martta gün sayanlar buraya

burcuuk ben idrar testine pek güvenmiyorum o yüzden canımı sıkmak istemiyorum dr gitiğim zaman nasıl olsa yaptıracak kan testi die yaptırmıyorum. altı aydır çocuk istiyoruz ve ben kan testine boşa para vermekden bıktım yazık oluyo bu yüzden bu ay inat ettim bekliycem geçen ay kesin hamileyim diodum testlere güvenmedim yine gittim dr a ama bende kist çıktı hemde10 gün geçmişdi resmen hamile hallerine bürünmüşdüm şimdi ondan kurtuldum çok şükür bakalım rabbim bu ay bizelere nasip etmişmi

haklısın tabiki canım daha önce 10 gün geçtiğini bilmiyodum ben pardon, tabiki aslında en güzel hayırlı zamanı yüce rabbimiz bilir ama bizde sabırsızsız işte dayanamıyoruz napalım dimi :eek:

Tabiki öyledir bizim onları beklediğimiz her dakika ömürlerine sağlıklı güzel ömürler katsın inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum, inan hem kendim hemde sizler için dua ediyorum.

inş.onlar bir gelecek pir gelecek ben inanıyorum:asigim:sadece zamanını kendileri seçecek bizim kapımız hep açık onlara:1hug: Ben de duacıyım canım sizler için.Alışkanlık oldu geceleri dua etmeden uyuyamıyoruma.s.

bakalım artık hiç ümitlenmiyorum ümitlenince hep hayal kırıklıgı oluyor ama bu ay her gün hastalanıcakmışım gibi kasıklarım agrıyo sonra geçiyor anlamadım ben bu işi

selam mitharas benimde 3 gün geçti belim karnım her an adet olackmışım gibi ağrıyor tuvalete gitmekden helak oldum öle bekliyorum.. bende cuma günü dr a gidicem senin içinde herkes içinde hayırlı hamilelik ve hayırlı bebişler diliyorum..

canangezer benimde kasıklarım agrıyor dr gidince hayırlı haberlerini bekliyoruz ben daha test yapmadım salı günü yapıcam sonucu brda hepinizle paylaşırım inşallah pozitif çıkar ama benim bazen geciktigi oluyor ondan telaş yapmıyorum

inşallah güzel haberler verrirsin:lepi:
bende çarşamba günü adet oldum bugün dr. gittim hormanlarıma baktırdım.:ecrin_bebek:
gelecek cuma için de randevu aldım pelvik usg bakılacak :emir_bebek:

inşallah canım vardırda sizlere güzel haberler veririm seninde güzel haberlerini alırız inşallah allah herkeze hayırlı saglıklı bebişler nasip eder:asigim:

hangi testi yapıyosun pazartesi kaçıncı günün oluyo mitharas ben artık kan testine verdiğim paraya acıyorum o yüzden dr a gitmeyi bekliyoum

mitharas benim sadece göğüslerim uçları çok genişledi rengi koyulaştı gibi bide damarlar çıktı ama acısı hafifledi eskiye göre. bide arada kasıklarıma özelikle sağ tarafa iğne batması gibi şeyler oluyo, akıntım çok çok çok az ve sarımtrak. bideee çok üşüyorum bu bi belirtimidir bilmem havalar çok soğuk çünkü :))
off bu son günler çok fena oluyo yaa çatlıycam nerdeyse
senin 5 günün geçmiş ne güzel inşallah hamilesindir dualarım seninle
canım gögüs acıması renginin koyulaşması hamilelik belirtilerinden benim akıntım bir ara çok geliyodu şimdi azaldı ve bende çok üşüyorum hiç ısınamıyorum birde akşam olunca kafamı yastıga koyunca uyuyorum saat 9 da ben uyumuş oluyorum ondan kaç gündür akşamları nete giremiyorum:1shok:anlamdım bu işi ya beklemekte çok zor:sm_cool:

canancım eczaneden idrar testi alıp onunla yapıyorum en son aldıgımda 3.75 di pazartesi 7 günü sen özeldemi yaptırıyorsun kan testini

Son düzenleme:
[

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart...?

2)aslı_ist...........14.......mart.....?

3)cıcekcık.........14.........mart.....?

5)mıtharas......16......mart......?

6)prenses_ırem ......16....mart......?

7)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart. ....?

8)canangezer..........16.......mart.....?

9)pınar77.........17.......mart.......?

10)candyy.........18.........mart

11)sessizdeniz.....18....mart

12)my_lıttle_cookıse_waite..........18........mart

13)betumutlu.....19.....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)burcuuk......23......mart

18)ermaer..........24........mart

19)burcu1507...25......mart

20)hpt_honey......25....mart

21)iset......25....mart

22)AYCANKAYA ......27......MART

23)dalia.......29......mart

24)ilayda009......30....mart

Ya kizlar ben hamile falan degilim sanirim aslinda 23 u gunum ama ben dayanamayip test yaptim bugun ve negatifti:1no2:cok uzgunum.Yumurtam 7 subatta catladi cok iyi biliyorum ve biz o gunlerde beraber olduk yani dollenme olsaydi 13 gun falan oluyo bugun en azindan silik bi cizgi cikardi dimi ama hicbisey yoktusenağlama

canancım eczaneden idrar testi alıp onunla yapıyorum en son aldıgımda 3.75 di pazartesi 7 günü sen özeldemi yaptırıyorsun kan testini

evet özelde yaptırıyorm ama dr muayene olursan o zaman sigortayla bedava oluyo.bide bişey sorucam idrar testi nasıl 3 .75 oluyo yani onundamı sayısal değeri var ben idrar testi konusunda çok bilgisizim kusura bakma açıklarsan sevinirim

X