Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 haziranda regl olmam gerekiyordu olmadım, 3 haziranda kahve leke oldu
dedim aha regl oluyorum bu ay tutmadı ama hala gelmedi
sabah kahvaltı yaptım hafif şekilde
şimdi iki ayrı test yaptım saniyesinde koyu çift çizgi çıkmıştır
tokluktan ya da regl dönemimden dolayı olabilir mi

Kızlar karnım ağrıyor 4 gundur .
Testler negatif(dunki kan testi bugunki kaset test).
Yumurtlamadan sonraki 9.gunum bugün daha.
Gobek deliğimin alti ağrıyor yani ne diyonuz bu duruma
9. Gun erken psikolojik te olabilir eger
Aşılama öyle oldu da yumrtlama takibi yaptırcam ama gideceğim de
belki böyle tutar kimbilir

Bende 12 ve 14 günler de gordum hamilelik olmadi ama yinede takiple denemeleri yaptım bat 2 gun kaldi ama umudum yok bu ay

Testi aldığım yer bana ilk ay 3 gün üst üste bu ay 5 gün üst üste yap dedi ama ben 4 de kaldım pilim bitti çünkü 2 kere yumurtladım değerlendirmem gerekiyor du
Yani benim dün pik oldu bu aksam tekrar yapıcam onda silik cıkarsa tekrar degerlendırıcem yarın da mı degerlendırılecek yanı pik cıkınca 3 gun ust uste mı oluyo

Yumurtlama zamanı lekelenme yaşayan hanımlar lekelenme şekli ve akıntınız nasıldı biraz tarif eder misiniz?

Yani benim dün pik oldu bu aksam tekrar yapıcam onda silik cıkarsa tekrar degerlendırıcem yarın da mı degerlendırılecek yanı pik cıkınca 3 gun ust uste mı oluyo
Canım eğer 2 3 gün yumurtlama görürsen o gün sen de 2,3 tane havuç ye çatlatıyormuş yumurtayı. Bir dene bakalım Ebru hanım önermişti

Bende sizinle aynı durumdayım şuan 1 haziran olmam lazımdı olmadım bende lekeleme filan da yok ama ben test yapmaya cesaret edemedim

Hiç de öyle düşünme canım, ben geçen ay ovulasyon testi alıp bir heves takip ettiğim halde olmadı, bu ay akışına bıraktım ama tahmini ovulasyon aralığıma baktım netteki sat’a göre yapılan otomatik hesaplamadan ve o dönemi günaşırı değerlendirdim ve çok şükür bu ay oldu denemeye ilk aralık ayında başladık, ilk ayda hamile kaldım ama ocakta kimyasalla sonuçlandı ve o zamandan beri deniyorduk, kısmet bu aymış inşallah senin de olur yakında, klişe bir laf ama akışına bırakıp, doğru zamanları kaçırmazsan oluyor galiba..bat ne zaman ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…