Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım cumartesi gidicem Dr ocak sonu Şubat başı gibi olur Allah u alem
Benim sat 27 nisandi 1 şubat görünüyor ama son dkya kadar durmuştu ilk doğumda o yüzden şubatı rahat görürüm gibi geliyor inşallah sağlıkla buyusunlerde

arkadaşlar benim adet 3 gün gecikti daha önce düşük yapmıştım ama o donem belirtiler çok belliydi bunda goguslerim bile eskisi gibi ağrılı değil sık idrara çıkmama yok hatta akinti da olmadı tam anlama veremedim geç döllenme mi hamile iyim anlamadim ilk hamileliği göre bu çok az belirti var.

Test yaptınız mı

Test yaptınız mı
henuz yapmadım biraz bekliyim dedim ama yaptırmam lazimm sanırım. fakat ilginçtir o dönemki gibi belirtiler yok sadece kasiklarimda adet olacakmış gibi hiç var ama akinti eskimiş gibi göğüs asiir dolgunluk agri hiç birisi olmadii. test yapayim

Canım seni korkutmak istemiyorum ama hazırlıklı ol diye söylüyorum tüp bebek ilaçları çok pahalı ilaçlarla senin ekstradan aldığın sana faydalı olacak gıdalarla en az 20 bine yakın bir para çıkıyor ben de şubat ayında yaptırdım ondan biliyorum yani hastaneler bize sadece kendi ücretlerini söylüyorlar ilaçlar da şu kadar tutar felan demiyorlar hemde kişiden kişiye değişiyor ilacın dozu arttıkça daha çok para çıkıyor cebimizden Allah yardımcınız olsun inşallah sen iyi bir sonuç alırsın benim kimyasal gebelik oldu dondurulmuş embriyo da yoktu bütün süreci baştan alıcam eğer tekrar tüp bebek yaptırırsam bahçeci düşünüyorum bende ondan başka bir yere gitmem bundan sonra

Her hamilelikte farklı belirti olablr bence bi test yapsanız belli olur bat geçmiş çünkü

Kızlar 19 mayıs kan aldırdım 40 çıktı 21 Mayıs 91 çıktı adet günüm 19 mayıstı başka kan baktırmadım artış nasıl sizce ?
genelde hergun iki katına çıkması bekleniyor ama biraz beklemek lazım benim ilk gebelikte beta değerlerim çok yüksekti iyide ilerliyordu ama 7 haftada degeerlr istenildiği gibi artmadı ve düşük oldu malesef acele etmeyin derim

Her gün mü yoksa 2 günde 2 katı mı doktorlar 2 günde 2 katı artış demişti sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…