Makyaj Ürünleri Maybelline Maskara Almayı Düşünüyorum Kızlar,Öneri?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Siyahini kullaniyorum, biraz eski bir model olabilir. Acik kirmizi kutusu olanindan da aldim ama siyahindan daha memnunum o yuzden digeri oyle kaldi.

Maybelline!in rimeli gerçekten çok iyi ben dışı pembe olanı kullanıyorum. Topaklanma yapmıyo, dolgunlaştırıyo ve başka rimeller gibi gözlerimi sulandırmıyo (benim gözlerim çok hassastır da) ben kesinlikle tavsiye ederim. Birde Maybelline alıp İsraile yardım yapmasakk ne iyi olur ama ... :26:

valla ben de bi türlü doğru maskarayı bulamıyorum. mayblne de kullandım. şimdi de dior kullanıyorum. ama dior o kadar pahalı olmasına rağmen kuru idi. yani memnun değilim. maybilne dönerim belki ben de

bende maybelline one by one kullanıyorum normalde kirpiklerim kısa ve açık renklidir ama bunu sürünce harika duruyolar :)) ayrıca topaklanma kesinlikle yapmıyo tavsiye ederim

elimde falsies vardı onu bitirince cat eyes maskara aldım karşılaştırma yapmam gerekirse falsies de çok iyiydi ama cat eyes tam istediğim gibi. bide hani hiç bi işe yaramıyo deniyo ya bazı rimeller bence sürmeyi bildikten sonra her rimel az çok işe yarar

arkadaşlar bir çok markayı denedim rimelde ve ben rimele çok önem veririm. max factor, yves rocher, avon, flormar, loreal, lancome...

yves saint laurent kadar kaliteli ve profesyonel bir rimel görmedim. evet pahalı ama çok güzel tavsiye ederim.

kızlar bende maybellıne dışı lacivert olan rimelinden cok memnunum tavsiye ederim.Kaç tane bitirdiğimi bile hatırlamıyorum :d

Bende pembe ve sarı olanını kullandım. Pembe olanını hiç beğenmedim hiç fark yaratmadı. Sarı olandan çok memnun kaldım, 2kat sürdüm.

ben de az önce aldım ve kullandım, beğenmedim açıkçası.. normalde maybelline mavi olanı kullanıyodum,çok memnundum,değişiklik olsum diye aldım,beğenmedim.. hiç gür göstermedi50:

arkadaşlar,
maybelline marka hayvanlar üzerinde deney yapıyor.. eğer hayvanseverseniz,deneylere karşı iseniz bilginize sunmak istedim... (ben bir hayvanseverim... mümkün olduğunca,deney yapmayan markaları tercih etmeye çalışıyorum....

sadece hayvanları herşeyiyle degil dogayı çok seviyorum suyu korumak için umumi wcde açık musluk görsem kapatırım işyerinden çıkarken tüm elektriklileri kontrol ederim yere kagıt dahi atmam birçok etkenlige katılırım ;ama insanlar üzerinde mi deneyler yapılsın hayvanları da Rabbim biz insanoglu için yaratmış o denli hayvansever olacaksak vegan beslenelim hatta yazıktır diye süt dahi içmeyelim

neyse bu arada moru kesinlikle

düşüncenize saygı göstersem de, aynı fikirde değilim sizinle.. hayvanlar sırf insanların keyfine sunulmuş canlılar değildir.. biraz araştırma,islam dininde hayvanın eziyet görmesine karşı olduğunu görebilirsiniz... (ben bir vejetaryenim zaten,vegan olma yolunda ilerleyen)
bu arada,çevreye ve doğaya saygınız çok hoşuma gitti herkese örnek olsa.... bu duyarlılığınızı hayvanlar için de gösteriniz ne olur.... sevgiler :))
p.s:hayvanlar üzerinde deney yaptığını öğrendiğim,zannettiğim birçok markadan uzak durmaya gayret ediyorum ama maybelline rimellerden vazgeçememek büyük bi handikap kabul ediyorum... (sarısını da aldım, onu da beğenmedimbenim favorim açık mavi....)

ben de az önce aldım ve kullandım, beğenmedim açıkçası.. normalde maybelline mavi olanı kullanıyodum,çok memnundum,değişiklik olsum diye aldım,beğenmedim.. hiç gür göstermedi50:

Canım o sadece benim fikrimdi yani ben yaklaşık 2-3 senedir maybelline kullanırım en çok memnun kaldığım o pembe, siyah dantelli olan.

şu sarı tombik olan rimeli hakkında biri bişi sölesin kızlar birazdan cıkıp almayı düşünüyorum..Gerçi mavisinden memnundum ama değişiklik olsun..

Hayvan deneyleri gayet aci bir durum.Birde bunlarin hepsinden daha iyisi takma kirpik hic bir rime takme kirpik gibi yapamiyor. Benim kirpikler vazgecilmezim

Son düzenleme:
maybeline mavi, lacivert, pembe, sarı... kullandım. sarı süper ama waterproof olduğundan iyi bir göz temizleyici şart. maybelinenin sıvı göz makyaj temizleyicisi çıkarmıyor. krem göz makyaj temizleyici lazım. mavi de iyi baya bir kullandım. lacivert galiba onun waterproofu idi ama emin değilim çok oldu bırakalı. pembesi fırçası iyi değil.

benim az, ince kirpiklerim var. altta hele yok gibi.gözlerim de kocaman olduğundan rimelsiz boş duruyor gözlerim. bir de saçım koyu olmasına rağmen kaşım kirpiğim daha açık renk. makyajlı halimi gören kirpiklerimin ne kadar gür ve uzun olduğunu söyler:) rimeli çıkarınca öyle değil diyorum.

sadede geleyim, kirpiklerimi nasıl hacimli gür gösteriyorum. 3-4 çeşit rimelim her daim elimin altında olur. sarı maybeline ana rimelim. şimdi rimel ilk alındığında sıvıdır ii olmaz. biraz zaman geçince kıvama gelir. 1-önce sarı maybeline i iyice sürüyorum kirpiklerime. 2- eski bir sarı rimelim var bitmeye yakın onun fırçasını 90 derece büktüm, onla kirpiklerimi iyice yukarı kaldırıyorum. 3- el altındaki diğer rimelleri de bazen 1 bazen Allah ne verdiyse üstüste sürüyorum 4- en son gene sarı maybeline sürüyorum.

tabi bu işlemleri çok hızlı yapmak gerek, rimel kurursa yenisi sürülmez hem de kirpikler dökülür. bir de bazen çok üşene üşene yapıyorum. ama sonuç çok başarılı. takma kirpik gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar aldım bugün sarı rimeli ben cok beğendim.zaten kirpiklerim kısa değildir takma kirpik gibi oldu iki sürüşte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…