martta gün sayanlar buraya

canım allahtan bizimkide maç sevmez ben severim gerçide onun tek izlediği sey kurtlar vadisi sırtına masaj istedi uyutcaktım bu gün yoruldum yapamıcam dedim o da dizisini izliyo arada gözler bana kaysada :)))))))

canım dularımız seninle inşşalh güsel şeyler bekliyoruz hayırlısyla canımcım:CüvCüv:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::lepi::jeyyar::jeyyar:

Sabah yaptım testi hevesle ama çıkmadı negatifti.Adetim yarın olsaydı çıkardı herhalde artık:çok üzgünüm::a015:

Sabah yaptım testi hevesle ama çıkmadı negatifti.Adetim yarın olsaydı çıkardı herhalde artık:çok üzgünüm::a015:

canım üzülecek ne var daha hastalanmamışsınki sevin bence hem hemen çıkmıyo bazen bende boş gebelik geçirdiğimm dönemde bi iki gün geçince yaptım çıkmadı bi hafta sonra çıktı yani hemn çıkmadı sendede öledir inşşlah morelini yüksek tut hastalanmıcanda varsa hastalanırsın senin adet günün yarınmı?

Evet canım yarın adetim.Çıkar demiştim eğer varsa.Artık yarın görürüm sonucu.Kısmet değilmi başka ne denirki:1no2:

selam kızlar benimde son 5 gün kaldı adetime ama bu ayhamile olacakmış gibi gelmiyor hiç ümitlenmedim bu ay o yüzden umarım herkes en kısa zamanda sağlıklı bebeğine kavuşur

kızlar ben hala adet olmadım yaaa:sm_cool:
bu gün 5.günü pazartesiye kadar olmassam salı günü test yapcamCADIARZU

kızlar ben hala adet olmadım yaaa:sm_cool:
bu gün 5.günü pazartesiye kadar olmassam salı günü test yapcamCADIARZU

inşallah güzel haberler verrirsin:lepi:
bende çarşamba günü adet oldum bugün dr. gittim hormanlarıma baktırdım.:ecrin_bebek:
gelecek cuma için de randevu aldım pelvik usg bakılacak

mitharas benim sadece göğüslerim uçları çok genişledi rengi koyulaştı gibi bide damarlar çıktı ama acısı hafifledi eskiye göre. bide arada kasıklarıma özelikle sağ tarafa iğne batması gibi şeyler oluyo, akıntım çok çok çok az ve sarımtrak. bideee çok üşüyorum bu bi belirtimidir bilmem havalar çok soğuk çünkü :))
off bu son günler çok fena oluyo yaa çatlıycam nerdeyse
senin 5 günün geçmiş ne güzel inşallah hamilesindir dualarım seninle

Ya sabahki testim pozitif çıksaydı kan testine gidecektim bugün.O kadar şartlamışım ki kendimi hastaneye gitmem gerekiyormuş gibi geliyor aklıma arada.Sonra da testin negatif çıktığını hatırlıyorum:çok üzgünüm: oof off

Nehir canım üzülme yaa daha çok erken hatta regl günün geçmiş olasa bile negatif çıkma ihtimali çok yüksek biliyosun,boşuna üzme kendini lütfen

burcuuk bende aynı şeyleri yaşıyorum göğüslerim acayip büyüdü adet olacakmışım gibi karnım ağrıyo 3 gün geçti ve çok üşüyorum özlellikle ayaklarım ve ellerim hiç ısınmıyo dr cuma günü gel dedi bakalım ne olucak hakkımızda hayırlısı:Saruboceq:

canangezer inşallah canım yaa 3 günün geçmiş bile ne güzel, doktora gitmene 1 hafta var o zaman test yapmayı düşünüyomusun bu arada yada yaptınmı ?

Nehir canım üzülme yaa daha çok erken hatta regl günün geçmiş olasa bile negatif çıkma ihtimali çok yüksek biliyosun,boşuna üzme kendini lütfen

Sağol canım üzülmemeye çalışıyorum ama insan tuhaf oluyor asıl sonucu yarın ,pazar falan görücem aslında inş vardır bebişim.Ama allah hayırlısını versin inş. Senin yazdığın belirtiler bende de var canım ya kendimi kaptırdım hepsi psikolojik bilmiyorum.2haftadır heran adet olacam sanıyorum arada ağrı giriyor çıkıyor çok sık acıkıp çabuk tıkanıyorum bide ayaklar buz ısıtamadım bu hafta hiç.Ama bunu adet belirtisi diye yazmışlardı biyerde sanki.Amann ne bileyim görücem az kaldı zaten.Hepimiz en güzel zamanda hamile kalalım inş.bebeklerimiz burçlarını belirliyor aslında değilmi delikafadulden

burcuuk ben idrar testine pek güvenmiyorum o yüzden canımı sıkmak istemiyorum dr gitiğim zaman nasıl olsa yaptıracak kan testi die yaptırmıyorum. altı aydır çocuk istiyoruz ve ben kan testine boşa para vermekden bıktım yazık oluyo bu yüzden bu ay inat ettim bekliycem geçen ay kesin hamileyim diodum testlere güvenmedim yine gittim dr a ama bende kist çıktı hemde10 gün geçmişdi resmen hamile hallerine bürünmüşdüm şimdi ondan kurtuldum çok şükür bakalım rabbim bu ay bizelere nasip etmişmi

Tabiki öyledir bizim onları beklediğimiz her dakika ömürlerine sağlıklı güzel ömürler katsın inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum, inan hem kendim hemde sizler için dua ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…