martta gün sayanlar buraya

folbiol küçük dimi ondan kısa bi süre kullandım şimdi folik plas kullanıyorum 3 ayda 9 kilo aldım biraz abarttim 51 fenaken 60 olmuşumeşimde dombili oldun diyo zaten ben 2 ay önce boş gebelik geçirdim memleketten annemler gelmişti kurban bayramında hababam yedirdi şimdide iştahımm aldı başını gidiyo hayrlısı ben böle mutluyum

Evet küçük ve ucuz bir hap. Dr yeterli olur dedi.Folik plas nasıl bilmiyorum kan şurubumu?Geçmiş olsun canım.Hayırlısı.Bizde bebişler olsun toptan hepsini veririz inş:dance:

yok canım oda tablet aynı amaçlı inşşalhhhhhhh hayrlııısıyla olsunda bide ben herkese sölemiştim mutluluktan kimseye sölemicem artık baya bi çünkü sorup duruyolar buda beni üzüyo tabi size sölerim canımmmm:)

Ben de burda söylerim tabi canım.ama keseyi görene kadar sizden başkasına söylemem diye düşünüyorum ama sanırsam dayanamam söylemedendelikafadulden

mitharas günaydın canımm hastalandım ben akşam akşam uzun uzun konuştuk eşimle vazgeçtik bebiş yapmaktan bir süre ama akşam çok moralım bozuldu

bence hiç moralini bozma kuşkonmaz herşeyde bi hayır vardır.bebişlermiz zamanı gelince gelecekler buna inanıyorum hakkınızda hayırlısı olsun inş.:Saruboceq:

bende folıc plus kullanıyordum ama bahcecıdeke dr murat berksoy bana ondakı folıc asıt 400 ml dedı ve az yeterlı degerlı dedı folbıol ıse tam tamına bı folıc acıttır dedı bence folbıol kullanın hem kıloda aldırmıyo

Kızlar birazdan çıkacam eve giderken test alıp sabah yapacam eğer pozitif çıkarsa yarın öğleden sonra kan testiine gidecem dua edin bana korkuyorumdelikafadulden Allah'ım bana ve hepimize her şeyin hayırlısını ver :Saruboceq:

[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)burcuuk......23......mart

18)ermaer..........24........mart

19)burcu1507...25......mart

20)hpt_honey......25....mart

21)iset......25....mart

22)AYCANKAYA ......27......MART

23)dalia.......29......mart

24)ilayda009......30....mart

merhaba kızlar. ben hande.

3.5 senelik evliyim ve bu ay artık bir bebiş sahibi olmak için çalışmalara başlamaya karar verdik. sanırım bugün-yarın yumurtlama günüm. çok heyecanlayım. hepimiz için hayırlısı olsun inşallah...

inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın canım a.s.

arkadaşlar benim günüm geçdi ama dr cumaya randovü verdi çok heycanlıyım bakalım ne çıkacak ne olur dua edin

pardon canım şimdi gördüm 27 martmış senin büyük günün. seninde hakkında hayırlı olan hamilelik olsun allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin

canım dularımız seninle inşşalh güsel şeyler bekliyoruz hayırlısyla canımcım:CüvCüv:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::lepi::jeyyar::jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…