Mavi__Kelebek Meme Estetiği

Cnm dogum kontrol hapin degil ama kan degerlerin dusuk ise hic bir doktor asla ameliyata almaz kan degerlerin normali seyredene kadar , cok gecmis olsunnn

hiç öyle şimdiden bozma moralini. git muayeneni ol, durumu da anlat haldun beye bakalım ne diyecek. herşeyin bi yolu vardır mutlaka boşa stres yapma. zaten doktorunla tanışınca rahatlayacaksın merak etme cnm...

Cnm hic birsey moralini bozmasin her iste bir hayir vardir biliyosun , doktorunla konus icini rahatlat once saglik sonra guzelligimiz :) hem bol bol pozitif ol guzel hayaller kur inan hersey hizla duzelir

Hadi ya benim değerler yerlerde, kan tedavisi görüyorum. Bu yaz ameliyatı unutayım o zaman ben..

Aylik kan tedavileri uygulaniyor canim normal kan degerlerine ulastiginda ameliyata alanabiliyorsun , onun haricinde ameliyat erteleniyor kan yapici seyler tuket ilac haricinde dogal seylerlede takviye yapabilirsn cnm

Canım,sen niye bu kadar stres yaptın böyle.. Doğum kontrol hapı kullanmak bu ameliyatı olmaya engel bir durum değilki,kaldıki kendi doktorun kullanmanı önermiş..Ameliyat öncesi anestezi doktoruda bu konuda bilgilendirilir zaten.Olmazsa daha öncesinde anestezi doktoru ile görüşme yapılır ona göre plan yapılır..
Sen kendini üzdükçe,stres yaptıkça vücut iyice dengesizleşir,hormonlar alt üst olur..Lütfen kendine gel biraz..

Bu sabah daha güzel uyandım, çünkü bir rüya gördüm. Alabildiğine mavi, altı cam gibi bir denizin altından yüzüyordum ve bir sürü altın topladım.. Oyun gibiydi, kafamı nereye çevirsem değerli taşlar, altınlar.. Atıyordum cebime. Gözümü açtım, eşim fotoğrafımı çekiyor !! Adam seviyor o şapşik hallerimi niyeyse
Diyeceğim o ki; o deniz Kadınlar Kulübü, topladığım değerli taşlar da sizdiniz. Tabi başka türlü de yorumlanabilir rüyam, o deniz Hacettepe, topladıklarım da atama, para, kariyer v.s.. Hangisine yorarsanız artık
Daha da güzelleşecek dünyam. Sayenizde, hepinizin.

Anladım canım.. Doktorumla konuşmadan senaryolar yazmayacağım artık. Kesinlikle ertelemeyeceğim. Erteleye erteleye ömrü yarıladım. Benim annem de destek gibi görünüyor ama anne vazgeçtim desem dünyalar onun olur

Çok teşekkürler canım, daha önce söylediysen dalgınlığıma ver, hangi şehirde olmak istiyordun ameliyatını ? Ameliyat günü özelde de 1 hafta içinde bile olabiliyor, devlette de.

Cnm dogum kontrol hapin degil ama kan degerlerin dusuk ise hic bir doktor asla ameliyata almaz kan degerlerin normali seyredene kadar , cok gecmis olsunnn

Dün test yapıldı ama sadece gebelik içinmiş.. Muayeneden 2 saat sonra doktoru aradım negatif dedi, hiç değerler konusuna girmedi. Sanırım Hacettepede öğreneceğim bunu da. Senin hayallerin artık avuçlarında dream, umarım benim de olur, canım benim....

ben doğum kontrol hapı kullanıyorum ve gecen hafta ameliyatımı oldum
bir sorun oluşturacagını söylemediler.
zaten doktorun da ameliyat öncesi anestezi doktoru da kullandığın ilaçları soruyor..

hiç öyle şimdiden bozma moralini. git muayeneni ol, durumu da anlat haldun beye bakalım ne diyecek. herşeyin bi yolu vardır mutlaka boşa stres yapma. zaten doktorunla tanışınca rahatlayacaksın merak etme cnm...

Tamam canım.. Sen de baş fikir verenlerimden biri olarak ayrı yerdesin..
Dün azcık afalladım, bugün daha iyiyim. WhatsApp dan yazıcaktım neredeyse Haldun Beye derdimi,bekleyemedim 3 güncük
Desteğin için çok teşekkür ederim tekrar

Cnm hic birsey moralini bozmasin her iste bir hayir vardir biliyosun , doktorunla konus icini rahatlat once saglik sonra guzelligimiz :) hem bol bol pozitif ol guzel hayaller kur inan hersey hizla duzelir

Senin kalbin tertemiz, bana da bir dua yer ayır oradan olur mu

İns cnm benm dualarim sizinle hakkinizda hayirlisi olsun insallah , benden daha guzelleri sizde olsun cnm

Çok teşekkürler canım, daha önce söylediysen dalgınlığıma ver, hangi şehirde olmak istiyordun ameliyatını ? Ameliyat günü özelde de 1 hafta içinde bile olabiliyor, devlette de.

Ben Kocaeli'de olmak istiyorum ama şu an iç anadoluda bir şehirdeyim. Temmuzda döneceğim Kocaeli'ye maalesef.. Eylüle kadar ameliyatı olmayı düşünüyordum gün alabilirsem.

Tam ameliyat arifesinde içmek zorunda olmak çok korkutuyor beni canım...Ameliyat öncesi hapı bırakmak zorunda kalıcam, ama o zamana adet düzene girmiş,kanama durmuş olacak. Zaten stresle başlayan bu bela, ameliyattan 1 saat önce yine aynı sebepten nükseder de operasyon iptal olur, hatta bu dengesizlikten vücudum da napıcağını şaşırır diye korkuyorum. Ertelerim ertelemesine de bu cesareti bulur muyum bıraktığım yerde, onu bilemiyorum. Doktorlarım ertelerse boynum kıldan ince tabii, sağlığımdan öte önemli şey yok. Ama nasıl istediğimi biliyorsun...

ben doğum kontrol hapı kullanıyorum ve gecen hafta ameliyatımı oldum
bir sorun oluşturacagını söylemediler.
zaten doktorun da ameliyat öncesi anestezi doktoru da kullandığın ilaçları soruyor..

Ne mutlu çok sevindim adına.. Evet benim doktorum da sorun olmaz dedi, ama hapı bıraktığım an kanamam olur mu diye korkuyorum, ara kanaması yapıyormuş çünkü. Kan küf işi olmasa, inan böyle dertlenmezdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…