martta gün sayanlar buraya

Evet canım ama burcununkÖı daha beklemede emın degıl sanırım sonuctan ıkıncı kez tekrarlasında ona gore degısebılır

kızlar meraba bende yeni geldim buralara benide ekleyin 30 mart bu arada hpt_honey senin regli günün eğer siklus dönemin 28 gün ise 24 mart canım benim yanlış hesaplamışsın siklus dönemi adet gününün 1. gününden itibaren sayılır istersen bana geçen ayki dönemlerini ver ben sana hesapliyim öpüyorum inşallah hamilesindir bu arada benim aşırı şekilde belim ve kasıklarım ağırıyo sizce bende bişeyler varmı bende 2 senedir bekleyenlerdenim bana da dua edin ben hepinize ediyorum bugün katıldım aranıza ama çok sevdim buraları öptüm hepinizi

canım benim ilgin için teşekürler bu ayla birlikte olcak 3 ay önceydi boş gebeliğim 2 defa regli gördüm tarihler 25 ocak 1 hafta sürdü 25 subat 1 hafta sürdü şubat 28 çektiği için mart 3 de bitti ee nasıl olcak şimdi bilmiyorum valla ben çıkamadım bu hesaptan yani siklus nasıl bilmiyorumda 7 gün sürer bi ayda canım

dualarim seninle canim insallah hamilesindir
Rabbim tez vakitte bizlerede bu guzel duyguyu yasatsin(amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benimde 24 mart idi.ben bekleyemedim işten geldim 23 martta çıkmaz ama bi yapayım bakayım dedim bi de baktım çift çizgi.çok şaşırdım.bu akşam gene denedim gene çift çizgi...c.tesi doktora gideceğim kısmetse.sen hiç denedin mi test yapmayı peki?

slm benimde 24marttı adetim ama hala olmadım belirtin varmı acaba

yok korkuyorum yapamam hemen heycandan ölürüm herhalde bide benim boş gebelikte hemen çıkmamıştı bi hafta sonra çıkmıştı bilmiyorum belki testin kalitesiyle ilgi sen bana özelden test markasını verirmisin canım biraz geçsin bi çok kişide 28 diyo o yüzden biraz daha sabrer honeyyy

canım benim inşşallh içinde minik yavrun sana tutunur hiç bırakmazz:ecrin_bebek:

dualarim seninle canim insallah hamilesindir
Rabbim tez vakitte bizlerede bu guzel duyguyu yasatsin(amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

evet canım inşşlahhh yarın yasin okurum hepiniz dua edicem ahh ahh inşşahh hepimizin olur canımcım çok ösledik çokkkkkk

slm benimde 24marttı adetim ama hala olmadım belirtin varmı acaba

merhaba tatlım.göğüslerim davul gibi oldu,karnımda ağrı gibi gaz gibi garip şişkinlik bazen kasıklarımda sızlamalar ve bacaklarımda ağrı oluyor.birde üzerimde bir bitkinlik.ve olaylara fevri karşılık veriyorum.çabuk sinirlenir oldum bir kaç gündür.ve çok sık tuvalete gidiyorum.belde çok olmasada ağrı var.
sen de nasıl?

aşırı gaz mide bulantısı bazen kasık ağrıları aşırı akıntı baş ağrısı ve dönmesi iştahsızlık bitkinlik uyku isteği şişkinlik ayaklarım sürekli uyuşuyo dakikalarca kıpırdatamıyorum test yapmayada korkuyorum iki düşüğüm var idrardada çıkmıyo zaten

canım kramlarda varmı karında benimde belim acayip ağrıyo 1 haftadr sağol canımcım benimde belim acayip ağrıyo 1 haftadr bide 2 gündür uyku var okadr şimdilik ha bide bazen göbeğimin altı kazınıyo ya tatlı tatlı hayrdr inşşalh hayrdr inşşalh

hah aynen öyle ben tarif edemedim sen ettin göbeğimin tam altı rahim üstü diyeyim sen anla kazınıyo gibi evet.belim ve belimin yanları özellikle ağrıyor.kramp gibi değilde sızı gibiii...ne bileyim garip hisler.ama adet belirtilerinden bence farklı.bir de göğüslerim çok şiştiğinden midir bilmem damarlar daha belirgin

:1)CANANGEZE......::::CüvCüv:

2)ERMAER....:::CüvCüv:

3)elif23....::::CüvCüv:

4)BURCU1507....:::CüvCüv:

5)aslı_ist...........14.......mart.....

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)pınar77.........17.......mart.......?

8)candyy.........18.........mart

9)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

10)betumutlu.....19.....mart

11)deniz39.....21......mart

12)selma41.......22mart

13)dudu............23......mart

14)hpt_honey......25....mart

15)iset......25....mart

16)AYCANKAYA ......27......MART

17)dalia.......29......mart

18)ilayda009......30....mart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…