Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Karışım falan sevmiyorsa canım promen var onun içinde çok iyi diyenler vardı

Kızlar henüz adet olmadım ama şimdiden radikal kararlar aldım. Bu ay hedefim 4 kg verip daha fit olmak, düzenli yürüyüş yapmak, testere dişli aslan pençesini aldım bu akşam, adet olunca başlıcam hemen. Eşimle de konuştuk, artık daha düzenli beslenicez, o da dikkat edecek. Tedbir bizden, takdir Allah'tan

Test yapmış mıydın canım?

Ben çatlatma iğnesi kullandım ertesi gün gün aşırı değerlendirdik bat günüme doğru göğüs hassasiyeti çok fazla oldu hala devam ediyor arada bir de sanki adet olucakmisim gibi sancı oluyordu tam oldum derken geçiyordu

Sen ovulasyon yaptın mı canım?Erken döllenme oldu demekki baya yüksek çıkmış ya da ikiz olursa yüksek çıkar diyorlar ama
Yok ben klomen ve çatlatma iğnesi kullandım 2 yumurtam gelişmişti biri 16 mm biri 19 mm di inşallah ikiz olsa tabi herşeyden önce sağlıklı olsun da insanın gönlü de ikiz bebek istertabiki

Benimki adet gecikmesinden sonra 3. Günü 1606 çıktı çok mu yüksek acaba sizinle 1 gün fark var arada
Doktora gittiniz mi bilemiyorum herkesin kendine özel diye biliyorum belli aralıkta olunca sıkıntı yok deniliyor ancak şöyle diyebilirim benim ilk hamilleligimde 4 5 gün gecikmede 1000 civari çıkmıştı yanlış hatirlamiyorsam o zaman korkutmuştu baya doktorum sağlıklı olmayabilir bisuru ihtimal var diye bi doktora danışın veya 2 gün sonra tekrarlayın isterseniz

Cumartesi Dr randevum var şuan beni korkuttunuz

Yeni hayat

Canım çatlama iğnesi ve klomeni neden kullandın ..yani sorun mu vardı yumurtalarda merak ettim

Sizi de tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerler sizinde kavuşursunuz bebeginize
Tebrik ederim canım önce sağlıklı gebelik sonra sağlıkla yavrunu kucağına alırsın inşallah sana bir şey sormak istiyorum adetine 10 gün kala akıntın var mıydı?

him yani ben deneme süreclerinde kahve tükettim..cok şukur testim pozitif.hatta bi yazida yogurt vs yemeyin yaziyordu.ben her aksam yemeginde bi kase yogurt yiyen biriym..bence bitki caylarina dikkat edin.
Aaa neden yoğurt yenmemesi gerekiyor ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…