martta gün sayanlar buraya

ılayda yanlısklı olmus ama ınsallah gerceklesır ya cook sevınıyorum boyle hamıslerı gorunce bızlere umut oluyorsunuz elıfım allah saglıkla kucagına da almayı nasıp etsın ay coık sevındım

kızlar merhaba bugün test yaptım ikinci çizgi biraz silik ama belirgin çıktı yarın kanda baktırıcam allah isteyen herkese nasip etsin bizim tam 10 ayda tuttu çok şükür

Arkadasim tebrik ederim Allahim nazarlardan saklasin.
Rabbim kucagina almayi nasip etsin.Inan cok sevindim:teytey::teytey::teytey:
Darisi bizlerin basina insallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ılayda yanlısklı olmus ama ınsallah gerceklesır ya cook sevınıyorum boyle hamıslerı gorunce bızlere umut oluyorsunuz elıfım allah saglıkla kucagına da almayı nasıp etsın ay coık sevındım

tamam canım hiç önemli değil.hatta o resmi orada görmek çok güzeldi.
inşallah gerçekleşir.

Arkadasim tebrik ederim Allahim nazarlardan saklasin.
Rabbim kucagina almayi nasip etsin.Inan cok sevindim:teytey::teytey::teytey:
Darisi bizlerin basina insallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

saol allah herkeslere nasip etsin benim ikinciçizgi belli ama diğeri kadar değil ben on aydır beklediğim için hala inanamıyorum yok gibi geliyor yarın kantahlili yaptırıcam bakalım umarım güzel haber alırım :1hug:

insallah canim guzel haberlerini bekliyoruz
dualarim seninle

Burcucum gormedım ben senın hamıs haberını oyuzden eklemedım yanlıs anlama cqanım tebrık ederım allah saglıkla sıhhatle kucagınada almayı nasıp etsın cok sevındım ınann bu lıste umarım herkese ugur getırır

:1)CANANGEZE......:::::CüvCüv:

2)ERMAER....::CüvCüv:

3)elif23....:::CüvCüv:

4)BURCU1507....::CüvCüv:

5)aslı_ist...........14.......mart.....

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)pınar77.........17.......mart.......?

8)candyy.........18.........mart

9)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

10)betumutlu.....19.....mart

11)deniz39.....21......mart

12)selma41.......22mart

13)dudu............23......mart

14)hpt_honey......25....mart

15)iset......25....mart

16)gizemx.......26......mart

17)cıkolata86.....26....mart

18)AYCANKAYA ......27......MART

19)elif23........27.........mart

20)dalia.......29......mart

21)ilayda009......30....mart

Son düzenleme:

canım teşekkür edrim önemli değil bende daha inanamıyorum onuncu ayda geldi meleğimiz allah isteyen herkese nasip etsin umarım bu ay ve nisan listeleri dolar taşar

Hadı bakalım myam gaz devam hams haberlerı almaya

bıde adet tarıhı gecen arkadaslar sonuclarınızı yazında ona gore lısteyı guncellıyorum

kıslar ya gözlerime inanamıyorum 2 gündür girememiştim kadınlar kulübüne eşim okula götürmüştü bilgisayarı merakla okudum hepsini süpersiniz ya ne güsel haberler benimde sanırım bu gündü tarihim ama olmadım lütfen biiri beni aydınlatsın ben geçtiğimiz ay 25 de oldum 3 de bitii herzamn aynı tarihte oluyorum geçtğimiz ay 28 çektiği için kaçında olmam gerekiyo bilmiyorum bazıları 27 si diyo bekliyorum işte kaçında olmam gerek ya bilen varmıııııııııııı?

canım subat 28 cektıgı ıcın 2 gun ustune koyuyorsun oyle heseaplıyorsun umarım hamıssındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…