Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kahve ve çay tüketimine nedrn dikkat ediyorsunuz? Neye ne gibi zararı var?
ben ediyordum ama artık bıraktım. Kahve içmemek bende strese sebep oluyor çalıştığım için odaklanamıyorum.
1 fincan kahve için sorun yok diyor doktorlar ama bu süreçte içmemeyi tercih ediyorlar genelde.

İlacın bittikten sonra mı olmuştu canım kafam karıştı doktor şu g0n fitili bırak gibi bişey demedi bana bende test yapana kadar yada regl gelene kadar içerim diyordum zaten üç günlük kalmış
Genelde bitene kadar kullan diyorlar zaten kuzum. Normalde bıraktıktan 4-5 gün sonra regl olurdum hep. Bu sefer sonuncu tableti içtim 2 saat sonra regl oldum. Daha en az 4 gün vardı regl olmama ilaca göre

Sende bi sorun yoktu dimi kuzum
Bende 4 yıldır çikolata kisti var canım 2 kez ameliyat oldum yumurtalar hasar gördü o yüzden olmuyor
Canım toplamaya çalışıyorum yavaş yavaş ne yapayım başka çaremiz yok ne olacaksa olsun valla o kadar çabaya rağmen olmuyorsa vardır allahım bir bildiği
Canım bence yaptır aşılama bi şansını dene. Ya şöyle bir sıkıntı var aslında benim zamana bırakamam gerekiyor çünkü çikolata kisti çok çabuk yenileyen bişe ve şu anda 1 cm oldu bile amh zaten 1 in altına düştü ve büyürse tekrar ameliyat ta olamam tüp bebek de sıkıntı ama artık hiç bişey yapmak istemiyorum
Kıızz hemen bir test yap da bize de at ortam şenlensin biraz
A ad000 ve R Random3 progestan kullanırken regl oldular diye biliyorum canım yanlış hatırlamıyorsam
Canım ben kullanmadım doktor gerek yok dedi
Kız ahahaha işeye işeye bir hal oldun al da yarın yap bari bende mi yapsam napsam ahaha
Kız sende bir test yapıver

Dün aksam yaptim ace yle yikanmis gibi bembeyazdi ama bak lh yaptim yine yukselmeye basladi lh hormonum 3-4 gun once daha silikti

Bak lh testim

Eklentiler

• 97098E70-D268-4DBE-A420-5D1BFBF7D6D3.png
    317,5 KB · Görüntüleme: 34
  • 3FD6BBDB-6DB1-44A3-A407-A03CE9B7BBBB.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 38
Ne guzel alismissindir zaten tecrübeli olarak ben birini yapmaya korkarken hehehe umarım tutar ya

Benim kırmızılar geldi bi dahaki bahara artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…