Mavi__Kelebek Meme Estetiği

Ben Kocaeli'de olmak istiyorum ama şu an iç anadoluda bir şehirdeyim. Temmuzda döneceğim Kocaeli'ye maalesef.. Eylüle kadar ameliyatı olmayı düşünüyordum gün alabilirsem.

Canım hiç rastlamadım Kocaeli'de ameliyat olana, başlık açılmış bi göz gezdir bakalım. Eylül'e her türlü olursun ameliyatını...

bana ilacı bıraktırmadılar.
ağır ameliyat olup olmadığına biz zaten karar veremeyiz.
ben de sıkıntı olmadı suan normal olarak regl bile oldum...

1,5-2 saat narkoz altında kalıp çeşitli komplikasyonlara neden olabilecek bir operasyon ağır ameliyat kategorisindedir diye düşünüyorum, tabii doktorların fikri farklı olabilir, hatta yaşayan olarak senin de fikrin farklı sanırım, muayenemde öğreneceğim. Sen hep içtin mi hapını? Süper ? Belki bana da bıraktırmazlar. Ameliyattan sonra tümden bıraksam en şahane şey olacak ya..

ilk muayenede kullandığım ilaçları sormuştu ben de söyledim.bırak demedi bırakmadım hiç.
ameliyat gunu anestezi uzmanı doktor da gelip muayene ediyor kullandığımı söyledim o da birşey demedi.
yani hiç bırakmadım.
ilaçlar sadece prospektüse göre kullanılsaydı doktorlara gerek kalmazdı tatlım.sen doktoruna söyle gerisini o halleder zaten.

bu arada ben dişhekimiyim ...
sadece soruyorum peki o zaman organ nakil ameliyatı nedir sence bu agır ameliyatsa?bence bu bilmediğimiz birşey ve değerlendirme yapmamız yanlış olur :44:

bu arada neden kullanmayalım ki? evliyiz nasıl korunacağız :)))

Son düzenleme:

İşte tıp bilgisi devreye girdiğinde susarım, başımın üstüne koyarım.. Hocam diyeceğim bundan sonra 'canım' dan ziyade
Organ nakli ameliyatı, ameliyat değil rus ruleti olur o zaman benim için bu bile böyleyse ..
Ben başım ağrıdığında hap içmem, grip olduğumda da mecbur kalmadığım müddetçe antibiyotik almamaya gayret ederim, bir hapı aylar boyunca içip zaten sistit olan böbreğime yazık etmek de istemiyorum. Kısacası içmek istemiyorum, ama zaruretse, ki öyle, elbette içeceğim(z) .

estagfurullah bu benım de net bilmediğim bir konu sadece yorum yapıyorum.
ben de ilaç içmem zaten en son 10 sene önce grip olmuşumdur hatırlamıyorum bile.
bu arada daha gencim o yuzden resmi ifadelere gerek yok

Önemli olan insanın yasamı boyunca pozitif olması.birşeylere dert etmek işe yarıyor mu? HAYIR
takmayın kafaya bunu motto edinin:)))

Dediğin gibi olsun canım :94:
Genel bakış açım öyle, bundan sonra da öyle olacak, ama söylediklerinin çook katkısı oldu, çok teşekkür ediyorum. Daha iyi hissediyorum şimdi..

Kendime kahve yapıyorum şimdi, ikram ettim farz et yardımın yüzü suyu hürmetine

afiyet olsun....

Canım benim yardımcı olduysam ne mutlu sorunların inşallah halolur üzülme ilk muayene bi git görüş ondan sonrasında cok rahatlarsin
Dogum kontrol hapı hiç kullanmadım adet duzensizliginde kullaniliyormu? Bu konularda cok cahilim:44:

rahat ol, pozitif düşün. inan ki ne kadar rahat olursan, herşeyi didikleyip kafaya takmazsan işler de o kadar yolunda gidiyo. ben mesela haldun beyi şans eseri buldum. ona ameliyat olan kimseyle konuşmamıştım. muayene olurken ameliyata karar verdik. hiç bişeye karışmadım. ne protezi araştırdım, ne büyüklüğü şu cc olsun dedim.... sadece çok büyük dikkat çekecek bişi istemiyorum dedim ve gerisini haldun beye bıraktım. 6. gün ameliyat oldum ne olduğunu anlamadan tmm senin şimdiki durumun biraz farklı evet ama inan ki kafana taktığına değmez göreceksin. hepsi hallolur yeter ki sen moralini yüksek tut cnm. stres herşeyden çok zarar veriyo inan buna. ne zaman istersen burdayım. hep destek tam destek .....

hakkında hayırlısı olsun canım üzülme. ne hissettiğini çok iyi anlaıyorum bende bi an önce olmak için çareler arıyorum. senin herşey tamam ken bu olayın çıkması üzücü ama dedimya herşeyin hayırlısı.
yinede muayeneni ol bakalım ne diyecekler. hapı kaç ay kullanman lazım mış?

Evet canım kullanılıyormuş, estağfurullah ne demek cahalet, geç tecrübe ettim ben de, zaman çok ters oldu, vardır herşeyin sebebi diyorum artık .... Mecbur kalmadıkça kullanmasın da bence kimse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…