martta gün sayanlar buraya

bende bir gün gecikti diye dün aksamusutu test yaptım boşa gitti test 1saat sonra falan adet oldummirmirmirmir

merhaba arkadaşlar geç kaldım biraz bu topiği keşfetmekte
nehircim aynı gün bırakmıştık hapı regl oldun demek hayırlısı olsun nisanda inşallah güzel haberler verirsin
benimde 21 martta regl olmam gerekiyodu ama hala olmadım testte yapmadım kafam karıştı hapı 1 ay önce bıraktım hemen olacağını sanmıyorum ama hayırlsı haftasonuna kadar olmazsa test yapcam

kızlar orda mısınız?benim adetim 2gün geçti.dün test negatif çıktı idrarda evde yaptım.bu arada 6 ay önce bebeğimi kürtajla aldırmak zorunda kaldım.sizce var mıdır bir şey.kanda yaptırsam korkuyorum negatif çıkcak diye off ya.belirtiler de adetle aynı oluyor hamilelikte hemen hemen.ayırt edemiyorum.yalnız başdönmesi çok fazla bir de bulantım.geçen hamilelikte bulantım ve baş dönmem çoktu (

kızlar test yaptım sonuç negatif:a015: dahada adet olmadım belirtilerde vardı offff ya bu seferde olmadı hep hayalkırıklıgı artık test yapmaktan korkuyorum nisan ayındada hiç umudum kalmadı şimdiden 6 ay oldu ya her ay büyük bir umutla bekle ve sonu hüsran ne kadar zor hamile kalmak senağlamasenağlamaofff offff

canım inş hamilesindir ama hemen test yapmasaydın keşke az daha bekle.. geçmiş olsun buaradaa..

canım benim üzülme benim 13ay oldu her ay olcakdie bekliyom ama yok
dua et allah uygun zamanım biliyodemekkii

burcuuuk bu gündü demi senin tarihin

Evet canım dündü sadece peçeteye akıntıyla karışık pempe bişey geldi başkada bişey yok ama dün çok ağrım vardı karnım ve kasıklarımda gelecek diye bekledim bütün gün. Bugün ağrım yok ama rahmim kasılıyo sanki hastalanmadımda daha bekliyorum işte.

Sende üzülme canım nolur,biz ne söylesek boş biliyorum ama demekki zamanı değil daha böyle düşünmeye çalış olur mu ? mutlaka anne olacaksın ümitsizlik yok yerimseniben

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16....mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....::CüvCüv:

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)deniz39.....21......mart

16)selma41.......22mart

17)dudu............23......mart

18)burcuuk......23......mart

19)ermaer..........24........mart::CüvCüv:

20)burcu1507...25......mart

21)hpt_honey......25....mart

22)iset......25....mart

23)gizemx.......26......mart

24)cıkolata86.....26....mart

25)AYCANKAYA ......27......MART

26)elif23........27.........mart

27)dalia.......29......mart

28)ilayda009......30....mart

Son düzenleme:
Ay cok sevındım canım benım nısan ayına umutlarını tasıyanlar oraya yazın canım tarıhlerınızı ben eklıyorum

Mıtharas hemen umutsuzluga kapılma canım bak benımde asılamam tutmadı ama yınede umudumu yıtırmıyorum ustune bıde adet olamama gbı sıkıntı verıcı bı sorunum var ben ne yapım hemen kendımı bırakmıyorum sende bırakma hemen daha yolun basındayız ben ekıme kadar buyuk bı azımle denıcem olmazsa tup denıcem anacım hırs yaptımm bebısımmı ınat benmı ınadım gorcez

Ayy canım çok sevindim adına inş. hamilesindir sabrına hayranım ben nerdeyse bir hafta önceden başladım toplam 3kez test yaptım ama sonuç adet oldum:1shok: ben de seni merak etmiştim ama nerde yazıştığımızı da bulamamıştımfisfisfisn benim baya yoğun geçiyor adetim son 2-3 sefer çok azalmıştı kist oluşmuştu umarım o gidiyordur.inş.sen de hamilesindir:Saruboceq: güzel haberlerini bekliyorum.
Bu arada BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM:dance:

1)CANANGEZE......:CüvCüv:

2)ERMAER....:CüvCüv:

:3)aslı_ist...........14.......mart.....

4)prenses_ırem ......16....mart......?

5)pınar77.........17.......mart.......?

6)candyy.........18.........mart

7)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

8)betumutlu.....19.....mart

9)deniz39.....21......mart

10)selma41.......22mart

11)dudu............23......mart

12)burcuuk......23......mart

13)burcu1507...25......mart

14)hpt_honey......25....mart

15)iset......25....mart

16)gizemx.......26......mart

17)cıkolata86.....26....mart

18)AYCANKAYA ......27......MART

19)elif23........27.........mart

20)dalia.......29......mart

21)ilayda009......30....mart

Son düzenleme:
Ermaer tebrik ederim, sorunsuz sağlıklı bi hamilelik ve bebiş nasip etsin allahım
böyle hamiş haberleri duymak ne güzel oluyo yaaahihoyyyt

beni silin bu listeden artık

sakın uzme kendını lutfen hastalandıysan nısan sayfasına yaz tarıhını ya ne kotu seyler oluyor hekrsın bı toın sorunları oluyo amelıyatlar gecırıyorlar yumurta nakıllerı oluyor bız bunları yamaıyoruz bızımkıler sadece bırazcık nazlı umudunu sakın yıtrme nehırcım

demetcim ne bileyim bu yüzden test yapmak istemiyorum çünkü moralim bozuluyor bendede düzensizlik var birsürü şey deniyorum 2-3 ay düzenli geliyor düzenli geliyor diye sallıyorum yeniden bozuluyor bu sefer sogan kürünü uygulucam hamile kalmayıda kolaylaştırıyormuş bende eylülü beklicem eylül ayına kadar oldu oldu olmadı dr gidicem ozaman 1 yıl olmuş olucak sen düzensizlik için birşeyler deniyormusun

sağol canım benim üzmüştüm ama alıştım artık nisan sayfasında yazıldım zaten çok kişi olduğundan senin hatırlamaman çok normalyerimseniben
bende kist ameliyatı oldum mayısta yeniden kist var 2cmlik ama dr. sorun olmaz bırak hapı bir anönce hamile kal demişti.ilk ay olmadı beklerim hiç sorun değil ama benim kkorkum bebek olmaz da kist büyür bende yeniden ameliyat olmak zorunda kalırsam diye:çok üzgünüm: ama o da kader artık yeniden ameliyat olmak varsa kaderimde olurum değilmi . ama inş hepimiz en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize:Saruboceq:
bugün benim doğum günüm belki bu duam kabul olur:dance:

Ermaer tebrik ederim, sorunsuz sağlıklı bi hamilelik ve bebiş nasip etsin allahım
böyle hamiş haberleri duymak ne güzel oluyo yaaahihoyyyt

sağol canım benim darısı tüm listedeki arkadaşların başına..Ben diyabetliyim o nedenle zorlu günler beni bekliyor.hafta sonu doktora gideceğim bakalım....

burcuuuk benim adet olma günüm aslında bugündü.ben biraz erken baktım.merak işte.ama ilginçtir belli oldu.ben de şaşırdım.çünkü ilk çocuğumda adet gecikmesinden 8 gün sonra öğrenmiştim.sende ki şikayetlerin hepsi bende de vardı..inşallah sende hamişsindir.

sağol canım benim darısı tüm listedeki arkadaşların başına..Ben diyabetliyim o nedenle zorlu günler beni bekliyor.hafta sonu doktora gideceğim bakalım....

Diyabeti olan çok yakın bir arkadaşım var doğum yapan şimdi oğlu 3 yaşında acayip güzel sıpa :)) Evet biraz daha dikkatli olman ve kontrollü gitmen gerekecek ama olsun sonunda çok güzel bi duygu senin bekliyo, bu arada tombik bi meleğin olabilir benim arkadaşımın öyle olmuştu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…