Makyaj Ürünleri Maybelline Maskara Almayı Düşünüyorum Kızlar,Öneri?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Cok fazla ovgu uzerine Maybelline Falsies aldim. Kotu degil, ama sisirildigi kadar da iyi degil. Basta cok dogal ve guzel gorunuyor kirpikler, ama gun icerisinde zamanla etkisi gidiyor sanki. Cabucak da cikmasi bir bakima iyi degil. Yagmur degse, gozumuz yasarsa akip gidecekmis gibi bir hali var. Ben Loreal'den sonra bunu kullaninca boyle hissettim.

Sarisini bilmiyorum tabii, ama Maybelline'e de pek guvenmiyorum artik, baska urununu de kullanmistim; memnun kalmamistim.
Allah'tan pahali degildi, 5-6 dolar verdim, fazla kaybim olmadi. :)

Hayvan deneyleri gayet aci bir durum.Birde bunlarin hepsinden daha iyisi takma kirpik hic bir rime takme kirpik gibi yapamiyor. Benim kirpikler vazgecilmezim

yakma kirpik için kullandığın yapıştırıcı ne kadar güvenilir acaba... ben hiç cesaret edemiyorum.. bir de, çıkarması zor değil mi? ya da hadi yapıştırıcının güvenirliğini önemsemedik diyelim, bittiğinde nereden temin ediyorsun yeni yapıştırıcıyı?? sevgiler............

ben de takma kullaniyorum, her gun degil ama ozel gunlerde kesin takiyorum, veya aklima eserse suslenesim gelirse.. kirpikle beraber bir tup yapistirici geliyor zaten o bitmeden kirpigin suresi bitmis oluyor. yani yapistiricidan kalintilar falan olmaya baslayinca atiyorum yenisini aliyorum yapistirici bol bol yetiyor yani. cikarmak zor degil ucundan tutup cirt diye cekiyorum 28 yasindayim daha bu yil ilk kez cesaret edebildim, ama sonra vazgecemedim bir daha cunku gozlerimi hic o kadar guzel gormemistim sanirim - benim kirpiklerim normalde rimel surmeden neredeyse hic gorunmuyorlar..

Ben yaklasik 1 yildir takma kirpik kullaniyorum. Yapistiricisini ben genelde kiss marka ayri satiliyor veya sally hansen marka aliyorum . Fakat bu markalarin Tr da oldugunu sanmiyorum. Sen mac ve inglot magazalarindan temin edebilirsin sanirsam. Bir zararini gormedim yapisiklik zaman icinde gidiyor. Cikarmak istediginden bir ucundan cekmen yeterli. Takma kirpiklerin icinden cikan yapistiricilar cok adi oluyor ve kulanissiz isin sirri yapistiricida. Takma kirpik etkisini ve gurlugunu bence hicbir rimel veremiyor ben rimel kullanmiyorum artik disari cikarken suslenirsemde kesin kirpik kullaniyorum

loreal teleskopık maskara su altın rengı dısı olanı hıc bısıye degısmem 4 kat surunce takma kırpık etkısı yanında ne kı.. valla hergoren kırpıklerımı cekmeye calısıyor ben 2 senedır kulanıyorum degısmemm tabı yurt dısında cok ucuzdu tr de pahalıymıs yaaa. ama harıka yapıyor ve yuzunu yıkamadıkca cıkmıyor etkısı cok fazla suruyor sabah nasılsa kırpıklerım yıkayana kafdar aynı kalıyor.. lorealden sasmayın derım.. arkadasım su maybl.... kulanıyordu onu denıyım dedım valla kırpıklerım bırbırıne gırdı ıgrenc bısı oldu. hıc dılse benım kı uzatıyor kıvırıyor normaldede az kırpıgım vardır benım uzun ve gur gosterıyor...

keşke takma kirpikli fotoğrafları görseydik)............
ben yıllardır maybelline mavi kullanıyordum... ama daha öncede yazdığım gibi,hayvanlar üzerinde deney yapan markalardan olduğunu öğrendiğimden beri daha seçici olmaya çalışıyorum... bu arada birsürü arayışa girdim... ama hiçbiri istediğim sonucu vermedi... büyük çelişki yaşıyorum... ((

Valla canim istenildigi kadar bir rimel icin takma kirpik etkisi yaratiyor takma kirpik gibi densin hic bisi takma kirpigin yanina bile yaklasamaz bence... Cunku taktigimda ben bakiyorum kirpiklerime rimel surdugum sonra kirpik takip tekrar ikisine bir rimel surdugum halde kendi kirpigim takme kirpigin yarisina kadar geliyor. Ayrica gur ve yapilan makyaji bile o kadar farkli gosteriyor ki gozler cok hos oluyor. Ustelik ben cogu zaman rimel surmuyorumda artik onlara artik rimel almak zorunda degilsin normal gunluk besleyici rimel kullaniyorum. SephorA,SMASHBOX, URBAN DECAY hayvanlar ustunde deney yapmiyor ve parabensiz urunler mevcut tamamen dogal. Peta cruelty list e bakabilirsin hangi urunler guvenli ve hayvan deneyi yapmiyor.Foto olayinida en kisa zamand koyacagim farki gorursun sende. Zaten unlulerin coguna bak veya makyaj resimlerine hep takma kirpik var oyle farkli bisiki bir kere denesen taksan zaten rimel denen meretin gereksiz oldugunu anlicaksin

Ben pembe mascarasını kullanıyordum kirpikleri güzel uzatıyor.
Fakat kuzenim bunu almış

bunu deneyince artık buna geçmeye karar verdim bu çok daha fazla uzatıyor kirpikleri süper diyebilirim

rimelde favorimmm maybellinee hastayım sarısına ve pembe ambalajlısına ama son günlerdee memnnun kaldığım diğer bir ürün isee hiç tahmin etmiceğim bir markaya ait cecile turuncu ambalajlı tombik rimeliii offf o ne yaaa süperrrr kaşlarımda hissediyorum kirpiklerimi o kadar uzatıyorr yaniii pahalı markalara para vermeyin derimmm

evet petanın listesini biliyorum... neredeyse,elimizin altında devamlı kullandığımız birçok ürün bu listede maalesef (

Maybelline hem uygun olup hemde en iyi performans alacağınız maskaradır.Her biri şahane, nasıl bir kirpik istiyorsan ona göre almalısın.Ben kıvrık kirpik severim o yüzden de lacivert renkte olanını kullanıyorum mesela

Kesinlikle katılıyorum. Benimde piyasa da hemen hemen kullanmadığım rimel kalmadı ilk max factor calorie 2000 le başladım. Loeral, lancome kullanmadığım rimel kalmadı. Şuanda max factor false lash effect kullanıyorum bu da güzel bir rimel. Ama Yves Saint Laurent mascara volume effect faux cils (Altın sarısı metalik kutulu olan) Muhteşem bir rimel. Kripikleri simsiyah kapkalın ve gür yapıyor. Fiyatı diğer rimellere göre yüksek ama son kuruşuna kadar değer. Tek kusuru rimelin sanırım kapak tasarımı mı hatalıdır nedir çabuk kuruyor. Yani ağzını sımsıkı kapatmama rağmen aldığım 3 rimelde de aynı sorunu yaşadım. Şuan max factor a döndüm ama bütçemi ayarlayabilirsem alacağın tek mascara bu. Bu arada sanırım çok kişi maybeline kullanıyor ben yeni çıkan one by one mascara aldım 2 defa kullandım baya bi kirpiğim döküldü. Herkes çok memnun ama sanırım bana iyi gelmedi. Benzer sorun yaşayan oldu mu hiç aranızda?

Benim kullandığım rimeller loreal teleskopik maskara carbon black, pastel ex pres volume+length, maybelline the falsies volum expressBunların içinde en çok maybelline den memnun kaldım ve uzun zamandır kullanıyorum.Kirpiklerimde dökülme gibi bir sorun olmadı.Bu rimeli sürdüğümde kirpiklerim takma kirpik gibi oluyor.Birde bir önceki sayfada resmini eklediğim diğer rengini denedim ondan daha çok memnun kaldım ilk fırsatta onu alacağım.

sarı suda çıkmayan sarı maskarasını kullanıyorum kirpiklerime kat kat sürdüğümde çok hoş görünüyor herkes takma kirpik mi diye soruyo kesinlikle tavsiye ederim harika

Bunlarda bnm kirpiklerim Maybelline kullanıyorm pembe olanından biraz birleştiriyodu ama gözümü yana doğru gerdirerek sürüyorum artık birleşme olmuyor

Eki Görüntüle 323212
Bunlarda bnm kirpiklerim Maybelline kullanıyorm pembe olanından biraz birleştiriyodu ama gözümü yana doğru gerdirerek sürüyorum artık birleşme olmuyor

Maşallah gözleriniz kirpikleriniz çok hoş pembe olan derken mascaranın adını açıkça yazmanızı rica edebilirmiyim. Birde rimel kuruduktan sonra kirpikleri sertleştiriyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…