Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana da geçen ay vermişti görev gibi
Ben az once ovulasyon yaptım ama cok silik cıktı dr demesıne gore bugun yada persembe catlıcak bugunkı testte sılık yok gıbı acaba yanlıs mı bu testler doktormu yanlıs hesaplıyo anlamadım bugun 14.gunum

Ben az once ovulasyon yaptım ama cok silik cıktı dr demesıne gore bugun yada persembe catlıcak bugunkı testte sılık yok gıbı acaba yanlıs mı bu testler doktormu yanlıs hesaplıyo anlamadım bugun 14.gunum
Benim de öyle oldu doktor un 20 mm yumurta var dediği gün yumurtlama olmadı testlerde bnce sen teste de devam et hem doktorun dediği günü hem de teste göre değerlendir için rahat olur

Benim de öyle oldu doktor un 20 mm yumurta var dediği gün yumurtlama olmadı testlerde bnce sen teste de devam et hem doktorun dediği günü hem de teste göre değerlendir için rahat olur
Yani kıme guvenıcez onuda sasırdık cok silik cıktı yarın ve persembedr yapıcam bıde su aklıma takıldı benm dr klomen verıyo ıcıyorum 5 gun bıttıkten sonra 1 kere cagırıyo oda 1 hafta sonra senınde oyle mı yoksa bıkac kez gıdıyomusun yumurtaya baktırmak ıcın

Gebeliginiz hayırlı olsun.. özel birşey yaptınız mı? Belirti var mıydı ve ne zaman ilişki oldu detaylı yazar mısınız

,
Canım bat günüm 3 haziran demiştim, o gün de net belli olursa tam sevineceğim ve tabii kan testindeki beta hcg değerinden sonra.. şöyle anlatayım; son adet başlangıcından itibaren 11.günü geldiğinde 22-23 mayısa kadar gün aşırı değerlendirdik, ekstra birşey yapmadım yeme içme gibi ki zaten sigara alkol kullanmıyorum, ama normalde de hep sağlıklı beslenirim..tek kötü alışkanlık denebilirse nescafe ya da türk kahvesi içerim her gün nisan ayında ovu test yapmıştım, ona göre değerlendirmiştim ama tutmadı , sanırım çizgileri yanlış yorumladım ya da aldığım marka kaliteli değildi, bilemiyorum...kısmet bakalım , senin bat ne zaman ?

Gebeliginiz hayırlı olsun.. özel birşey yaptınız mı? Belirti var mıydı ve ne zaman ilişki oldu detaylı yazar mısınız

,
Folik asit kullanıyorum ama onu da ekleyeyim, onun da faydası olmuş olabilir, bu ay daha düzenli kullandım. İçinde d vitamini, magnezyum vs gibi başka vitaminler de barındıran bir takviyeydi, istersen adını yazarım..

haşimato ve demir eksikliği de var, onlar için de ilaç kullanıyorum.

Selam benimki de aynı seninkiler gibiydi daha koyu olmasını bekliyim yarın değerlendiririm dedim testi yaptım silik çizgi yani çatlamış ve değerlendiremedim. Yani hiç yarını falan bekleme değerlendir

Canım bn 12. Gün gidiyorum eğer yumurta büyümemişse bir daha çağırıyo mesela geçen ay 12. Gün yumurtalar büyüdüğü İçin iğne yaptı çatlatma iğnesi ama bu ay yapmadı bi daha gel dedi ama bn gitmedim çünkü artık sıkıldım bu ay olursa olur dedim olmazsa bir daha ki ay zaten bu ay çok düşü k bi ihtimal o yüzden ben önümüzdeki aya odaklandım

Benim bat 6 Haziran ve ben bu Sabah test yaptım ve NEGATİF çıktı bu aydan umutlu değilim olsa çıkardı bence... Geç döllenme gibi bı durum da yok çünkü biliyorum yumurtlama tarihimi , güzel degerlendirdim ve bu ay HSG çekindim ama olmayınca olmuyor peki hiç belirti yaşadınız mı ? İnşallah kan değeriniz de çok iyi çıkar

Vallahi yazarsan güzel olur alırım eczaneden

Bana bu ay klomen verdi 3 gun sonra gel dedi. Ben 2 gun sonra gittm yani reglimin 11. Gunu. Yumurtalarin gelismis catlarlar dedi ve uliski gunu onerdi baska da gel demedi

Bu nasıl iş ? Son durumunuz nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…