Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovülasyon testim bakabilir misiniz sizce çatlamış mı arkadaşlar ya da silikleşmeye var mı son 2 tanesi bugüne ait öğlen ve akşam 2 günde bir değerlendiriyorum bugün değerlendirmiycem yorumlayabilir misiniz rica etsem

Eklentiler

• IMG_20210601_222825.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 58
Cok guldum ya insallh deger de tutar

Canım henüz yumurtlama devam ediyo a önce bi arkadaş yazmıştı sanki 2 3 tane havuç tüket istersen

Canım henüz yumurtlama devam ediyo a önce bi arkadaş yazmıştı sanki 2 3 tane havuç tüket istersen
AA bende okudum havuç olayını canım tüketirim yarın şimdi dün akşam değerlendirdim bu akşam olmasa bişey kaybetmem heralde valla iyice psikolojim bozuldu yani düşünmekten bir de ben tedaviye ara verdim stres oluyorum diye doktor dinlen dedi sadece klomeni kullan muayeneye gelme dedi ama daha çok stres oldum valla mahvetti beni yaa

Bi daha test yapcakmsn canım
Yarın sabah ilk idrarla tekrar bakacam canım.
Canım sen geç yumurtlama gördün sanırım, biraz daha bekle gelmezse yine test yaparsın.
Valla pek umudum kalmadı ama sabah tekrar test yapacağım, tek umut bat günü ilk idrar değil, ilk idrardan 2 saat sonra test yaptım belki o yüzden çıkmamıştır diyorum ama bakalım.

İnşallah çıkar canım, ovu kullanmiyorsun sanırım sen o yüzden geç yumurtlama olmuş olabilir ve geç döllenme olur. umudun var inşallah

Bnce yarın değerlendirsen olur cnm zaten doktorda öyle gün veriyo gün aşırı şeklinde Bnde bırakıyorum bu ay tedaviyi 5 6 ay kendim deneyip sonra aşılama olayına odaklancm inşallah stres olma mutlaka olcak bigün nasip

Off oluyorum ya canım iyice takıntı yaptım.. Bana da doktor yaz sonuna kadar kendi halinizde deneyin olmazsa en kötü ihtimal aşılama yapıcam dedi inşallah seninde benimde gerek kalmaz canım hayırlısı olsun napalım

Amin canım inşallah ama bn herşeye hazırladım kendimi en kötüsünü düşünüyorum Allah can sağlığı versin herşeyden önce napalım bekleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…