martta gün sayanlar buraya

kızlarrrrrrr test yaptım ve hamileyimmmmmmmmmmmmmmm
allahıma şükürler olsun dualarım kabul oldu.kızlar şimdi sizler için dua edicem
allahım size de tattırsın bu duyguyu

canim tebrik ederim inan cok sevindim hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:
Rabbim tamamina erdirsin saglicakla kucagina almayi nasip etsin
Darisi bizlere olur insallah

kızlarrrrrrr test yaptım ve hamileyimmmmmmmmmmmmmmm
allahıma şükürler olsun dualarım kabul oldu.kızlar şimdi sizler için dua edicem
allahım size de tattırsın bu duyguyu

canım benim çok sevindim yaaa hayırlı olsun allah hepimizin bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin allah isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu çünkü artık günlerimiz nasıl geçiyor onları konuşuruz hamile arkadaşlar birdaha topige girmiyolar galiba
listedeki hamileler yeniden bu topikte buluşalım lütfen çünkü burası bana ugurlu geldi sanırım sizede öglea.s.

tebrık ederım dunyanın en sabırlı anne adayları gerıde kalan arkadaslar sılmek zorunda kaldım cunku ses cıkmadı sanırım marttan nkalan annecıkler ın hepsı bu umarım hepınız saglıkla kucagınıza alırısınz bızlere dua etmeyı unutmayın

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

:1)CANANGEZE......:::::CüvCüv:

2)ERMAER....:CüvCüv:

3)elif23....:CüvCüv:

4)BURCU1507....:CüvCüv:

5)İSET.....:CüvCüv:

6)...mitharas....:CüvCüv:

7)ılayda....:CüvCüv:

tebrık ederım dunyanın en sabırlı anne adayları gerıde kalan arkadaslar sılmek zorunda kaldım cunku ses cıkmadı sanırım marttan nkalan annecıkler ın hepsı bu umarım hepınız saglıkla kucagınıza alırısınz bızlere dua etmeyı unutmayın

saol canım inşallah bu ay listedeki herkes hamile kalır.çok dua edicem sizlere:Saruboceq:

mitharas kendi sayfama yazmıştım okudun mu bilmiyorum çünkü benim sayfam orta karışık ta neyse yeniden yazayım dün doktora gittim benimbebiş dün itibarıyla 6+4 günlük sende cuma günü yazmıştın 6 haftalık diye bun gün ikimizinde 6+5 günlük olmuş günlerimiz aynı

kıslarrrrrrrr nerdesiniz ya hepiniz dağıldınız demi hamilesiniz çoğunuz bende bişi yok henüz kısmet banada dua edin nolurrrrrrrrrr

X