martta gün sayanlar buraya

arkadasim hemen uzulme bak daha adet olmamissin belki gec dollenme olmustur o yuzden hemen umudunu yitirme belirtilerde var diyorsun bazen idrar testlerinde yanilma olabiliyor bende gecen ay iki tane idrar testi yaptim ikisindede cift cizgiyi gordum ama bir gun sonra adet oldum nasip degilmis o yuzden bu testlere pek guvenmiyorum ben.
dualarim seninle insallah hepimiz tez vakitte meleklerimize kavusuruz.:Saruboceq::Saruboceq:

bu ay hiç zannetmiyorum canım hamile olucagımı artık nisana kaldı biran önce adet olayım başka bişey istemiyorum

Bak ıste mıtharas goruyonmu bebek olacagı bebek olsun derız oyle bırsey oluyorkı ben bebekten gectım yeterkı adet olım dıyorummmmmm valla adetlerım duzenlı olsa bebıslerde belkı nazlanmadan gelecekte ıste zaman .......buarada onun tadı cok kotu ben yarım bardak ıcmıstım gerısını ıcememıstım 3gunden fazla ıcmıyorsun onu ben bı kere yarım ıctım bıdahada ıcemedım sogan kurunu yap bende adet olunca denıcem

demetcim senin dedigin gibi bir adet olsam sogan kürünü yapıcamda olamıyorum kasıklarım adet olucakmışım gibi agrıyor ama daha gelen giden yok off ya nedir bu çektigimiz ben dr gittigimde kist falan yok yumurtalıklarında saglam demişti ama neden böyle oluyor anlamıyorum

demetcim senin dedigin gibi bir adet olsam sogan kürünü yapıcamda olamıyorum kasıklarım adet olucakmışım gibi agrıyor ama daha gelen giden yok off ya nedir bu çektigimiz ben dr gittigimde kist falan yok yumurtalıklarında saglam demişti ama neden böyle oluyor anlamıyorum

mitharas emin olmadan istersen bitkisel ilaçlar kulanma belki hamilesindir:Saruboceq::Saruboceq:

kıslar bu sabah dayanamadım idrar testi yaptım iki çizgiyi gördüm:teytey::dance::teytey::dance:hemde çok belirgindi ama sanırım dr a gidip bebişimi görene kadar rahat edemiycem dua eden herkesden allah razı olsun hepinize rabbim bu güzel duyguyu en kısa zamanda yaşatsın :Saruboceq::sm_cool:[/Q
tebrikler :hooray:

çok sağol canım benim doğum günü kutlu olsun..benim de eşimin doğum günü bugün benim hamişlikte ona hediye oldukaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim canım. ozaman eşine çok güzel bir hediye olmuş bebişinizyerimseniben Eşinin de doğum günü kutlu olsun.bebişinizle nice mutlu yıllaraa.s.

mrb nehircim nasılsın
benide meraklandırdın kaydirigubbakcemile3yakında eczane yok
eşimi bekliyorum birazdan test almaya gideceğiz
normalde reglim hiç aksamazdı öğleden sonra haber veririm sonucu
hayırlısı neyse o olsun diyorum bakalım
senin içinde bol bol dua ediyorum
:Saruboceq:

mrb nehircim nasılsın
benide meraklandırdın kaydirigubbakcemile3yakında eczane yok
eşimi bekliyorum birazdan test almaya gideceğiz
normalde reglim hiç aksamazdı öğleden sonra haber veririm sonucu
hayırlısı neyse o olsun diyorum bakalım
senin içinde bol bol dua ediyorum
:Saruboceq:

Mrb canım
benim içimden güzel bir haber alacakmışız gibi geçiyor ama hadi dur bakalım:dance: merakla bekliyorum haberini:CüvCüv:
sağol canım duan için.ben de hastaneye gittim bugün kistim küçülmüş , fsh hormonum yüksekti normale inmiş o kadar sevindim ki anlatamamhihoyyyt ne kadar güzel bigün byle sen de güzel haber verirsin de inş. daha da güzel olur:sm_cool:

Mrb canım
benim içimden güzel bir haber alacakmışız gibi geçiyor ama hadi dur bakalım:dance: merakla bekliyorum haberini:CüvCüv:
sağol canım duan için.ben de hastaneye gittim bugün kistim küçülmüş , fsh hormonum yüksekti normale inmiş o kadar sevindim ki anlatamamhihoyyyt ne kadar güzel bigün byle sen de güzel haber verirsin de inş. daha da güzel olur:sm_cool:

çok sevindim canım kistin küçüldüğüne herşey yolunda hadi bakalım nisanda haberlerini bekliyorumkaydirigubbakcemile5
ben malesef güzel haberler veremiyorum test yaptım negatif çıktı ama üzülmedim herzaman hayırlısını istedim daha yolun başındayız inşallah çok beklemeden olur belki nisanda müjdelerimizi veririz:1hug:

Son düzenleme:
çok sevindim canım kistin küçüldüğüne herşey yolunda hadi bakalım nisanda haberlerini bekliyorumkaydirigubbakcemile5
ben malesef güzel haberler veremiyorum test yaptım negatif çıktı ama üzülmedim herzaman hayırlısını istedim daha yolun başındayız inşallah çok beklemeden olur belki nisanda müjdelerimizi veririz:1hug:

AA canım neden acaba bir kan testi yaptırsana bakalım.idrar testi çok da güvenilir değilmiş.Ayrıca geç döllenme de olabilirmiş.İdrarda negatif görüp kanda pozitif görenler var.Kan testi kesin sonuç verir.hem öğrenirsin ,dr.a gitmen gerek eğer adetin gelmezse.

doktora gitmeyi düşünüyorum canım hapı yeni bıraktığım için de olabilir düzensizlik haftasonuna kadar beklicem olmazsa pazartesi doktora gidicem

doktora gitmeyi düşünüyorum canım hapı yeni bıraktığım için de olabilir düzensizlik haftasonuna kadar beklicem olmazsa pazartesi doktora gidicem

evet canım git bakalım hayırlısı olsun belki idrarda çıkmamıştır belki dediğin gibi gecikme de olabilir.inş. ilk aklımıza gelendir. ama bakalım hayırlısı olsun bakalım herşeyin hayırlısı:Saruboceq:

1)CANANGEZE......::CüvCüv:

2)ERMAER....::CüvCüv:

3)elif23....:CüvCüv:

4)aslı_ist...........14.......mart.....

5)prenses_ırem ......16....mart......?

6)pınar77.........17.......mart.......?

7)candyy.........18.........mart

8)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

9)betumutlu.....19.....mart

10)deniz39.....21......mart

11)selma41.......22mart

12)dudu............23......mart

13)burcuuk......23......mart

14)burcu1507...25......mart

15)hpt_honey......25....mart

16)iset......25....mart

17)gizemx.......26......mart

18)cıkolata86.....26....mart

19)AYCANKAYA ......27......MART

20)elif23........27.........mart

21)dalia.......29......mart

22)ilayda009......30....mart

Son düzenleme:
kızlar merhaba bugün test yaptım ikinci çizgi biraz silik ama belirgin çıktı yarın kanda baktırıcam allah isteyen herkese nasip etsin bizim tam 10 ayda tuttu çok şükür

merhaba kızlar bende dün akşam regl oldum,üstelik baya ağrılı geçiyo :KK43:( Nisana kaldı ümitler

Adaşım burcu1507 tebrik ederim a.s. allah sağlıklı bir hamilelik,sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah

merhaba kızlar bende dün akşam regl oldum,üstelik baya ağrılı geçiyo :KK43:( Nisana kaldı ümitler

Adaşım burcu1507 tebrik ederim a.s. allah sağlıklı bir hamilelik,sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah

burcuuk umarım nisanda ebeğine kavuşursun canım çok saol umarım kan testinde çıkar acaba yokmu ikinci çizgide silik şüphe duyuyorum ya yoksa diye

kızlar bende hamileyim

canım tebrik ederim.senin adet tarihine baktım 27 siymiş.dayanamadın dimi?
iyikide dayanamadın.bu haberi almak çok güzel.hayırlısı olsun umarım sorunsuz sağlıklı bi hamilelik geçirirsin.bebeğini de sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inşallah:emir_bebek:
idrar testi mi yaptın canım?

canım tebrik ederim.senin adet tarihine baktım 27 siymiş.dayanamadın dimi?
iyikide dayanamadın.bu haberi almak çok güzel.hayırlısı olsun umarım sorunsuz sağlıklı bi hamilelik geçirirsin.bebeğini de sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inşallah:emir_bebek:
idrar testi mi yaptın canım?

ya demet yaren bişi sorcam benim ismimin altında hamiş resmi var.yanlışlıkla koydun herhalde.ama umarım bu bana uğurlu gelir ve inşallah hamileyimdir:Saruboceq:

:1)CANANGEZE......:::CüvCüv:

2)ERMAER....:CüvCüv:

3)elif23....::CüvCüv:

4)BURCU1507....:CüvCüv:

5)aslı_ist...........14.......mart.....

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)pınar77.........17.......mart.......?

8)candyy.........18.........mart

9)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

10)betumutlu.....19.....mart

11)deniz39.....21......mart

12)selma41.......22mart