Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Fetüsün düzgün sağlıklı gelişmesi ve iyi yerleşmesi için sanırım...bebeğin anne karnında anomalilerini de önlüyor, hamileyken de devam ediliyor çünkü kızıma hamileyken 9 ay kullanmıştım...☺️ Kızım doğduğunda 1 saat bile olmamıştı doğalı, annemin kucağındayken kafasını döndürüp annemin gözlerinin içine bakmıştı koca insan gibi..😄 normalde yeni doğan bebekler kafalarını desteksiz tutamazlar...☺️
Oooo maşallah 😍😍😍 o zaman bende alayım canım MUTLAKA hem sağlık hemde bebis için dediğin gibi 🙏🙏🙏

O hüsranı bn çok iyi biliyorum canım 1 sene doldu bu ay hayalet çizgiye bile hasretim ama nasip napalım inşallah bizim de dualarımız kabul olcak bazen hamiş gruplarına bakıyorum iç çekiyorum bu aşamaya ne zaman geçerim diye ama sonra bazı gruplar da amh aşırı düşük olup iğneyle bile yumurtası olmayanları görüp hamdolsun. Diyorum
Canım çok şükür yumurtlama çatlama regl düzenli inşallah zamanı var zamani da bize denk gelicek 😍 hayalet çizgi bile yok ya 2 gun bekledim gecen ay hic net negatif 🤣

Ben 2 3 kere giriyorum yaa iliskiye oglumda cocuk icin denesekmi dedik o ay 2 kere iliskiye girdim ilk ay hamile kaldom simdi oldu 7 ay 😒
Bem kızımda da 1 yıl içinde kalmıştım şimdi de uğraşıyorum 😐😐😐 yumurtam çatlıyor kasik ağrısi ve acayip akıntım oluyor yani herşeyin farkındayım ama olmuyor demekki zamanı gelmedi 😐😐

Az önce amuda kalktım ahahha eşim dedi napıyosun sonr tam düşüyordum tuttu ayaklarından havada, noluyo şimdi dedi 😂😂😂 iyice gitsin işte dedim, bunu herkes mi yapıyor biz mi yapıyoruz sadece anlamadım diyor bir yandan da ayaklarımı sallıyo ahahahaha
Ben geçenlerde koltuktan düştüm kafa üstü 🤣 Güler misin ağlar mısın ya heryerim zonkladı kütledi bir süre bişey yapamadım hala ağrı var 😞

Kızlar çok kötüyüm, Mar test bizim 97% uygun olmadığımızı gösteriyormuş, bizim beraber asla çocuğumuz olamaz. Sadece ayrı kişilerden olabilir
merhabalar öncelikle konu ne hiç anlamadım ne testi bu ilk kez duydum dr mu dedi biraz bahseder misiniz çok çok geçmiş olsun

X