Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
karaca3443 karaca3443 güzel arkadaşım inşallah sende güzel haberlerinle gelirsin yazarsın bizlere sana çook çok dua edeceğim içtenlikle 🙏🏼
Rabbim hiçbirimizi kötü şeylerle sınamasın mutluluğun mutluğum olacak inşallah açılacak Allahın izniyle sana güzel yollar :KK200:
Yaa canımm çok teşekkür ederim valla duygulandım ya Allah razı olsun güzel dileklerin seni bulsun inşallah 🙏
İnsan kendi derdi gibi üzülüp kendi mutluluğu gibi mutluluk yaşıyor burada. Çok güzel bir iletişim destek var. İnşallah zamanı geldiğinde herkes güzel haberler alacak inanıyorum ben. Takipteyim sizi 🥰

Ben kahve yüzünden tutmazsa diye 1 nescafe den başka içmiyorum ama kahve bağımlılığım oluşmuş sürekli başım ağrıyor
him yani ben deneme süreclerinde kahve tükettim..cok şukur testim pozitif.hatta bi yazida yogurt vs yemeyin yaziyordu.ben her aksam yemeginde bi kase yogurt yiyen biriym..bence bitki caylarina dikkat edin.

Sen yinede bu değerlendir istersen bu işler belli olmaz asla Allah birşey verecekse sebeb bahane aratmaz. Benim geçti gitti yumrtlama çatlama faslı. Ne zman isterse gelsin bekliyorum hayırlısı ile inşallah. Bakalım birbirimizi kayıp etmeyelim bir dahaki ay ne olacaksın hamiş kalmazsan bende aynı şekilde 🤣birbirimizi takibe alalım seninle hamile kalmak istiyorum :KK70: dertler birdi iki oldu ikimizin ortak :KK70: hakkımızda hayırlısı olur her olacaksa inşallah :KK68:
Bencede takipte kalalım inşallah sen hamiş olursun ama bu ay. Belli olmaz dediğin gibi nasip takibe aldım seni zaten dün :KK70: bir daha ki ay da aynı olacak mıyız bakalım :)

Önümüzde hafta çarşamba Z kamilden randevu aldım en azından kan tahlili falan yapılsın birde hsg orda çekiliyorsa yaptırmak istiyorum en azından kafam rahat olsun ..biraz uğraştıriyomus hastane ama nabalim bı şansımı deneyim

Yusra-61 Yusra-61 canim kan sonucum çıktı bat 2 gün gecmis şekilde 276 hcg 🥰🥰🥰 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah dualarimdasiniz bundan sonra
Ay canım tebrik ederim😍❤️ Allah sağlıkla ilerletsin inşaallah..
AAAA okadar mı kötü kuzum . Bence başka bir doktora da görünün . Doğal yollarla sperm hareketini ilerleten birsürü başarı hkayesi var. BEnce araştır biraz daha. Ama tabiki sen bilirsin. Bizde de sorun bende amh düşük. Ama yaş da büyük etken bende. Allah yardımcınız olsun canım .
Ya canım biz sonuçta o spermle çocuk sahibi olduk. Hamile kalabiliyorum aslında ama yaş 38 olunca bide bir kaç aydır da öyle böyle olmayınca doktor da uğraşma tüpe git dedi. Yüz yüze bir tüp bebek merkezi ile konuşmam lazım. Bir kere telefon ile uzun bi konuştum ama o kadar. Randevu alıp görüşüp ona göre bi planlama yapmam lazım. Kafam allak bullak valla. Allah seninde yardımcın olsun kuzucum❤️
Bence başka doktorlada görüşün benimde eşimin sperm sorunu var hatta ileri hareket 0. Ama dr önce eşime ameliyat önerdi sonra aşılama en son tüp bebek dedi
Kızımda genetik problem olduğu için aşılama kısmını geçip tüp ile gen analizi yapılarak gebelik olsun diyor doktor 🙄
Canım yazdıklarını yeni gördüm ve ablamdan örnek vermek istiyorum enişteminde spermi 0 di hatta doktor tüp bebek dahi olmaz demişti ablam doğal yollarla aktardan karışımlar meyveleri sıktı enişteme içirdi sonra hamile kaldı eniştem inanmamıştı hamile olduğuna iki kere başka doktora götürmüştü o derece yani 😂
Eşiminde morali bozuldu bayağı. Aktar vs karışım bişiler kolay kolay tüketmez o🙄 of valla kızlar Allah yardım etsin.. Zorluyor süreçler.. Pes ettiriyor resmen

Ya canım biz sonuçta o spermle çocuk sahibi olduk. Hamile kalabiliyorum aslında ama yaş 38 olunca bide bir kaç aydır da öyle böyle olmayınca doktor da uğraşma tüpe git dedi. Yüz yüze bir tüp bebek merkezi ile konuşmam lazım. Bir kere telefon ile uzun bi konuştum ama o kadar. Randevu alıp görüşüp ona göre bi planlama yapmam lazım. Kafam allak bullak valla. Allah seninde yardımcın olsun kuzucum❤️

Kızımda genetik problem olduğu için aşılama kısmını geçip tüp ile gen analizi yapılarak gebelik olsun diyor doktor 🙄

Eşiminde morali bozuldu bayağı. Aktar vs karışım bişiler kolay kolay tüketmez o🙄 of valla kızlar Allah yardım etsin.. Zorluyor süreçler.. Pes ettiriyor resmen
Benim eşimde yemez ağzına sürmezdi ama daha dün kendisi dedi direk keçiboynuzu mu yesem yoksa pekmezini mi yesem diye . Maddi manevi zorlu bi süreç burda birbirimizi çok iyi anlıyoruz hepimiz hayallerimize kavuşalım inşallah 🙏🏻

Benim eşimde yemez ağzına sürmezdi ama daha dün kendisi dedi direk keçiboynuzu mu yesem yoksa pekmezini mi yesem diye . Maddi manevi zorlu bi süreç burda birbirimizi çok iyi anlıyoruz hepimiz hayallerimize kavuşalım inşallah 🙏🏻
Aynen canım.. Bunları kimseye anlatamıyoruz paylaşamıyoruz.. İyiki burası var.. İyi ki sizler varsınız.. Allah hepimizin yüzünü güldürsün ❤️❤️

İyi akşamlar kizlar dün verdiğim kan sonucum çıktı 4+6 da 1606 çıktı degerim Dr gayet normal dedi cumartesi Dr randevu aldım ozmaana kese görülür mü sizce
Kese için 3000 lerde falan olmalı muhtemelen görülür 💜 bişey sormak istiyorum yumurtlma günlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Yani üst üste mi yoksa gün aşırı mi? Birde adetten önce hiç belirti oldu mu?

O zaman güzel biyer bul canım . Sen istanbuldamıydın unuttum ben. Aklında olsun avrupa yakasında bürüksel tıp merkezi iyiymiş benim arkadasım çok memnun kaldı oradan .Bana da önerdi lazım olursa diye. Genetik için bişey diyemem ama bencede o kısımda garantiye almış olursun .Benimde yaş 37 bi aşılama deniyim sonra olmazsa bu yazı kafamı rahat tutarak gecirip eylül gibi o tüp sürecine girmek istiyorum önce kafa olarak bi onu kendime empoze etmem lazım :)Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin. işlerimiz su gibi aksın gitsin .

X