Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım inşallah regl olacaksan hemen olursun ama belki de geç dollenmedir bilmiyorum ben ilk hamileligimde bunu yaşadığım için ümidim bitmiyor galiba

İnsallah gönlünüzce olur maddi olarak ayri sknti manevi olarak ayri sknti banada asilama yada tup bebek dedi zaten 3. Cocugum olacak tüp bebek işi plansiz cikti yani
Neden bunları önerdiler ki canım zaten 2 çocuğun varmış
Onlar doğal yollq olmadı mi?

Değil cnm hele bu ay ev temizlemekten yorulmadim ama iliskiden kesinlikle yoruldum hehehe diyorum ya tuttu tuttu tutmadi yastigimi oteki odaya taşicam heheheeheh hayirlisi artik neyse
Hayırlısı gerçekten ya bşz ne kadar düşünürsek sanki o kadar olmıycak gibi zamana bırakalım en iyisi

Hajahajaaj kız 3.u bakmasi zor degil mi ya hemm maddi olarak hemde bakmasi zor ya bende tembelim galiba hahahaha Allah bagislasin ne kadar guzel Allah anali babali buyutsun ama 3.u ya ben birini yapamazken hehehehehwhhahahahahaja
Benimkiler büyüdü ler artik ya sabah 9da bi cikiyolar aksam 6 da geliyolar kiz 8 yasinda oglum 11 bu gidisle kardesleri olana kadar bir seneden de fazla gecer sanirim bende calismiyorum evdeyim cocuklarida seven biriyim maddi manevi gücüm var cok şükür düşünüyoruz bakalim ya ben oglumdan sonra kızımı da hemen istedim ama kızım kolik ve anne bagimlisi bi bebekti cocuktu ondan sonra hiiic dusunmemistim cocuk ama son 5-6 aydir cok istiyoruz hatta cocuklar bile cok istiyor e bebek civil falan girdigimizde bebek arabasi bakiyolar kiyafet bakiyolar kayınvalidemler bile bizden hevesliler doğumuna sana şöyle pike takimi dikcem Mevlüt ünü şöyle yapariz falan.. Yani herkes bu sekil hevesliyken bende heveslendim ve ilk bebekte bile o kadar heyecanli degildim

Hehehehhehe hadi ya ozaman yap tabiki sıkıntı olmadiktan sonra yani ailen büyük olur aslinda guzel birşey o açıdan bakınca ben biraz tembelim ya ondan dedim bakmasi zor degilmi diye hehehehe ama aile guzel birsey o ayri ben tembelim hahahah

Banada aynisini dedi doktor yapiskliktan kalamiyosan dedi hsg de tupler acilabilir dedi

Amiin insallah birde 4 yasina girecek kızım var teyzesi insallah seninde yüzün güler bu ay birliktw paylaşırız heyecanlarimizi

Kaç zamandı çocuk istiyorsun? Tüp bebekmi etdin?öyleyse İnşa Allah boşa çıkmasın
2 senedir tüplerde tıkanıklık var lapaorsokibi oldum ama açılmadı birde amh dusuk. Bu üçüncü denemem. Bakalım artık sonucu bende merak ediyorum yeni başladım daha tedaviye. Hayırlısını versin rabbim☘☘

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…