben mide bulantimi kullandığım folikasit haplarina bagliyorum. Benim gebeliklerim erken belli oluyor olsaydi cikardi diye düşünüyorum gelecekse cabuk gelsin adetim cunku hsg cektirmem gerek 24 ünde randevum var bakalim ne olacak. @Fang @Mavisevenkadin @ipti S sultansultan90 @Venev A ad000 @Elif_edanur_61_61 ve etiketleyemedigm kizlar
Kıızz hemen bir test yap da bize de at ortam şenlensin biraz 😂
A ad000 ve R Random3 progestan kullanırken regl oldular diye biliyorum canım yanlış hatırlamıyorsam
Canım ben kullanmadım doktor gerek yok dedi
Kız ahahaha işeye işeye bir hal oldun 🤣🤣 al da yarın yap bari bende mi yapsam napsam ahaha
Kız sende bir test yapıver

Bende 4 yıldır çikolata kisti var canım 2 kez ameliyat oldum yumurtalar hasar gördü o yüzden olmuyor

Canım toplamaya çalışıyorum yavaş yavaş ne yapayım başka çaremiz yok ne olacaksa olsun valla o kadar çabaya rağmen olmuyorsa vardır allahım bir bildiği 🙏🏻

Canım bence yaptır aşılama bi şansını dene. Ya şöyle bir sıkıntı var aslında benim zamana bırakamam gerekiyor çünkü çikolata kisti çok çabuk yenileyen bişe ve şu anda 1 cm oldu bile amh zaten 1 in altına düştü ve büyürse tekrar ameliyat ta olamam tüp bebek de sıkıntı ama artık hiç bişey yapmak istemiyorum

Dün aksam yaptim ace yle yikanmis gibi bembeyazdi ama bak lh yaptim yine yukselmeye basladi lh hormonum 3-4 gun once daha silikti

Bak lh testim

Eklentiler

• 97098E70-D268-4DBE-A420-5D1BFBF7D6D3.png
    97098E70-D268-4DBE-A420-5D1BFBF7D6D3.png
    317,5 KB · Görüntüleme: 34
  • 3FD6BBDB-6DB1-44A3-A407-A03CE9B7BBBB.jpeg
    3FD6BBDB-6DB1-44A3-A407-A03CE9B7BBBB.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 38
Ya ben erken evlendim 20 yasinda evlendim 21 ve 25 de anne oldum evlat baska bisey Rabbim biran önce yasatsin sana bu duyguyu🥰 cok zorlu cocukta büyütmedim ve tek büyüttüm cocuklarimi yardim olmadan,arada bi eve büyük temizlige yardimci aliyordum sadece.. 3 bucuk yas var aralarinda benim cocuklarimin neredeyse pes peşe büyüdüler.. insallah bu olursa bundada zorlanmam
Ne guzel alismissindir zaten tecrübeli olarak ben birini yapmaya korkarken🙈🙈🙈 hehehe umarım tutar ya 😬😬

Bu ara bende oyleyim 😂 hic regl belirtisi yok relax senin baya gecmis o degil hani yumurtlamadan 14 gun sonra regl olunuyordu bu tezi çürüttüm 😂😂 23 nisanda yumurtlama gördüm.. simdi olsun diye bekliyoruz ya ondan gelmiyo, belki 32. Gün gelir bekleyeyim bakayim 😅 sende bekle napalim aradada degerlendir ama ya tutarsa 🙈
Benim kırmızılar geldi bi dahaki bahara artık 😂😂

X