martta gün sayanlar buraya

valla tombik olsun sağlıklı olsun değil mi canım. hepimiz için en önemlisi bukaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

doğum günün kutlu olsun canım
inşallah nisanda olur üzme kendini daha yeni başladık dimi bende merak ediyorum ama beklicem biraz daha
bu arada kist olayını çok takma kafana
benim bir arkadaşımda kist vrdı doktorlar ameliyat olmadan çocuğun olmaz dediler
türkiyeye ameliyata gitmeye hazırlanırken hamile olduğunu öğrendi doktorlarda çok şaşırdı nasip canım Allah isterse olur bol bol dua et
:1hug:

arkadaşlar 2 gün adetim gecikti.kan tahlili yaptırıcam.bete hcg ile kanda hcg arasında ne fark var.
bide bugün yaptırırsam yarın sonucu alırmışım.neden bu kadar geç alınıyo sonuç???

Sağol canım tşk ederimyerimseniben
evet daha başındayız işte ben aman şuram ağrıyor aman midem bulandı diye kaptırdım kendimikaydirigubbakcemile3 neyse inş zamanı gelince olur zaten. bende hastaneden geldim hormon tahlili için kan verdim yarın alacam ayrıca yarın ultrasona girecem kist için
benim de bir arkadaşım hapını bir kaç gün aksattı hamile kaldı bünyeyle alakalı sanırım.inş. senin için de hayırlısı olur inş bebiş yoldadıryerimseniben:Saruboceq:
öyle ameliyata hazırlanırken hamile kalanları da duydum bende.dr.da bana o kist herkesde var kimse farkında değil dedi umarım sorun çıkarmaz...Dua etmem mi alıştım geceleri dua etmeden uyuyamaz oldumyerimseniben senin de duacınım:Saruboceq:

arkadaşlar 2 gün adetim gecikti.kan tahlili yaptırıcam.bete hcg ile kanda hcg arasında ne fark var.
bide bugün yaptırırsam yarın sonucu alırmışım.neden bu kadar geç alınıyo sonuç???

kendin neden yapmıyorsun?Bak benim adet günüm bugündü ama ben dün idrar testi yaptım çıktı.bir dene istersen:1rolleyes:

slmlar kızlar 2 günüm kaldı dünden beri aşırı uykum var. dün ve önceki gün 11 gibi uyumuştum ama dökülüyorum aşırı uykummm var CADIARZU

Tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin çok sevindim:1hug: ben umuduma nisan ayına taşıdım yazışmıştık daha nce benim doğum günüm bugün senin adet günün müş diye bak sana mutlu bir haber gelmiş bugün ne kadar güzel maş. allah tamamına erdirsin tekrar:Saruboceq:

arkadaşlar dayanamadım işten geldim bir test yapyım.çift çizgiyi gördüm.ikinci çizgi ilkine göre çok koyu değil ama ben buradayım diyor yaniiii nediyorsunuz

tebrik ederim canim cok sevindim allah tamamina erdirsin:teytey::teytey:

darisi bizlerin basina insallah(amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadasim hemen uzulme bak daha adet olmamissin belki gec dollenme olmustur o yuzden hemen umudunu yitirme belirtilerde var diyorsun bazen idrar testlerinde yanilma olabiliyor bende gecen ay iki tane idrar testi yaptim ikisindede cift cizgiyi gordum ama bir gun sonra adet oldum nasip degilmis o yuzden bu testlere pek guvenmiyorum ben.
dualarim seninle insallah hepimiz tez vakitte meleklerimize kavusuruz.:Saruboceq::Saruboceq:

bende bı reglı olsam sogan kurune baslıcam valla ben en son 55 gun olmamıstım sarı kantoron karanfıl ve papatya cayını kaynatp ıctım ertesı gun reglı olmustum sanırım pzt denerım beklım dedım bı kac gun daha sakın uzme kendını benımde temmuzda ıkı sene olacak ve benım adetlerım 7.aylık evlıdım bozuldu bende o zamanl basladım tedavıye bebıs ıcın ama bak ıkı sene olacak temmuzda daha tık yok ekme kadar olmazsa asılamayıda bı kez denedıgım ıcın tup denıcem ekımde

1)CANANGEZE......:CüvCüv:

2)ERMAER...:CüvCüv:.

:3)aslı_ist...........14.......mart.....

4)prenses_ırem ......16....mart......?

5)pınar77.........17.......mart.......?

6)candyy.........18.........mart

7)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

8)betumutlu.....19.....mart

9)deniz39.....21......mart

10)selma41.......22mart

11)dudu............23......mart

12)burcuuk......23......mart

13)burcu1507...25......mart

14)hpt_honey......25....mart

15)iset......25....mart

16)gizemx.......26......mart

17)cıkolata86.....26....mart

18)AYCANKAYA ......27......MART

19)elif23........27.........mart

20)dalia.......29......mart

21)ilayda009......30....mart

çok sağol canım benim doğum günü kutlu olsun..benim de eşimin doğum günü bugün benim hamişlikte ona hediye oldukaydirigubbakcemile5

canım bendemi denesem o karışımı sabahtan çok moralim bozuktu ama şimdi kendimi toparladım inşallah canım ekime kadar hamile kalırsında tüp bebege gerek kalmaz allah isteyen herkeze nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…