Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test yaptım negatifti, lekelenmeden hemen sonra belli olurmu yoksa birkaç gün beklemek mi gerekiyor.

Hadi inşallah işe yaramıştır
İnsallh ya bakalm. Esim bir kadin dogumcuyu aramis iste durumu anlatio artk ne anlamiisa. İste kac gundr pik gosteri bir turlu catlamadi biz de degerlendiriyorz. Doktor demiş yeter daha yapmayin iliski abartmayin. Kalitesi de azalir zaten

İnsallh ya bakalm. Esim bir kadin dogumcuyu aramis iste durumu anlatio artk ne anlamiisa. İste kac gundr pik gosteri bir turlu catlamadi biz de degerlendiriyorz. Doktor demiş yeter daha yapmayin iliski abartmayin. Kalitesi de azalir zaten
adam sevincinden havalara uçmuştur kesin yani hergün olan pikleri değerlendirdiyseniz maşallah

Benimde 3 gündür pik gösteriyor eşim artık yeter dedi güç kuvvet kalmadı adamda ben saldım çatlamayı değerlendiremicem sizin testinizin markası nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…