martta gün sayanlar buraya

beni eklediğin için teşekkür ederim Şeniz hihoyyyt :enbuyukkk: a.s.

Rıca ederım sekrım dalgınlıgıma gelmstır test tarhım yaklastıkca ban bı haller oluyo

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

1)ummuhan.......12......mart

2)NNILUFERIN......12.....MART

3)naagıhan.......13......mart

4)aslı_ist...........14.......mart

5)sanmur06.......14.......mart

6)cıcekcık.........14.........mart

7)mıtharas......16......mart

8)my_lıttle_cookıse_waite..........16........mart

9)canangezer..........16.......mart

10)pınar77.........17.......mart

11)demet_yaren.......18......mart

12)candyy.........18.........mart

13)sessizdeniz.....18....mart

14)nehir67........21.....mart

15)selma41.......22mart

16)dudu............23......mart

17)ermaer..........24........mart

18)AYCANKAYA ......27......MART

Ya naagıhanında bugun test tarıhı ne yaptı bu kızlar 12 ve 13 de tastı olanlar yaptınızmı testlerı nızı

geldim canım demet yarencim interneti açmak istemedim ama daya nama dım gelen giden yok belirtide yok inşallah gelmez canım

açın ca kafamı çok karışıyor onun için açmadım gene dayanamadım çok korkuyorum ama bu ay çok tuhaf hamilemişim gibi his var inşallah umutlarımız kırılmaz listedekiler hepimiz inşallah hamileyizdir

inşallah :Saruboceq: ama fazlada kafaya takmamak lazım üzülmemek için
inşallah bu ay hepimiz hamile haberleri vericez :Saruboceq: :Saruboceq: :CüvCüv:

inşallah canım çok istiyorum 5senedir aynı üzün tü eşim korkuyor hastalanacağım diye her ay hastalanacağım zama telefon ediyor dün gene aradı oda çok istiyor

inşallah canım çok istiyorum 5senedir aynı üzün tü eşim korkuyor hastalanacağım diye her ay hastalanacağım zama telefon ediyor dün gene aradı oda çok istiyor

inşallah olur bu ay
peki tedavi falan gördünüz yani hiç bu konuda doktora gittiniz mi?

canım ben evlen dim 6 ay sonra doktora başladım ve beş senedir aralıksız gidiyorum artık bıktım kasım da aşılama yaptırdım tutmayınca birdaha gitmedim artık yoruldum tüplerim tıkalıydı açık ameliyat oldum kislerimi aldılar başka sorunum yok olmuyor bilmiyorum ooooooooooooooooooooooooooooooooooof

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…