Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi benim perşembe yumurtlama cuma pik cumartesi pik olarak çıktı ben çarşamba perşembe ilişki bugunde çatlamıştır diye sabah değerlendirmiştim ama çatlamamış bu gece kesin çatlar yarına silikleşir belki yarın akşam değerlendiririz
Esin yanindaysa sknti yok cnm. Bugunku zaten catlasa da denk gelir. Yarin degerlndr daha bugun gerek yok. Bizm farkli. mesela esim gittikten iki gun sonra catlasa diger gunde yok malesef denk gelmemis oluyor.

Canım sorunu şimdi gördüm bazen çok hafif kahverengi akıntı oluyo bazen de tamamen şeffaf ama uzayan bi akıntı sümüksü
bugün ovulasyon testi yaptım hala pik yoktu. 15.günüm bugün. öğlen gelen akıntım sümüksüydü iç çamaşırımı ıslatmıştı ama akıntının bir ucu açık kahverengiydi. şimdi tuvalete gidip geliyorum peçeteye sütlü kahve akıntı geliyor çok yoğun değil. bel ağrısı da yaşıyorum. bunlar yumurtlama akıntısıysa testte piki görmem gerekmez miydi sence :KK43:

bugün ovulasyon testi yaptım hala pik yoktu. 15.günüm bugün. öğlen gelen akıntım sümüksüydü iç çamaşırımı ıslatmıştı ama akıntının bir ucu açık kahverengiydi. şimdi tuvalete gidip geliyorum peçeteye sütlü kahve akıntı geliyor çok yoğun değil. bel ağrısı da yaşıyorum. bunlar yumurtlama akıntısıysa testte piki görmem gerekmez miydi sence :KK43:
Bazen akıntı 2 gün önceden başlayabiliyo yarın veya öbür gün mutlaka olur yumurtlama

Bazen akıntı 2 gün önceden başlayabiliyo yarın veya öbür gün mutlaka olur yumurtlama
ayy hadi inşallah yaa. inofolic tarzı bi takviye de kullanıyorum. vitapure info diye yumurtayı geliştirmesi için. bakalım güzel bir yumurtlama görcek miyim. korktum bir an bu lekelenme adete çevirir mi diye :KK42:insan en küçük bir şeyden stres oluyor bu dönemde

ayy hadi inşallah yaa. inofolic tarzı bi takviye de kullanıyorum. vitapure info diye yumurtayı geliştirmesi için. bakalım güzel bir yumurtlama görcek miyim. korktum bir an bu lekelenme adete çevirir mi diye :KK42:insan en küçük bir şeyden stres oluyor bu dönemde
Malesef öyle ama stres kötü etkiliyor bizleri test biraz koyulaşırsa yarın akşama doğru tekrar yapmanı tavsiye ederim

1 haziranda regl olmam gerekiyordu olmadım, 3 haziranda kahve leke oldu
dedim aha regl oluyorum bu ay tutmadı ama hala gelmedi
sabah kahvaltı yaptım hafif şekilde
şimdi iki ayrı test yaptım saniyesinde koyu çift çizgi çıkmıştır
tokluktan ya da regl dönemimden dolayı olabilir mi
Normal gebelik testi değil mi? Hemen de çıkabiliyor ikinci çizgi, gününüzde geçmiş zaten. Hayırlı olsun.

Kızlar merhaba sizce yumurtlama var mı
0A1AD8B0-32FE-48A5-BD82-7C3B534AF228.jpeg

X