Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seninkiler başlarda baya silikmiş pik bariz belli oluyo . 5 gün zor olabilir zaten bikaç gün sonra sperm kaliteside düşer genellikle günaşırı öneriliyo

Ben adet bitiminin ertesi günü başladım hep böyle koyu çıktı ilk defa bu ay kullanıyorum
Pko falan mı var testleri 2 saat su içmeyerek yapıyon dimi öğlen 15. 16 arası yapıyormusun birde bak bugün bir gebenin günlüğü sayfasında üst üste teste kırmızı görürseniz 1 gun 2 3 havuç yiyin yumurta çatlar diye story atmıştı denesenmi acaba

Dr pko olmadığımı söylemişti ewet 2 saat sıvı almadan bide belirttiğin saatlerde yapıyorum. Havucu bilmiyodum denerim hemen

Dr pko olmadığımı söylemişti ewet 2 saat sıvı almadan bide belirttiğin saatlerde yapıyorum. Havucu bilmiyodum denerim hemen
Bugün paylaşmış gördüm bende canim ilginç valla benim testler sildikten başlıyor koyulaşıyor du sonra tekrar siliniyor du canim

Çok sağol canım bu yumurta kalitesini mi artıyor ? Yani hangi amacla verdi doktor?
Fetüsün düzgün sağlıklı gelişmesi ve iyi yerleşmesi için sanırım...bebeğin anne karnında anomalilerini de önlüyor, hamileyken de devam ediliyor çünkü kızıma hamileyken 9 ay kullanmıştım... Kızım doğduğunda 1 saat bile olmamıştı doğalı, annemin kucağındayken kafasını döndürüp annemin gözlerinin içine bakmıştı koca insan gibi.. normalde yeni doğan bebekler kafalarını desteksiz tutamazlar...

Aylardır belirti vardı hic birşey olmadı her ay test yaptım üzülüyorum canim o streslen geçen ay ovulasyon takibi yaptım gene hüsran
O hüsranı bn çok iyi biliyorum canım 1 sene doldu bu ay hayalet çizgiye bile hasretim ama nasip napalım inşallah bizim de dualarımız kabul olcak bazen hamiş gruplarına bakıyorum iç çekiyorum bu aşamaya ne zaman geçerim diye ama sonra bazı gruplar da amh aşırı düşük olup iğneyle bile yumurtası olmayanları görüp hamdolsun. Diyorum

Yaaa gerçekten mi bende şimdiden umudu kestim benimde kızım da belitim Adete 5 kala kahverengi lekelenme olmuştu onu bekliyorum ama tık yok dediğin gibi ne güzeli beklemek biraz daha çok sağol
Yerleşme kanaması her zaman olmuyor, her hamilelik kendine özgü olur diyorlar.. inşallah bu ay sen de hamilesindir canım

5 gun ust uste sperm kalitesini dusurmez mi. Brnim doktor 2 gun deneyip bir gun ara verin demisti
İlk hamileliğimde 3 gün üst üste yaparak gebe kalmıştım ilk ovülasyon testi denememde 2 aydır ovü deneyip gün aşırı değerlendiriyorum ama olmuyor o yüzden 5 gün olmasada 3 gün kesin üst üste yapıcam

Ben de her ay 3 gun ust uste yapiyorm bu ay gun asiri deneyecm ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…