Hpv 16 cın 3 konizasyon lütfen yardımmm

merhabalar ben de cin2 le ameliyat oldum (leep konizasyon ) ve sonuc cin 3 bi ve cerrahı sınırlar temiz çıkmış ama ameliyatı yapan doktor rahim aldırmayi oneriyor.
ne yapacagımı şaşırdım
başka doktorlara gitmem lazım
yasım 46
40 yalın üzerinde direk almayı öneriyorlar özellikle menapoza girilmişse ben 27 yaşındayım doktor 6 ay sonra smear testi yine sorunlu gelirse benim önerim çocuk yapacaksan yap rahmini alalım dedi. Çünkü bu virüs çoğu kişide geçmiyormuş tabi bende aldırmaya sıcak bakmıyorum ama sürekli test problem falan çıkacaksa çocuk sayımı tamamladıktan sonra belki düşünürüm

Cerrahi sınırlar temiz çıkmışsa neden rahim almanızı öneriyor anlamadım?
bende anlamadım o yuzden baska doktorları gormek istiyorum
yasınız 46 cocuk dusunmuyorsunuz aldırın demiş
cok guvenlı doktor olması lazım

40 yalın üzerinde direk almayı öneriyorlar özellikle menapoza girilmişse ben 27 yaşındayım doktor 6 ay sonra smear testi yine sorunlu gelirse benim önerim çocuk yapacaksan yap rahmini alalım dedi. Çünkü bu virüs çoğu kişide geçmiyormuş tabi bende aldırmaya sıcak bakmıyorum ama sürekli test problem falan çıkacaksa çocuk sayımı tamamladıktan sonra belki düşünürüm
evet oyleymiş burdaki doktorlar bunu diyorlar
ama cerrahpasa ya kadar gittim ordaki onkolog biz cin 3 ve sınırlar temizse aldırmıyoruz dedi

bende anlamadım o yuzden baska doktorları gormek istiyorum
yasınız 46 cocuk dusunmuyorsunuz aldırın demiş
cok guvenlı doktor olması lazım
Benim doktorum bana hiç böyle bir şey demedi. Rahim alınmaz böyle bir şey için. Lütfen iyi bir doktor bulun. Kanser değilsiniz niye alasınız?

Ben hpv16 cin2 ile konizasyon oldum ve sonuç cin3 ve cerrahi sınırlar temiz geldi. 3 çocuğum var zTen başka çocuk düşünmüyorum. Doktorum “düşünseniz de gebeliğe bir etkisi yok” demişti. Ben iyi doktorda oldum ne hissettim ne bi şey. 1 hafta sonra kontrolüm var umarım iyileşmişimdir. Darısı başınıza. Doktorunuz sizi çok korkutmuş. Kanser çıkarsa eğer sonuç o sebeple hemen gebe kalıp tedaviye öyle başlanır demek istemiştir bence

Ben Samet Topuz hocaya yaptırdım. Tavsiye ederim. Doğru doktor önemli.
Sizin yorumunuz üzerine Samet hocayı araştırdım ona ameliyat oldum bende. Patoloji sonucu alınan ölçüleriniz ne acaba? Rahim ağzı yetmezliği olur mu diye korkuyorum da. 1,8 1,5 0,6 cm benimki

Sizin yorumunuz üzerine Samet hocayı araştırdım ona ameliyat oldum bende. Patoloji sonucu alınan ölçüleriniz ne acaba? Rahim ağzı yetmezliği olur mu diye korkuyorum da. 1,8 1,5 0,6 cm benimki
Geçmiş olsun. Benim şöyle yazıyor.
Büyügü 2,1xx 1,3x0,6 cm, küçügü 1,2x0,8x0,5 cm ölçülerinde gri-krem renkte leep materyalidir.

Benim 3 çocuğum var başka düşünmüyorum ama düşünseniz de rahim ağzı yetmezliği yapmaz sıkıntı olmaz gebelikte dedi bana. Size dememiş miydi?

Yeri nerede acaba?
Geçmiş olsun. Benim şöyle yazıyor.
Büyügü 2,1xx 1,3x0,6 cm, küçügü 1,2x0,8x0,5 cm ölçülerinde gri-krem renkte leep materyalidir.

Benim 3 çocuğum var başka düşünmüyorum ama düşünseniz de rahim ağzı yetmezliği yapmaz sıkıntı olmaz gebelikte dedi bana. Size dememiş miydi?
cin 3 vardı sizde benimki gibi sınırlar temiz,rahim alınması demedi de mi

X