Makyaj Ürünleri Maybelline Maskara Almayı Düşünüyorum Kızlar,Öneri?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eki Görüntüle 324823

Canım adı Maybelline the falsies volum express mascara resminide koydum . Kirpiklerim sertleşiyo evet çok bol sürdüğüm için. .

Resim paylaşanların kirpikleri gerçekten harika görünüyor maybelline iyi bir marka. Gerçi ben kirpiklerime herhangi bir rimel bile sürsem kirpiklerim çok uzun olduğu için hoş duruyor. Ancak sertleştiren rimeller ve waterproof olan rimeller göz makyajımı temizlerken kirpiklerimin dökülmesine sebep oluyor hatta sol gözümde gözümün en dış kısmında baya bi kirpik kaybı olmuştu bir iki defa sürdüm kaldırdım attım kenara maybelline one by one mascarayı. ama daha öncede söylediğim gibi mascara ve diğer tüm kozmetik ürünleri kişisel kimine iyi geliyor kimine kötü. Paylaşımın için çok teşekkür ederim canım. Mutlu günler

evt hpmizin kirpik yapisi farkli...

tombul maskara serisinden en son çıkanı pembesi diye biliyorum

iki hafta önce aldım ama iğrenç denilebilecek kadar kötü
kirpikler topak topak oluyor
birbirine yapışıyor

daha önceden sarı ve morunu kullanmıştım

sarısını tek geçerim,memnun kalırsınız

ben son çıkan one by one u kullanıyorum onu sürdükten sonra ince kıllı başka bi rimel fırçasıyla üstünden geçiyorum bomba oluyor :)

Kızlar az önce ben de aldım Maybelline The Falsies siyah dantellisinden. Hemen demedim inanamadım bu kadar uzun muydu kirpiklerim benim diyorum Çok güzel yaptı ama aceleden tam süremedim Arkadaşımla kuaföre gitmiştik, arkadaşım makyaj yaptırdı kadın bu maybellineden kullandı o gün bu gündür bir yıl oldu hala aklımda bu konuyu da takip edince aklıma geldi hemen çıktım aldım

maybelline maskaralarının ustundekı yazılar mavı olursa waterproof oluyormus, mor olursa waterproof olmuyormus haberınız ola kızlaaaaaaar

Biraz önce almayı düşünürken vazgeçtim. Sebebim hayvanlar üzerinde denenmesidir.
Hı tek başına bir katkısı olur mu bu tepkimin; olmaz. Ama deniz yıldızı hikayesi gibi...
Golden rose ve flormara devam

Hayvan deneyleri gayet aci bir durum.Birde bunlarin hepsinden daha iyisi takma kirpik hic bir rime takme kirpik gibi yapamiyor. Benim kirpikler vazgecilmezim
kirpikleriniz bir hayvanın hayatından değerli olamaz,olmamalı hanımefendi,,,,,,lütfen mac factor,maybelline ve loreal maskra ve makyaj çıkarıcılarını satın almayınız ve çevrenizde varsa satın alanlar uyarıda bulununuz..bu markalar dehşetengiz hayvan deneyleri yapıyorlar,,,,,binlerce hayvan(özellikle tarla tavşanı)gözleri kör edilip,öldürülüyor,,derileri yakılıyor,,sırf sizin kirpikleriniz aman efem dolgun görünsün diye,,,onca asidik malzeme derilerine ve gözlerine damlatılıyor,,açık yaraları üzerinden,,,,,bu ne aymazlıktır,,,,,,,,herkes kendine gelsin!!!!!

maybelline,loreal ve max factor ü kınıyorum...kan ve işkence üzerinden güzel görünmeye hayırrr diyorum!!!!!,,,, herkes bilinçli olup,tüketim değişikliği yapsa,firmalar da çeki düzen verecekler kendilerine ki,,,artık peta sayesinde bu markalar ülkelerinde satış yapamıyorlar,,,,bizm gibi az gelişmişlere kakalanıyor ürünleri,,,,açın bakalım bir abd de yada avrupada tvleri,,,,görebiliyormusnuz bu markaların reklamalrını,,ama açın türkiye televiztonlarını,,ikide bir reklam,,neden?? türkiyede koyun çok çünki,,,,duyarsız çok çünki,,,,pazarın keyfiliği,insanalrın bilinçsizliği firmaları cesaretlendiriyor....herkes duyarlı olsun lütfen,,,,hayvanlara kozmetik firmalarının yaptıkları işkence videolarını ve resimlerini gördükçe klozete kusmaktan bıktım artık!!!

arkadaşlar maybelline' in de; başta loreal ve alt markaları gibi en başta gelen ve bilinen bir hayvan katliamcısı olduğunu yazmıştım..(ki forumda kaç yere yazdım artık ben de unuttum)Petanın resmi sitesinden alıntılarımla,,hatta üşenmedim bu forumda ilgili yerlere ingilizceden türkçeye çevirilerini yazıyorum,zaman ayırıp,,,,ki meşgul biriyim ben,,,neden bu markada ısrar ediliyor?bunu lütfen biri açıklayabilir mi? youtube sitesine girip animal testing yazdığınızda(hiç yapmayanlarınız mutlaka bir yapsın bunu) karşınıza çıkan yüzlerce işkence videolarında gördüğünüz veya göreceğiniz görüntülere aldırmadan nasıl bu markayı kullanmaya devam edeceksiniz? mantıki bir izah bekliyorum.....animal testin videolarını izlemeden lütfen yazımı sataşmak gayesiyle alıntılamayın....peşinen de cevap veriyim,,finans uzmanıyım,herhangi bir markanın satış temsilcisi felan da değilim.....duyarlı ve vicdanlı bir bireyim ve son derece önemli, hassasiyeti olan bu konuda herkesi de uyarmayı vicdanen kendime dustur edindim.....maybelline,loreal ve max factor kan ve işkence üzerinden rant sağlayan ve en bilinen ,en çok protesto edilen (yurTdışında) 3 firma,,,buna rağmen neden maybelline mesela? neden bu aymazlık?

Ben usttede yazdigim gibi takma kirpik kullaniyorum artik rimel faslini birakali cok oldu bende, takma kirpiklerde hayvanlardan imal edilmiyor deneyi yapilmiyor sentetik.

Ben Amerika da yasiyorum. SU anda Loreal ve Maybelline reklami halen suruyor.Max factor reklamina hic denk gelmedim.

Tarte, URBAN decay ,stila,Physicians formula , hard candy test yapmayanlar arasinda.Lorac benim cok sevdigim bir marka, onalarda web sitelerinde test yapmadiklarini aciklamislar. Ama Loreal Shiseido ve Maybelline den urunlerim var ve test yapiyorlarmis. Sadece test degil bunun yaninda paraben free kanserojen madde icermeyen urunler almayada dikkat ediyorum son zamanlarda. Hem parabensiz hemde hayvanlar uzerinde test edilmeyen tarte ve lorac ve PHYSIANCS formula var. Benim tum isteklerime uyuyor ustelik kalitesi de cabasi.Maybelline ve loreal markalari kanserojen madde icermesi bakimindan cok yuksek degerlere sahip,ben zaten sagligima da zararli diye uzak duruyordum isabet oldu . Drug store markalarindan Almay ve P. formula hem uygun fiyatli hemde zararli maddesi az veya hic icermiyor ve test yapmiyor, hard candy de dogal degil ama secenek olabilir. Benim en son ve dogal ve test yapmayan olarak favorim yeni kesfettim kesinlike burlardan urun almak olacak. Sweet pea and fay hayvan testi yapmiyor ve paraben free dogal kozmetik. Ureten kisileri taniyorum evlerine kadar gidip gormus tanismisligim var (NEW YORK rochester) bir arkadasim kardesleri bu firmanin sahibi ureticisi. Evlerinde 3 kopek var ve kiz kardesleri kopek egitmeni. Cok ilgi gosteriyorlar.DIGER MARKA Cruelty-free cosmetics. Bu en son iki yazdigim marka cok uygun fiyatli hem saglikli hem test yapmiyor. Bu markalara denk gelirseniz sans verin kizlar.Internetten alimi var. Hayvanlar onemli sagligimizda onemli.

Benefit markasi da hayvanlarda test etmedigini iddia ediyor, mac hakkinda ne test ediyor ne de edilmyior diye bir ibare goremedim.

Son düzenleme:
Benim icin Shiseido zor olcak cunku benim favori markamdi. Fakat zaten su anda paraben free make up olmasinada dikkat ediyorum.Diger saydigimda markalardan alternatifler bulmaya calsiiyorum. Neyseki cesit cok bir markayla sinirli olmak zorunda degiliz. Ben MASKARA kullanmadigim icin diger urunlerin alternatifi heryerde var fakat hangi maskara en iyisidir ve alternatif olur onu bilemiyorum. Zaten loreal ve maybelline kara listemde cunku Amerikada kanserjen maddesi cok yuksek cikti heryerde olay oldu hatta bazi rujlarinda bazi renklerinde direk toksin madde bulundu. Bir gun erkek arkadasimdan telefon aldim haberlerde izlemis bana loreal rujlarinla vedalas drug store da bazi renklerinde toksin cikmsi toplatiliyor demisti. Hemen bende baktim arastirdim hangilerinde olmus. Bende varmiymis vs...Alisverise cikmadan liste ile cikiyorum artik bu birtek kozmetik degil, yavas yavas hem toksin hemde hayvan testi yapmayan temizlik malzemesi, duj jeli, sabun vs de bakmak gerekir. Bunlarda cok onemli.Dogayi kirletmeyen temizlik urunu bakiyorum simdi. Ayrica ben plastikleri, cam siseleri ve kutu kolalarin teneke olanlarini ayiriyorum ve atiyorum geri donusume. Herkes dikkat etmeli. Bu arada hanimlar lutfen atik yagi atmayin lavaboya azicik yag suda cozuldmu 5 litre su kirletiyor. Ben sisede biriktirim cope atiyoru lutfen lavaboya dokmeyin.

Yapma Shiseido da mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…