Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 3 gündür pik gösteriyor eşim artık yeter dedi güç kuvvet kalmadı adamda ben saldım çatlamayı değerlendiremicem sizin testinizin markası nedir
Laboquick cnm. Biz normalde her ay tippamda 4 gun degerlendirioduk bu sefer ayin 28 inden beri 7 defa degerlendirk cunku esim yarin sbaah sehir disina gidio bir hafta yok. Bari catlama olsn gideym dedi olmuyor sansa

Bn 2 güne zor ikna ediyorum 2 gün yumurtlama olunca çatlamayı değerlendirmiyoruz diye gün aşırıyı tercih ediyoruz valla şu 1 hafta hergün yapanları ödüllendirmek lazım
Ben de 3 gun ust uste aralkli bir tane yapiodum bu ay boyle oldu. Catlamaya yakin olan die die helak olduk

Bn 2 güne zor ikna ediyorum 2 gün yumurtlama olunca çatlamayı değerlendirmiyoruz diye gün aşırıyı tercih ediyoruz valla şu 1 hafta hergün yapanları ödüllendirmek lazım
Bende sizdenim valla eşimi ikna edemediğim için resmen hamile kalamıyorum 2 gün üst üste yaptık bu ay inadına 3 gündür de testim pik gösteriyor çatlamayı değerlendiremicem artık

Laboquick cnm. Biz normalde her ay tippamda 4 gun degerlendirioduk bu sefer ayin 28 inden beri 7 defa degerlendirk cunku esim yarin sbaah sehir disina gidio bir hafta yok. Bari catlama olsn gideym dedi olmuyor sansa
Önemli olan çatlamayı değerlendirmekse neden yumurtlamayı değerlendiriyoruz direk çatlamayı değerlendirelim o zaman aklım çok karışık bu konuda

Bende sizdenim valla eşimi ikna edemediğim için resmen hamile kalamıyorum 2 gün üst üste yaptık bu ay inadına 3 gündür de testim pik gösteriyor çatlamayı değerlendiremicem artık
3. Piki atlayıp çatlamayı değerlendir canım Bnde ikna edemyrm ama zaten ikna etsem de tutmadı henüz Ay da bi kereyle hamile kalanlar var en çokta buna şaşıyorum

3. Piki atlayıp çatlamayı değerlendir canım Bnde ikna edemyrm ama zaten ikna etsem de tutmadı henüz Ay da bi kereyle hamile kalanlar var en çokta buna şaşıyorum
Dün 2. Pikti bugun çatlar diye sabah değerlendirdim test yaptım yine pik yarına çatlar muhtemelen ama hiç sanmıyorum değerlendireceğimizi boşuna dememişler üşencegin cocugu olmaz diye değerlendirsekte söylene söylene yaptığı için sperm kalitesi kalmıyordur

bizde çatlamadan sonra ki gün değerlendirdik ama zaten bu ay olursa mucize bebek olur bizim ki ümitsiz vaka yine de Allah bilir

İste catlama aninda hazrda sperm olsn die catlama zamani degrlendiremezsek die.
Şimdi benim perşembe yumurtlama cuma pik cumartesi pik olarak çıktı ben çarşamba perşembe ilişki bugunde çatlamıştır diye sabah değerlendirmiştim ama çatlamamış bu gece kesin çatlar yarına silikleşir belki yarın akşam değerlendiririz

bizde çatlamadan sonra ki gün değerlendirdik ama zaten bu ay olursa mucize bebek olur bizim ki ümitsiz vaka yine de Allah bilir
Kızımda ilk ovülasyon denemesiyle 3 gün üst üste birliktelikte hamile kalmıştım 3 aydır ikinciyi istiyorum ilk ay öylesine değerlendirmiştim tutmadı 2 ay ve bu ay ovü deniyorum inşallah tutarda yaş yalvarmaktan kurtulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…