Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oooo maşallah o zaman bende alayım canım MUTLAKA hem sağlık hemde bebis için dediğin gibi

Canım çok şükür yumurtlama çatlama regl düzenli inşallah zamanı var zamani da bize denk gelicek hayalet çizgi bile yok ya 2 gun bekledim gecen ay hic net negatif

Ben 2 3 kere giriyorum yaa iliskiye oglumda cocuk icin denesekmi dedik o ay 2 kere iliskiye girdim ilk ay hamile kaldom simdi oldu 7 ay
Bem kızımda da 1 yıl içinde kalmıştım şimdi de uğraşıyorum yumurtam çatlıyor kasik ağrısi ve acayip akıntım oluyor yani herşeyin farkındayım ama olmuyor demekki zamanı gelmedi

Ben geçenlerde koltuktan düştüm kafa üstü Güler misin ağlar mısın ya heryerim zonkladı kütledi bir süre bişey yapamadım hala ağrı var

Kızlar çok kötüyüm, Mar test bizim 97% uygun olmadığımızı gösteriyormuş, bizim beraber asla çocuğumuz olamaz. Sadece ayrı kişilerden olabilir
merhabalar öncelikle konu ne hiç anlamadım ne testi bu ilk kez duydum dr mu dedi biraz bahseder misiniz çok çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…