Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
him yani ben deneme süreclerinde kahve tükettim..cok şukur testim pozitif.hatta bi yazida yogurt vs yemeyin yaziyordu.ben her aksam yemeginde bi kase yogurt yiyen biriym..bence bitki caylarina dikkat edin.
Tebrik ederim inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın

Ay inşallah bu ayı değerlendirdik bakalım

Bende ağladım mutluluktan amin Rabbim isteyen herkese en kısa kolay yoldan nasip etsin inşallah

Tebrik ederim canım önce sağlıklı gebelik sonra sağlıkla yavrunu kucağına alırsın inşallah sana bir şey sormak istiyorum adetine 10 gün kala akıntın var mıydı?
Tesekkur ederim canım normalde aşırı akintim olur ama kupkuruydu bu ay

6 aydır uğraşıyoruz. Testte catlamayi gördüğüm güne kadar devam ettik. D vitamini eksikliği var onu dışında tüm hormon testlerim normal çıktı.
Mavi kurabiyem demin gördüm de öncelikle hayırlı olsun bebişin.Benim de d vitamini eksikliğim var da senin değerin kaç çökmüştü?
Bir de hamile kaldıktan sonra da d vitaminine devam ediyor musun?

Kuzum ben Kocaeli'ndeyim. Doktorum İzmit Acıbadem de. Bende ya Altunizade Acıbadem'e gideceğim ya da Bahceci tüp bebek merkezi. İkisi arasında karar veremedim daha her türlü 15bin ortlama çıkacak cebimden. En azından iyi bir yer olsun istiyorum. Kocaeli nden gideceğim için Anadolu yakası olması daha mantıklı geliyor. Ama Herşeyden öte tüp bebek sürecinin düşüncesi korkutuyor Sen aşılamayı nerede yapacaksın canım? Dediğin gibi kafayı rahatlatmak kendimizi hazırlamak çok önemli..

Canım Bahçeşehir üniversitesi medical park Göztepe de doç dr aynur erşahin var onada bakabilirsin herkes çok iyi diyor İnstgramda da bakabilirsin

Aha haa ben yanlış anladım demek ki çok teşekkür ederim
Yok canım bu benim ikinci çocuğum olacak inşallah basta yüksekti ilkinde demek istedim ve takılma böyle şeylere benim çok stres yaptığım şeyler oldu bu konularda şimdi pişmanım tadını cikaramamisim insallah sağlıkla kavuşursun bebeğine şubat annesi olacağız galiba ikimizde

İnşallah canım cumartesi gidicem Dr ocak sonu Şubat başı gibi olur Allah u alem

Yeni hayat

Canım çatlama iğnesi ve klomeni neden kullandın ..yani sorun mu vardı yumurtalarda merak ettim
Yok hayır yumurtaliklarimda ve rahimde bir sorun yoktu yaklaşık 1 yıllık evliyiz hamile kalamiyordum Dr yumurtlama gününü tutturamiyor olabilirsiniz dedi ben yinede klomen ve çatlatma iğnesi ni istedim öteki türlü çok stres yapıyordum galiba yükü onların üstüne atmak istedim

Benim doktorum kozyatagi acibademde . Evime cok yakin diye orayi secmistim ama iyi de bi doktor buldum ameliyatimi da orada yaptirdim. Yine orada olur heralde.benim hastanede bir doktor var cem ficicioglu prof sanirim o da yapiyor tup bebek onu da bir arastir istersen. Benim doktoruma sormadim yaptirirsam nasil olur henuz bilmiyorumYani tup bebek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…